Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Nikad pad, nikad poraz, samo lekcija ;) znas za ubuduce i to je to. Kao i za sve u zivotu.
mimika
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 15.02.2017, 23:56
Ima zahvala: 5 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la mimika »

Hermes tebra, sad gledam na free spore spain. Kao nesto pise da samo za drzave evropske unije salju, to nije istina jel? I kako najprakticnije da dodjem do bitcoina, jer vidim da si i prvom postu dnevnika ponudio pomoc oko toba. Inace prebrutalan dnevnik, sve pohvale!!
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

mimika je napisao/la:Hermes tebra, sad gledam na free spore spain. Kao nesto pise da samo za drzave evropske unije salju, to nije istina jel? I kako najprakticnije da dodjem do bitcoina, jer vidim da si i prvom postu dnevnika ponudio pomoc oko toba. Inace prebrutalan dnevnik, sve pohvale!!
Salju gde god treba, sajt im je malo nepregledan ili si kao i ja ushiceno listao pa nisi video :) samo daj da narucim sto pre.
Da ne bih pisao ponovo, prekopiracu tekst koji sam napisao svojevremeno za narucivanje sa bitcoinom.

Ja sam narucio print preko FSE. Njihov savet je da se ide preko bitcoina i vidi, proces je. Imaj u vidu da ti tom metodom treba 10e za 1 print, koji mozes regulisati samo na bitcoin ATMu jer ako radis uplatu preko uplatnice, minimum za iznos je 3000rsd. Uz sve to, ides kad su kolege koje rade sa kripto valutama na dezurstvu, dva dana nedeljno, kako bi otvorio wallet na kom ces cuvati coine. Sajt preko kog sam ja isao je www.ecd.rs. Napravis nalog, nadjes kad i pored kog ATMa dezuraju i oni ti verifikuju nalog. Pre susreta sa njima ne mozes nikakav transfer da uradis.
mimika
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 15.02.2017, 23:56
Ima zahvala: 5 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la mimika »

Hvala perke. Registrovao sam se na ecd i verifikovao sam nalog preko broja mobilnog. Kazu da sad mogu obaviti jednu transakciju sto ce biti kupnja btca. Ali da za sledecu moram to sto ti kazes, ili otici na ATM taj za vreme necijeg dezurstva ili nesto preko brze poste nisam jos najbolje shvatio. Da li posle ove licne verifikacije u buducnosti mozes nesmetano obavljati kupovinu btca ili je stalno zezanje? :) I u kom obliku ce biti wallet? Nesto na ovom sajtu edc ili treba usb ili nesto trece? :mushroom:
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Aplikacija preko mobilnog telefona koju ces sinhronizovati sa ecd. Veruj mi, moras da se nadjes sa njima :) jer cete oni brzinski uputiti kako da sve to odradis. Mozes da dodjes spreman i time ubrzas proces. Skinuces jaxx liberty wallet, a oni ce dalje da ti kazu kako i sta. Pomocice ti da uplatis novac preko ATMa i dalje je na tebi.
mimika
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 15.02.2017, 23:56
Ima zahvala: 5 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la mimika »

Razumem perke i hvala puno. Samo jos nesto da pitam... Ja sam u banci postanska stedionica i meni je kartica Visa.. i tekuci racun a i internet kartica. Da li ovo ima ikakve veze? Jer vidim tamo na sajtu non stop 'master card' iskace :)
Avatar
perke
rank4
Postovi: 115
Pridružen/a: 30.08.2019, 10:13
Ima zahvala: 9 puta
 pohvaljen: 29 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la perke »

Na ATMu ubacujes novcanice a on pretvara u BC. Papirni novac, dakle. Posle ti FSE posalje BC adresu koju upises u wallet i odradis transfer.
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

mimika je napisao/la:Hermes tebra, sad gledam na free spore spain. Kao nesto pise da samo za drzave evropske unije salju, to nije istina jel? I kako najprakticnije da dodjem do bitcoina, jer vidim da si i prvom postu dnevnika ponudio pomoc oko toba. Inace prebrutalan dnevnik, sve pohvale!!
Ee hvala potrudio sam se! Pa najbolji nacin je da kupis preko naseg sajta ecd.rs. Prvo napravis exodus novcanik on je najpouzdaniji onda zapamtis onaj kod koji ti daju....Zatim odes na ecd rs ulogujes se posaljes im pare i das im public adress (videces u novcaniku pise recieve ja mislim i kopiras to ) i stize ti bitcoin. Onda posaljes preko novcanika videces send i pitas ih preko mail-a da ti daju njihovu adresu kada ti posalju adresu ukucas to u polje send zajedno sa iznosom za koji ste se dogovorili i to ti je to stize brzo! Ili mozes da odes na neki meetup crypto prodace ti ljudi bitcoin bez problema...A salju za celu evropu nista ne brini!
Avatar
Hermes
rank4
Postovi: 137
Pridružen/a: 31.05.2019, 10:33
Ima zahvala: 38 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Hermes »

perke je napisao/la:Na ATMu ubacujes novcanice a on pretvara u BC. Papirni novac, dakle. Posle ti FSE posalje BC adresu koju upises u wallet i odradis transfer.
Moze i tako jos laksa varijanta ali ako nije u Beogradu ili gradovima gde imaju bankomati onda nece moci...
Aniruddha
rank2
Postovi: 34
Pridružen/a: 05.08.2019, 17:43
Ima zahvala: 33 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Beginner Grow | Psenica/Kokos Bulk

Post Postao/la Aniruddha »

Je l' mora na ecd wallet da se uplaćuje ili može na bilo koji npr blockchain ili coinbase?
Think in terms of energy, frequency and vibration :psy :mushroom:
Odgovori