Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
danko fafanko
rank7
Postovi: 286
Pridružen/a: 03.05.2013, 15:41
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 58 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la danko fafanko »

Ne moraš ih pokrivat navečer, nije njima bitno da im je režim točno 12/12 a ako hoćeš da ti rastu samo prema gore onda te manje kutije zamotaš u alu foliju mada mi se čini da više dobijem ako rastu i sastrane..
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

danko fafanko je napisao/la:Ne moraš ih pokrivat navečer, nije njima bitno da im je režim točno 12/12 a ako hoćeš da ti rastu samo prema gore onda te manje kutije zamotaš u alu foliju mada mi se čini da više dobijem ako rastu i sastrane..
Uff imam problem uocio sam da mi radtu sa strane pecurke...jes da ih ima na vrhu ali ih ima dosta i sa strane....
Sta mi je ciniti?
slika
slika
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Spunk »

Oblijepi boks nekom tamnom trakom do razine supstrata. Onda ih nećeš ni vidjeti i problem riješen :D
Jebivjetar
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Spunk je napisao/la:Oblijepi boks nekom tamnom trakom do razine supstrata. Onda ih nećeš ni vidjeti i problem riješen :D
Eee hvala al se brinem da se ne ubudjaju i ne kontaminiraju ostatak...
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Spunk »

Jebiga, glupa šala
Nego, događa se i meni to. Doduše vani radim i nakon flusha ću izvaditi supstrat i povaditi što ima sa strane.
A ubuduće ću stavljati najlon u posudu i najlon puniti supstratom. Mislim da će se on skupljati i pratiti supstrat . Valjda bi to moglo donekle riješiti stvar stvar
Jebivjetar
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Spunk je napisao/la:Jebiga, glupa šala
Nego, događa se i meni to. Doduše vani radim i nakon flusha ću izvaditi supstrat i povaditi što ima sa strane.
A ubuduće ću stavljati najlon u posudu i najlon puniti supstratom. Mislim da će se on skupljati i pratiti supstrat . Valjda bi to moglo donekle riješiti stvar stvar
xD ja reko ozbiljno ....Pa da ja niko nije naglasio da treba da su tamne posude ali sada znam a da ne sjebem substrat ako ga vadim iz case-a?...A kad ih vadis kad i sve ostale ili?
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Ljudi sta mislite da stavim ovako sijalicu? Plasim se da ne zagori poklopac ili zagreje?
slika
slika
Avatar
Spunk
rank7
Postovi: 296
Pridružen/a: 19.01.2019, 17:29
Ima zahvala: 113 puta
 pohvaljen: 171 put

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Spunk »

Hermes je napisao/la: xD ja reko ozbiljno ....Pa da ja niko nije naglasio da treba da su tamne posude ali sada znam a da ne sjebem substrat ako ga vadim iz case-a?...A kad ih vadis kad i sve ostale ili?
Čekaj nekog iskusnog za savjet
Meni rastu outdoor, ništa nisam sterilizirao, tegla pšenice je bila kontaminirana, prpam po tome rukama... I svejedno izlaze. Zato mislim da neću zajebat ništa ako cijeli supstrat sa micelijem izvadim van i uberem ono sa strane.
Jebivjetar
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la AFX »

Ako ga pokuša izvaditi sada, raspast će mu se u rukama. Nemoraš obojati box..uzmi crnu vreću za smeće i omotaj dio gdje je kokos i zaljepi selotejpom..naravno izvana.

Šta se tiče ove lampe..makni ju..suši ti nepotrebno box gdje bi trebala biti vlaga i previše diže temperaturu..sve to možeš izvesti bolje s ledicama ili slabom cfl-kom koju staviš na veću visinu.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

Progress update:
Ovo je 19 dana posle sadenja napravio sam par izmena u setupu, drzim sijalicu od 6500k 11w preko dana kako bi postakao da rastu vise na povrsini nego sa strane jer sam imao problema! Onda zamotacu po predlogu korisnika casove sa strane crnom trakom kako ne bi rasli sa strane!!Drugi case malo zaostaje za prvim to je iznenadjujuce, zato sto je to case sa jednom teglom vise ovsa!
slika
slika
slika
Racun:
Sijalica 170din---(gigatron)citao sam na shroomery da je najbolje da se uzme 6500k jako je bitno da je tolko jer je to spektar dnevne svetlosti!
Odgovori