Mary Jane. - THAI

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Aha ok, da vidim da su se klobuci otvorili, ove što su gotove njih ću večeras pobrat i stavit na sušenje...jednu sam si izvadio svježu pojeo prije 4h i neznam, nešto me pere ali...sjebo sam se jer sam jeo nakon ručka :-o ...valjda navečer na prazan želudac bude bolje...to je sve što za sad mogu reć
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la dr.manijak »

Pa ne mozes samo jednu da pojedes. :D
Moras vise.
Ajde slikaj ih pored pakle cigareta te sto si iscupao da ti od prilike kazem koja je doza oko 20gr tj prava doza.
Ili pored neceg svakidasnjeg.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

hehe, odi vidi na ovim zadnjim slikama što sam stavio, jednu največu takvu, tih par komada što su gotove takvu jednu svježu...to ima oko 1-1.5gr nisam vagnuo odoka kažem...onda ću sad 3-4 komada :D
Budem sutra stavio slike kad budem slikao...
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la dr.manijak »

Ako je ta jedna oko 1.5gr, a doza je 20gr zanci treba ti oko desetak takvih, tacnije od 10 do 13 recimo komada.
Nemoj za dzabe da ih jedes po malo nece imati uticaja.
Uzmi odmah jednu lepu veliku dozu.

Ja ti preporucujem ovako za jedan siguran dobar trip.
Pojedi sve ove sa desne strane sto su, znaci sa ove strane kutije gde ih ima dosta to sve!
Nemoj za dzabe jesti po 3/4 komada oticice sve a neces imati trip, posto vidim da su tanke i dugacke kao i da im je mali klobuk preporucujem ti toplo znaci celu desnu stranu to je za neki solidan trip.

Nemoj se zajebes pa pojedes 3/4 komada, celu desnu stranu opet kazem.

Ugodan trip zelim!

Odo malo na nocno kupanje, ocekujem neki tvoj post dok se vratim, ali da ga napises na tripu. :D
Onako ono sta ti prvo padne na pamet. :psy

Uzivaj
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Moram te iznevjerit nisam došao na tripu, to što kažeš 10-15 komada takvih onda me ni ne čudi što od jedne nije ništa, jedino sam imao osječaj opuštenosti i bilo mi je pun kurac vruće :D ali da je bilo tripa nije, ma neću se ovako zajebavat sigurno, sutra onda napadam pošteno pa se budem vratio na finom tripecu :mushroom: :cheesy:
Ajde čujemo se, laku noć
I da, hvala na savjetima, piss piss ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Berba je gotova stavio sam ih na sušenje, svega par komada je ostalo u boxu čekam da im se klobuci otvore pa vadim i njih van...evo par slika od ovog što sam sad pobrao i pogledajte kako sam to složio dali tako valja i brine me dal je ok ako stoje direktno na kartonu :-ss ?? Postavio sam pitanje pod topic sušenje i skladištenje, kakva pogloda je najpraktičnija pošto nemam metalnu mrežicu pa sam išao na shemu kutija i dva venta jedan upuhuje a drugi ispuhuje... :-?

http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 012ix.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/847/p1010013f.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/40 ... 014ff.jpg/

dr.manijak evo jedna slika za tebe, malo je mutno jer mi se ruke tresu :bigsmilee:
to što držim takvu jednu sam jučer...

http://imageshack.us/photo/my-images/13/p1010007aj.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 009ob.jpg/
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la dr.manijak »

Super samo nemoj da ti stoje na direktnom suncu ne odgovara im, a ovako je odlicno, bez greske.

A doza od prilike ti je 2x toliko koliko drzis u ruci, znaci jos toliko, moze i 1 gore dole. ;)
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Imo sam show al ipak je bilo predobro, uspio sam se živ vratit s putovanja :ymparty:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la dr.manijak »

:ymparty: :ymparty: :ymparty:
Extra, koliko si pojeo?
Ako bi merio level tripa od 1 do 5 koji bi level ti dao? :D
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - THAI

Post Postao/la Mary Jane. »

Pojeo sam malo više od onoliko koliko sam držao u ruci. Dao bi jedno 3 ili 4 nije bio prejak trip ali dosta intezivno, baš sam pogodio koliko mi treba, sve u svemu predobro nikad nisam doživio takvo stanje uma, nešto što se ne može opisat, kad sam se stabilizirao imao sam osjećaj kao da sam se vratio sa putovanja, sve nešto u filmovima, sad sam tu sad sam tamo, uživao sam u vožnji biciklom po kvartu, tako mi je bilo dobro se vozit =))
za vikend opet što prije... :lovee:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori