Moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la HypnoToad »

E Red sve si dobro rekla, ali ipak treba mahat. CO2 je teži od zraka i samo otvaranje neće puno pomoć. Mahni samo dva tri puta s poklopcem, tek tolko da pokreneš zrak, sad više netrebaš divljački poticat isparavanje.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la Red »

=)) pa jeste ...heheh...ja nikada ne masem, ali zato dihtam sa poklopcem da pokrenem =))

pitanje izraza ocito :D nije da mlataram ludacki nad time a uvijek imam takvu sliku kada citam o mahanju :P :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
asdf
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 28.04.2010, 16:53
Ima zahvala: 1 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la asdf »

evo, sutra tokom dana cu ubrat prvu turu.

ja san mislio da ti flushevi funkcioniraju na nacin da ja kroz par dana oberen sve gljive koje su izrasle i onda cekan par dana i krenu nove, ali kod mene je gotovo tipa 30 posto gljiva a ima jos 40 posto manjih koima ce trebat jos makar 3-4dana i jos miljun sitinh koje su izasle tek prije koi dan.
Malo sam zbunjen ali bitno da one rasu :)
ili sam ja pobrko loncice?

to je u vecoj posudi, u manjoj su pocele u isto vrijeme izbijat mozda dan kasnije i one jos nisu ni blizu gotove jos isto bar 3-4 dana.

???? :-\ :-\????
._._.nema NoRmAlNo._._.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la Red »

paaaaa...jeste to je malo zbunjujuce ali nista strasno, normalna pojava.

pricekas dok skoro sve ne sazriju i poberes ili sve ili samo najvece. a ostale pustis da sazriju do kraja pa opet poberes. ALI ono sto je bitno jeste POKUPITI sve te malene gljive koje vidis da ne rastu jer ce ti se samo kontaminacija napraviti od toh abortusa.

nakon 5-10 dana novi flush krene i opet beres kako mozes. nije bitno ako ne mozes sve odjednom pokupiti. jer stvar je takva: ljudi koji se time bave i koriste npr agar gdje je svaka gljiva genetski ista onoj koju si klonirao, na kraju dobiju grow istih gljiva i sve rastu isto i razvijaju se isto pa mozes sve odjednom pokupiti...ovako dobijas mix i kupis kako mozes i kako sazriju

kako god, samo hrabro! :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la HypnoToad »

Ajde super! Ajd izvaži ako možeš kad pobereš, baš me zanima koliko ti je došlo ovim načinom.
A vidi, to zašto ne rastu sve istovremeno ti je malo komplicirano objasnit, al uglavnom u svakoj posudi ti imaš na desetke strejnova sa različitom genetikom, nekima treba malo manje, nekima malo više da počnu pinat i za rast, a opet i svaka gljiva se genetski razlikuju, pa još i to utječe. Da imaš neki klon ili izolat, vidio bi kako sve počnu pinat istovremeno, rastu jednakom brzinom i izgledaju identično.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
asdf
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 28.04.2010, 16:53
Ima zahvala: 1 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la asdf »

Neznam koliko sam dobio jer jos nisamdobio vagu sta sam narucio, ali nisam dobio neke ekstra rezultate. Uzrok tome je sta sam imao enormnu kolicinu abortusa, mislin da u nekom guideu pise da previse provjetravanja često izaziva abortuse, ali s obzirom da sam je provjetravo 3 puta dnevno bez ludjačkog mlataranja kako bi rekla red malo sam zbunjen.

I jos oko samih gljiva je onaj bjeli sloj neznan kako bi to opisa, kao nekakva zaštitna obloga, ko neka pjena. zanima me dali to isto sadrži psilocin ili ne da znam obu bacat.

U svakom slucaju ja ekstra zadovoljan bice dovoljno za mene i jos par prijatelja, a i pripremio sam 2 kolača s rižinim brašnom koji su se taman skroz kolonizirali pa cu i njih stavit da vidim sta ce bit.

Inace sutra cu ubrat drugi flush tako da stvari uglavnom idu ocekivanim tokom osim tih vrazjih abortusa.
._._.nema NoRmAlNo._._.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la Red »

abortusi su neizbjezni. pogotovo kada se uzgaja ovako na "divlje" bez pravih savrsenih/ optimalnih uvjeta i savrsenog klonirang strejna. sve ovisi o rastu i razvoju i nije ni cudno posto nije sve savrseno :D kao majka priroda :P :D

ma te nakupune bijele ne moras skupljat, ono sto se skine tokom branja je normalno, ali bilo kakvo dodatno "uznemiravanje" kejsinga je nepreporucljivo... tako da sve sto ti trebas jest skupiti gljive i ukloniti abortuse... ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
asdf
rank2
Postovi: 28
Pridružen/a: 28.04.2010, 16:53
Ima zahvala: 1 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la asdf »

samoda se javim,gljive jos rastu trenutacno 4.flush u jednoj posudi,u drugojje 4.ti vec ubran.
Koliko sam dobio neznam posto jos nemam vagu a i vec sam dva puta jeo jednom solo jednom s prijateljem.
Prva dva flusha gljive su cini mi se bile puno mesnatije, zadnja dva flusha gljive su puno vece ali su u sredini suplje. jeli to tako inace?

Sad par dojmova nakon konzumacije.
Oba dva puta doziranje odokativno.
Prvi put sam bio sam, predvecer sam citao razno razne gljuposti na netu i puklo me da bi mogo probat.
Otiso do ducana uzeo cokoladu i pojeo sve abortuse koji sam imao i jos par gljiva s cokoladom (cca. 2-3g).
Nakon sat ipo pocelo lagano veselje, cijelo vrijeme sam na krevetu ispred laptopa, pola sata kasnije filing u glavi i dalje veselo(totalni high neormalna energicnost), lunjam nesto po kompu, i zakljucim kako moram uzet jos i tako pojedem jos par komada.Vecinu vremena do tada sam prelistavao muziku na kompu i youtube. malo nakon sta sam pojeo drugu turu pocinje show. Na repertoaru su bile tri pjesme od cream-a koje su se vrtile non stop iduca 3h. Posto nemam pojma kako bi opisao koi je bio dozivljaj, ukratko ludiiilooooo. Mozak je radio 300na sat, u jednom trenutku imao sam osjecaj da mi je mozak jedna ogromna arhiva u kojoj se nalazi sve sto sam prozivio, ali doslovno ko arhiva krcata polica na koima se nalazi sve zivo i ja jednostavno otiđem do police na kojoj se nalazi ono cega se zelim prisjetit i otvorim sjecanje.Cijelo vrijeme sam imao ogromno samopouzdanje i kontrolu, mogo sam od mozga "dobit" sta god zelim. Jedino sto me malo mucilo je filin ga cu ako otvorim oci prekinit trip, non stop sam lezao zatvorenih ociju i vrtio se po krevetu.
To je trajalo nekih 2h, nakon toga u jednom momentu ko da je mozak reko dosta, lagano sam doso sebi zapalio cigaruje i otiso do wc, onako pomalo iscrpljen i pod dojmom.Nakon toga sam lego na krevet i zelio opet uc u mozak iako nisam imao pojma jeli to to sta se djelovanja tice ili nije.Polako sam se "opustio" i ponovo zaplovio u mozak, to je trajalo iducih 40ak min i u glavi mi je od svega o cemu sam razmisljao ostalo jedino da sam u jednom trenutku odlucio se sjetit neke gadosti ili neceg loseg ali nije mi bas poslo za rukom posto je sve bilo ko iz bajke i ono sta sam smatro losim nije bilo toliko lose.U svakom slucaju ludilo.

Drugi put je bilo s prijateljem, pojeli smo i krenuli iz stana prema trgu. Ja nisam pojeo nesto pretjerano posto je njemu prvi put meni drugi i uz to smo odlucili da idemo u javnost.
Kad smo stigli na trg vec je lagano krenulo.vecinu vremena bilo je ko da sam u kazalištu i gledam prestavu, jedino koga sam "stvarno" dozivljavao je bio prijatelj ostali svi su bili nekakvi glumci koji se tu pojavljuju i koje ja "procjenjujem".Bocice jane su mi bile pre pre dobre a tek voda u njima,ufff. Malo sam tu setuckao po trgu i u jednom trenutku na sredin trga svi ljudi su bili udaljeni od mene, ali ne udaljenost ko duzina u metrima nego nekako..., a neman pojma sta...

i tako sve u svemu radujem se iducem iskustvu. :D
._._.nema NoRmAlNo._._.
Avatar
Malbasha
rank6
Postovi: 243
Pridružen/a: 21.03.2010, 23:49
Ima zahvala: 13 puta
 pohvaljen: 16 puta

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la Malbasha »

asdf je napisao/la: bilo je ko da sam u kazalištu i gledam prestavu, jedino koga sam "stvarno" dozivljavao je bio prijatelj ostali svi su bili nekakvi glumci koji se tu pojavljuju i koje ja "procjenjujem"
ovo mi je skroz poznato, istu stvar dozivljavam, al ja kad se upušim :-o i to samo od ove zadnje trave sta sam je uze, ocito sam naletio na nesto dobro :D

ugl. sjedim u kaficu gledam ljude kako prolaze i isto ih tako procjenjujem kako oni rade svoj "posao" koji je hodanje kroz grad samo da bi se pokazali, malo prosetat i vratit se nazad, a cijeli grad i okolicu zamisljam velicine jedne ulice koja je mjesto di se svi dolaze pokazat :D

cudno da trava moze makar malo slicno iskustvo napravit kao gljive, dobro da je imam još =))
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: moj pokušaj koji ima tendenciju da bude uspješan

Post Postao/la Red »

uh, neke trave su zbilja haludaste za popizdit, znala sam sa nekim imati efekte zbilja slicne onima kada vas gljive pustaju, onaj afterflow. ee kada na takvu travu naletim, to je zbilja iskustvo :D

heheh hvala na trip reportu, mogao bi to u trip kronike prebaciti ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Odgovori