Dnevnik 314

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Papaaja
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 14.01.2012, 22:29

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Papaaja »

Najbolji dnevnik koji sam procitao! Prelepe su =p~ Ucinio si me nestrpljivijim, ako je to ikako bilo moguce :D Idem odma pocet dnevnik i ja, a ugledam se na tebe, mnogo si mi nedoumica pomogao resiti
The Sun Is Shining The Weather Is Sweet
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

hvala, ovaj forum je i više od foruma i tako se na neki način revanširam :)
a vjeruj mi i mene trenutačno muče neke dvoumice...za sad mi se drugi flush čini slabijim (količinski), al' još mi je malo rano za zaključivanje.

mislim da je to radi kratkog dunkanja, jer nisam klasično dunko nego sad samo dobro zalijo posude i odma iscjedio, zar je stvarno potrebno držati u vodi 24 sata natopljen kolač?
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la HypnoToad »

Pa ako si odmah izlio vodu dunk nema baš smisla, jer treba miceliju barem nekoliko sati da upije vodu. Odmah osjetiš po težini kolika je razlika prije i poslije, kad se napuni vode.
Drugi flush je uvijek manji i po težini, a pogotovo po broju plodova, koji su uglavnom nešto veći nego prvi.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

zato i nisam htio dizat paniku prije nego izraste do kraja, al' sam baš mislio da sam tu fulo, jer mi se nije dalo premještat u nove posude (jer znaš da su mi ove rupičaste) da dunkam kak spada - mislio sad da bi i ovo trebalo bit dosta (a možda i je).
definitivno drugi put dunkam kak spada i stavit ću čisti najlon između kolača i alu posude.
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
63M1N1
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 15.10.2012, 13:55
Ima zahvala: 45 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 63M1N1 »

poz 314!

napravio sam ti dextera za avatar, a koji je izvan svoje treutno bijele kutije... kao i sigurno vecina korisnika ovog foruma, vec je odavno 'outside the box' :) pa ako ti se svida, znas sta napravit s njim :)

slika
slika
Avatar
pjegava hijena
rank3
Postovi: 65
Pridružen/a: 08.03.2013, 01:02
Ima zahvala: 65 puta
 pohvaljen: 5 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la pjegava hijena »

Čitam ovaj dnevnik i brijem si da je najdetaljniji i najopširniji koji sam do sad na forumu pročitao, svaka čast! :thumbsup: E sad htio sam zamolit pisca dnevnika da mi malo pomogne oko materijala, sviđaju mi se i kutije i sve, pa me zanima gdje si točno kupio sve što si naveo i slikao! Javiš mi se nekak na PM ako su mi omogućene, ako ne onda ovdje pa se dogovorimo na mejl, naravno ako si spreman podijeliti podatke sa mnom - uskoro krećem i ja s dnevnikom! :p Big up!!
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la 314 »

haha, hvala na pohvalama :) samo sam htel drugima pomoč....

di sam kupio...pa boxove sam kupio u bauhaus-u, termometar također ove, lab pizdarije po apotekama okolo, grijač i filter vatu u petshopu westgate i kaj sam još zaboravil, ma samo pitaj, nije mene sram :)
edit: aha i one zelene plastike sam imal doma...
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Homunculus »

Svaka casta za dnevnik 314!Vrlo detaljno i informativno, procitao sam tvoj dnevnik nekoliko puta i planiram svoj prvi grow upravo tako kako si i ti radio. Pocecu nadam se za nekoliko meseci ali prvo zelim da poslozim stvari u glavi pa bih te zamolio da mi odgovoris na nekoliko pitanja koja nisam skontao:
1. Gde si tacno i na kom boxu (onom u kome je voda i grejac ili u onom gde idu tegle?) busio rupe za ventilaciju, vidim onih 5 sa gornje leve i desne strane, osim tih vidim i po dve sa donje strane ako se ne varam? Jesi li ih busio jos negde? I zasta ti sluze one ljubicaste cevcice?
2. Kako si merio vlagu u boxu?
3. Da li mi je potrebna pumpa za vazduh ili je dovoljno da imam rupe i povremeno da otvorim box?

Hvala unapred i sve najbolje!
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Gorda »

2. Ja sam mjerač naručio preko ebay-a za koji sitan dolar...ali ga praktički ne koristim, već odokativno osjetim kad treba povećat ili smanjit vlagu i slično.

3. Dovoljno je samo provjetravanje boxa, ne treba nikakva pumpa...ja nemam niti rupe, već samo češće provjetravam i dobijam fantastične rezultate.

pozdrav
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Dnevnik 314

Post Postao/la Homunculus »

Hvala Gorda!I ja cu verovatno tako,samo provetravati da ne komplikujem :)
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
Odgovori