Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Ne zaboravi trip report molim te(ako mozes ovde da napises kao slag na tortu za kraj ) :D Uzivaj bas mi je drago da ti se trud isplatio :)
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

cofita je napisao/la:Ne zaboravi trip report molim te(ako mozes ovde da napises kao slag na tortu za kraj ) :D Uzivaj bas mi je drago da ti se trud isplatio :)
E pa ovo je bila malo blaza varijanta ali radicu sa 3 g u skroije sredinom meseca sam vec isplanirao...Pa ovako prvo sam gledao taj dan da postim i da nejedem jedno 8 sati pre nego sto sam ista uzeo kako bi me sto jace odradilo! Imao sam nameru da mi trip bude slican kao prvi put kada sam radio, a to je da meditiram ali to je bio zajeb! Jer bukvalno ko da mi nije pecurka dala da meditiram bila je u fazonu i jebi se neces ti da postavljas agendu sto je poruka u sebi!! I kao da sam mu prkosio malo opirao sam se iskustvu malo umesto da pustim pecurku da mi pokaze sta hoce umesto ja da namecem sta ce da se radi i onda je krenula ludnica secam se da sam lezao i osecao sam se ko da mi zmije prolaze kroz svaki deo tela! Sto je zanimljivo jer sam citao dosta junga i alhemiju i to predstavlja po jungu proces "healovanja" to nisam znao dok se desavalo tek mi je dan posle doslo...Onda sam uzeo da gledam neke slike iz psihologija i Alhemija i neverovatno mi je bilo kolko stvari nisam uocio ranije kada sam iste slike gledao...Bilo je jos nekih neopisivih stvari gledao sam se malo u ogledalu to je bilo jako cudno bas bizarno...ne znam gde da pocnem xD Imao sam jako cudam vanzemaljski osecaj kao da mi je koza od oktopusa ne znam sta to znaci ali takav neki osecaj oktopusni xD I nije bilo tolko vizelnih tripova kolko je to bio osecaj..Bio sam u mraku sa ambientalnom muzikom space travel neki...Onda sam kasnije i to ugasio...Ali osecam da mi treba malo veca doza za ono sto ja hocu nisam imao osecaj kao prvi put kada sam tripovao da sam se potpuno stopio sa svetom...Onda sam razmisljao i o pecurkama kolko su to fascinantna stvorenja da su one dosle sa drugog kraja sveta do mene da sam ih ja kultivisao i pojeo i posle imao nrko neverovatno iskustvo neopisivo kao da su se manifestovale...Mada mislim da je bila nezna prema meni da nisam jos spreman kolko mislim da jesam ego je jebeno zlo! Danas mi je dan bio savrsen iako nisam spavao celu noc! Da ne duzim sada ali bas jebenk dobro iskustvo bukvalno mi niko nije trebao jako mi se svidja solo varijanta nema distrakcija i imam slobodu da radim sta hocu mislim da me je neko gledao kako se valjam po podu pomislio bi svasta a u stvari je bas ful bilo xD
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Ko ce da ceka toliko, 'bem ti :D To sa ogledalom, drugar mi je rekao obavezno da se pogledam kad budem uzimao, kaze, kao da se prvi put vidis u zivotu... ali nista strasno, ni u kakvom negativnom smislu, njemu je vise bilo smesno.
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

perke je napisao/la:Ko ce da ceka toliko, 'bem ti :D To sa ogledalom, drugar mi je rekao obavezno da se pogledam kad budem uzimao, kaze, kao da se prvi put vidis u zivotu... ali nista strasno, ni u kakvom negativnom smislu, njemu je vise bilo smesno.
Pa meni je jedan drug koji je iskusniji rekao da to ne radim xD al mi je drago sto jesam da jeste tako nesto bukvalno ko da se stvarno pogledas prvi put da i ja sam se smejao :D...ko da sam i video neki potencijal sta mogu biti verovatno sam samo istrpovao dosta xD
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Update!
Evo ljudi kako stoji situacija posle 8 dana od kada sam ih potopio u vodu... bukvalno su pre nekoliko dana bili mali ko neki zakrzljali abortusi i onda su nenormalno rasli juce i prekjuce i danas :D
slika
slika
slika
I takodje bi mi znacilo misljenje imao sam mali problem sa lokacijom pa sam morao da ih premestim...Sada su u ne tako cistom podrumu sa malim dotokom svetla i prekriveni su ovako sve vreme...stvarno sam gledao gde bi ih sve mogao staviti ali ovo mi je trenutno jedina opcija...u ormar ne staju ispod kreveta ne staju na vrh ormara bi se mozda i videli ne bi da rizikujem? Jel im nece smetati sto nema svetlosti? I neki predlog bi mi dobro dosao...
slika
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la danko fafanko »

Makni krpu i ostavi im svjetlo upaljeno pola dana
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

danko fafanko je napisao/la:Makni krpu i ostavi im svjetlo upaljeno pola dana
Ok! Mada moram se paziti jer mogu da vide da nesto muljam ako je svetlo upaljeno...
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Prensi kod mene, bice na sigurnom :P
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Ko da vidi,matorci?
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Salu na stranu. Pa verovatno, nema ko drugi. Ja bar tu srecu imam da nemam od koga da se krijem kad budem radio sve to.
Odgovori