Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

cofita je napisao/la:Ko da vidi,matorci?
Da xD
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Hermes je napisao/la:
cofita je napisao/la:Ko da vidi,matorci?
Da xD
Aaa malko si me razocarao,misio sam da si izasao iz ormara odavno, al ajde sretno i berecetno da bude do kraja, nije jos puno ostalo ! :thumbsup: :psy :mushroom:
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Berba 2x!
Veceras je pala druga berba!!! Za razliku od prethodne brao sam obe u isto vreme! Sad mi se cini da su ujednaceno rasle..Zbog promena u uslovima gajenja i situacije nisam imao tolku slobodu vremena pa ih nisam premerio nazalost :( Evo kako su izgledale pre branja!!! Fini su dale ne bih znao uporedi kolicu od proslog puta i ovu..Takodje sam primetio da su dosta njih stabljike bile kao suplje iznutra u prethodnoj turi nisam nijednu takvu imao(kao da su sasune malo iznutra...)
slika
slika
Posle vadjena sam perlit jos pomesao malo i naprskao jos vodom cakeove posle vadjenja poslednjeg abortusa sam isto isprskao prskalicom dosta da se napuni vode...I to sve vratio u kutiju...Takodje sam imao problema sa vlaznosti poslednjih dana ne znam zasto al je pala na 67 % i nije htela da se dize prskao sam perlit ivice i njih iz visa al nista nije pomoglo...mozda je crko i merac? Stavio sam ih sada u dehidrator na temperaturu od 40 stepeni jer moram brze da ih osusim jer nisu u pogodnoj lokaciji...Takodje bi mi znacilo ako neko moze da mi da savet da li je problem da se preko noci suse u dehidratoru a preko dana da stoje samo?
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

mozda perlit ne moze neograniceno puta da se vlazi? To jest, mozda ne daje iste rezultate kao prvi put, svakim sledecim intenzitet pada?
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

cofita je napisao/la:
Hermes je napisao/la:
cofita je napisao/la:Ko da vidi,matorci?
Da xD
Aaa malko si me razocarao,misio sam da si izasao iz ormara odavno, al ajde sretno i berecetno da bude do kraja, nije jos puno ostalo ! :thumbsup: :psy :mushroom:
Ma ne zavisi to od njega i moji su isti takvi, neke stvari svojima ne mozes objasniti.
Moja keva i dalje misli da je trava ozbiljna droga.
Avatar
cofita
rank2
Postovi: 46
Pridružen/a: 19.12.2013, 08:58
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la cofita »

Mislim da velika temperatura unistava psilocibin tako da bolje stavi na neko ''obicno'' mesto nego da ih trujes na 40+
vanzemljak
rank2
Postovi: 19
Pridružen/a: 13.08.2019, 19:37
Ima zahvala: 31 put
 pohvaljen: 7 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la vanzemljak »

Nece im nista biti od 40 stupnjeva..
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

perke je napisao/la:
cofita je napisao/la:
Hermes je napisao/la:
cofita je napisao/la:Ko da vidi,matorci?
Da xD
Aaa malko si me razocarao,misio sam da si izasao iz ormara odavno, al ajde sretno i berecetno da bude do kraja, nije jos puno ostalo ! :thumbsup: :psy :mushroom:
Ma ne zavisi to od njega i moji su isti takvi, neke stvari svojima ne mozes objasniti.
Moja keva i dalje misli da je trava ozbiljna droga.
Pa to je i moje misljenje ali imam ja i strategiju za to...Uskoro se nadam, da cu naci dobar posao i mislim da ce mi to dati 'leverage' da pregovaram gajenje pecurka neometano xD
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

cofita je napisao/la:Mislim da velika temperatura unistava psilocibin tako da bolje stavi na neko ''obicno'' mesto nego da ih trujes na 40+
Ima debata za to nisu misljenja bas jednostrana...Pa sam mislio da testiram sledecu turu cu da bas zavrnem negde na 70 stepeni pa cu da vidim...
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la AFX »

vanzemljak je napisao/la:Nece im nista biti od 40 stupnjeva..
..veća temperatura pogoduje plijesni
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Odgovori