Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

vec dugo gledam slike kako drugima uspeva i citam sta ko radi i kako radi, al nikako da i kod mene uspe nesto. e pa izgleda da se i meni sreca osmehnula :) posto je tesko doci do tegli sa ravnim rubom, morao sam da se snadjem sa casama (2,5dl). klasicna smesa: rizino brasno i verm, i sve uradjeno kao i uvek, kao sto i svi vi radite. za pocetak ovog, kako da ga nazovem..pokusaj br No X :) ubrizgao sam u 3 case GT i 2 Penis Envy #6. pokusacu da ubacim slike, jer do sad nisam jer nisam imao potrebe :( al dobro, nadam se da se sreca promenila. nadam se da ce neko redci: "Bravo, Uspeo si" :D :ymapplause:
prve dve su GT
a druge tri su PE#6
sad samo da skontam kako da ubacim sliku :-ss :-ss
slika
slika
slika
slika
slika
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1246
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 552 puta
 pohvaljen: 457 puta

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la AFX »

Super, cestitam, puno lijepih gljivica zelim! :thumbsup:
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

pa hvala, nadam se da ce uroditi plodom :D
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

a evo jos nekih svezih slika. i napravljen grov-box od stiropora. na slikama se nece bas primetiti puno ali po onome sto se vidi, mislim da ce biti dovoljno. inace je 2m x1m x80cm, ima 4 pregrade, tj police po visini(duzini). u prvoj pri dnu je svetlo koje daje toplotu. obicne dve sijalice. a na ostale 3 police(pregrade) stoje mali boxovi. ne znam za vas ali meni se bas svidja kako sam ga uradio. nego nisam imao vise mesta pa sam morao tako da ga uklopim u jedan deo kuce koji je tako izidan cudno a nicemu ne sluzi :)
slika
slika
slika
slika
to je malo koliko se vidi grow-box (ipak sam imao samo 30 cm da se pomeram i vrtim, pa su zato slike takve. a sad ono glavno
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
nadam se da dobro izgleda :mushroom: :mushroom: :mushroom:
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

da treba mi jedan odgovor. neke su jos malo spremne za poradjanje :) e sad zanima me: jel moraju da sstoje preko noci u destilovanoj vodi ili moze i u obicnoj?!
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la pecurko »

Za prvi talas nije potrebno dunkati jer kejkovi imaju dovoljno vode, a ja ih inače dunkam u običnoj vodi.
Nikad zbog toga nisam imao problema.
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

e super, mogu staviti npr. preko noci i ujutru izvaditi. bice sasvim dovoljno. valjda :)uglavnom hvala na savetu! :)
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

pozdrav botanicari :) jel i vas zavejalo? i kod na s je belo i napolju a i unutra, mislim u, ma sad cete da vidite. nadam se da ce mi neko reci jel to ide u dobrom pravcu. a slike od kejkova cu sledeci put okaciti, nisam ih jos slikao al sam porodio 3.a ovo sto cete videti je raz i verm+"hors shit"...
slika
slika
slika
slika
vidi se da vlage ima, temperatura je 26'C. vidi se ispod celofana kako je! pos slikama koliko se vidi, jel moze neko da kaze jel ce biti :mushroom: @-) ili :(( :ohnoo: !?
if you kill my demons, my angels will die too
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la Gorda »

provjetravaj 6-7-8 puta na dan i šprickaj po osjećaju...tipa ujutro, a nekad i ujutro i navecer... ne previse...

i jedan savjet mali što se čaša tiče, manje sabijaj supstrat u njih jer će se lakše širiti micelij..na nekim mjestima se vidi da se gužva... nije greška, ali ćeš ubrzati proces.

za temp ne brini previse...rastu i na 15 i na 35 stupnjeva... cubensis ne trazi nista pre strogo... :)

good luck
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
bluebear
rank2
Postovi: 22
Pridružen/a: 07.06.2013, 05:03
Ima zahvala: 3 puta
 pohvaljen: 21 put

Re: Konacno!!! (GT i penis envy #6)

Post Postao/la bluebear »

hvala na savetu. evo od danas par slika :) inace na jednoj se nesto vidi :x :mushroom:
slika
slika
slika
inace, ovo je GT na razi... jos uvek nista, al cesce cemo ga provetravati od sada.
slikaovo je moja "prva" gljivica :) i to je kejk napravljen od zadnjeg sprica "penis envi #6"! ustvari napravljena su dva, al jedan nije zabeleo jos uvek. tako da cu morati da uzmem print od ove, cim poraste. mislim, nadam se da ce tu biti jos njih ne samo ova.. :psy
slika
slika
inace to su ta tri koja su zajedno. prvi je PE#6, druga dva GT. stim sto sam srednji uvaljao u verm kad sam ga porodio, a ove dve nisam.
slika
slika
slika
slikaa ove tri su spremne za poradjanje izgleda, i dno je potpuno belo. to cu sutra ili cu pustiti jos malo do vikenda...

P.S. mada sam procitao sve sa foruma po nekoliko puta :) , evo posle godinu dana, prva gljiva je izrasla! ako imate neke savete ili kritike, ako nesto ne radim dobro. da bi bilo jos bolje, recite, tj. pisite :) odma da se zahvalim svim ljudima sa foruma, sa njihovim dnevnicima, savetima i ostalim.. aaaaa :cheesy: , jako sam srecan kad sam video gljivicu malu. i to sve zahvaljujuci vama svima! jedno veliko HVALA!
if you kill my demons, my angels will die too
Odgovori