Mary Jane. - THAI

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Pošto mi se nikud ne žuri tih 21°C mi je super, samo neka ide polako i sigurno kako i Red kaže ;) . Nikako nebi sad dizao temp. na 23-24 ili 25°C
Nego, evo sad sam ubacio ponovno spore i vidio sam nešto što me malo brine, kukuruz mi je dosta vlažan, uz stijenku teglice vide se kapljice vode... :-s dali je to zagarantiran uspjeh za wet spot??? #-o
Nakon namakanja kukuruza u vodi tad sam izlio sav višak vode van. Nakon sterilizacije ništa nisam vadio van! Ostavio 24h da se hlade...
What a fuck će sad biti :questionn: :questionn: :questionn:
Zadnja izmjena: Mary Jane., dana/u 03.05.2011, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la jtrax »

ne mora znaciti da uvijek dodje do wetspota..pričekaj da vidis.normalno danije dobro imati viska vlage, pogotovo vode.ali jedna stvar mi nije jasna.. zasto sterilizirati pa onda otvoriti i prosipati po krpi? nezenam..ja na brzinu nakon sterilizacije (kad je jos sve vrelo) izlijem visak vode koliko god mogu i ostavim da se skroz ohladi... i onda nakon 24 sata ubrizgam spore.. imas pod metode uzgoja detaljnije opise postupka..ja sam to pratio i sve uspjesno obavio..
Avatar
CAM
rank5
Postovi: 179
Pridružen/a: 21.03.2010, 10:43
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la CAM »

Ja više ne vjerujem sterilizaciji sat vremena :ohnoo: :ohnoo: :ohnoo: :ohnoo: steriliziram ih sat vremena u ekspresu ostavim 24 sata da se razvale preostale spore ako ih ima onda ponovo sat vremena i perfektna sterilizacija, ovako uvjek neki kurac palac [-(
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

jtrax je napisao/la: ali jedna stvar mi nije jasna.. zasto sterilizirati pa onda otvoriti i prosipati po krpi?
Da to sam se malo syebo, češljo sam malo forum i naletio na upravo to što opisuješ sad tu...ako ovo opet ne uspije onda drugi puta radim na taj način.
Ostavit ću sad ovo pa ćemo vidjet šta će biti...
Evo slika od danas, spore su unutra nema se što vidjet al eto neka netko baci oko :cheesy:

slika
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la jtrax »

meni ti ovo ne izgleda dobro da budem iskren..jer znam kak je meni bilo a i ostalim ljudima...izgleda mi pre pre suho(kukuruz je kao da si ga samo sterilizirao).. kukuruz nije predhodno odstajao dovoljno u vodi da bi upio dosta tekucine i da dođe do dobre kolonizacije.. neznam.. ne vidi se dobro da bi mogao to sa sigurnoscu reci.. nadamo se najboljem .sretno !
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Hmm, a neznam, držao sam ga 29h u vodi, dali je dosta ili nije vidjet ćemo.
Malo možda izgleda na slici suho i tvrdo iako u živo i nije...bumo vidjeli...
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
jtrax
rank5
Postovi: 180
Pridružen/a: 19.01.2011, 10:37
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 6 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la jtrax »

29 sati je sigurno dovoljno..... valjda samo tako izgleda na slici.. uskoro vidimo
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Malbasha »

ma uvijek to izgleda tako suho..uostalom kako ces vidit vlažnost, jos preko slike..ako je vidiš onda znaci da je pre mokro
to je dobro, samo kad ti se kolonizira tesko ces protrest i izvadit ciglu micelija jer si napunio tegle do vrha, koristi steriliziranu žlicu
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Ma samo da se to kolonizira :mushh: , a onda kasnije nije bed vadit van s steriliziranom vilicom/žlicom :thumbsup:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la HypnoToad »

Ljudi, nemoj te otvarat tegle nakon sterilizacije ni iz koga razloga!!! Zrnje se treba pravilno pripremit prije stavljanja u tegle pa nećete nikada imati problema s tim!
I kukuruz nikako nemože upiti dovoljno vode samo močenjem, treba ga kuhat sat vremena nakon toga.
I da, pretrpao si tegle, da si stavio zrnja do 3/4 bi mogao i protrest da se kolonizirano zrnje bolje rasporedi.
Ali kako ti je ovaj grow već propao, možeš odmah krenut s novim i napravit sve pravilno.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori