Golden Teacher - raž i kokos

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la AFX »

Kako ih špricaš? Jel im šteti ako po micelju padne vodena maglica?
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la HypnoToad »

Ne šteti, možeš ih zalijevat s bocom ako baš želiš.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la Chegi »

Ne znam kako je sa razi ali ja sa kukuruzom i kokosom potapam skroz u vodu na 24h posle svakog flush-a i do sada nisam imao probleme.
Avatar
SmrtNaKonju
rank2
Postovi: 47
Pridružen/a: 07.04.2015, 09:24
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la SmrtNaKonju »

Danas berem i preostale dvije posude. Ne znam kako ću dunkati i u čemu. 7 posuda u frižider. Smislit ću nešto. :D
Prvi put sam radio čaj i bilo je lijepo, intenzivno i kraće. Slabi vizuali, ali ionako sam se htio fokusirati na glazbu. Spust nije bio baš ugodan, ali ni nepodnošljiv. Prvi put mi se to dogodilo, ali nakon ture sna mi je bilo ugodno kao i inače. Dvoje je probalo 20 g svježih i kažu da nije bilo jako.
Špricam rasprišivačem - kao od sredstva za čišćenje, kupio novi i očistio alkoholom iznutra.
sakal
rank2
Postovi: 40
Pridružen/a: 02.09.2014, 09:12
Ima zahvala: 15 puta
 pohvaljen: 22 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la sakal »

Bravo, svaka ti cast. Na žalost moji PF-ovi su propali. Bacio sam sve i sa ovim se završava moj uzgoj. Jednostavno su se usmrdili kao da je nesto pokvareno, kad sam otvorio tegle udario me smrad kiselog i užeglog. Micelium se razvio do neke mere i stao nije bilo kontaminacije ali kontam da je to to. Hvala lepo svima na savetima i pomoći. Idem u potragu za drugim hobijem. Pozz
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la Chegi »

Pa dunkaj u tim posudama u kojima ti je sada supstrat,samo napunis posudu vodom,stavis nesto tesko odozgo da drzi supstrat potopljen,posle 24h prospes vodu i to je to :)
Avatar
SmrtNaKonju
rank2
Postovi: 47
Pridružen/a: 07.04.2015, 09:24
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la SmrtNaKonju »

Sakal, nemoj odmah odustajati! Meni su spore stajale u frižideru skoro godinu dana i usmrdilo mi se 5 od 16 tegli.

Dunkao sam u lavorima i u loncu skupa s alu posudama 12+ sati. Nisam ničim potapao nego sam ekstra poprskao kad sam ih vratio u terarij. Već rastu. :)
Avatar
SmrtNaKonju
rank2
Postovi: 47
Pridružen/a: 07.04.2015, 09:24
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la SmrtNaKonju »

Drugi flush je prošao odlično. Nije bilo skoro ništa abortusa, a gljive su bile masvinije. Berba je bila 4 dana nakon dunkanja. :D Nisam vagao, ali izvažem na kraju sve suho. To sušenje je bilo gnjavaža smrdljiva. Treći flush ne izgleda obećavajuće, ni blizu kao drugi. Dvije posude (odvojene od ostalih) izgledaju malo čudno i ima puno pamučastog micelija u podnožju malih gljiva. S tim posudama nisam bio baš pažljiv pa je možda kontaminacija. Možda su to i abortusi.
Avatar
SmrtNaKonju
rank2
Postovi: 47
Pridružen/a: 07.04.2015, 09:24
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 20 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la SmrtNaKonju »

slika

:sunn:

Treći flush prošao ok! Manje uroda nego u drugom, ali gljive su izgledale sočno. Ne manji kao što je izgledalo na početku. Taj put nisam dunkao u frižideru nego vani, ali taman kad je zatoplilo. Mislim da su zbog toga sporije rasle? Četvrti flush (danas pobran skoro cijeli) je išao primjetno brže. Dunkalo se u frižideru. Još sam iznenađen kako je grow ovako uspio!! :mushh: :mushh: Jake su!
Avatar
Vid Svante
rank9
Postovi: 374
Pridružen/a: 29.06.2015, 18:26
Ima zahvala: 137 puta
 pohvaljen: 70 puta

Re: Golden Teacher - raž i kokos

Post Postao/la Vid Svante »

SmrtNaKonju reci mi jel ti smrdio kokos i zrnje kad si ih promjesao. Meni nakon nekoliko dana, pet šest kad otvorim kutiju u kojoj se nalaze navali takav smrad da je to pregrdo. Neznam jel to normalno.
Odgovori