Thai i Orissa P;C

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

Thai pobran 80 g

slika

i jedna 40+ grama
slika
:cheesy: :eeek: :mushh: :eeek: :blinkk:
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

ORISSA 4 Flush

slika

tomorow harvest time :D :thumbsup: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :psy :psy :psy
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

i evo i 4 flush orisa na razi sa cocom i opet ko i 2i 3 flush 160 grama mokrog sto znaci prvi flush 100 g +160+160+160 zasad 580g mokrog od nekih 400 g suhe razi i 150 g suhog kokosa


evo i slike flusha
slika

i 2 vece
slika

thai je dao oko 300 g mokroh do 3 flusha i onda se kontaminiro i bacen je

idemo na orisa peti flush ,a kejs novi je vec spreman kukuruz kokicar orissa + thai + random strein spore pa mozda i to popratim u ovom dnevniku toliko zasad weed out :psy :cheesy: :mushh: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom:
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

peti flush orisse
slika
slika

90 g mokro znaci za sad 670 g mokrog iz tog kejsa probacu jos koji flush


:ymparty: :ymparty: :mushroom: :mushroom: @-) :psy :lovee:
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

ide i 6 flush orisse slike sutra
slika
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la WEEDetix »

evo berba na rodendan :cheesy: flush br,6 orise 80g sto cini sveukupno 750g mokre orise od 400 g razi i cca 150g kokosa i prvi flush p,c mixa

slika orissa
slika orissa

i P,c MIX (orissa ,thai,ecuador) OTE
slika

HAPPY HAPPY JOY JOY :ymparty: :mushroom: :mushroom:
slika
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la cj80 »

ej vidim da tu pises o orisi fora je ta sto kad se gljiva otvori pada psilocib za 30% da si pojeo znaci orisu koja ima zatvoren klobuk 2.5 grama bi te izbacilo iz pracke.
Supstrat ne ovisi o potenciji gljive samo o kolicini i velicine gljive, i jasno asvjetlosti, UVAA svjetlo za sad se na mojim testovima pokazalo najbolje dva klonirana mala cake od 650ml jednake kolicine supstrata cake mi je dao vece gljive koji je bio pod uv nego koji je bil bod zaruljom nastavljam testiratui uva lampe ad mogu sa sigurnoscu reci.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la HypnoToad »

Jao, još gluposti...

Kada se gljiva otvori, razina psilocibina DEFINITIVNO ne pada za 30%. Ne pada uopće, ali možda se gljiva poveća za par miligrama pa je koncentracija manja.

Supstrat ne ovisi o potenciji gljive, ali potencija gljive DEFINITIVNO ovisi o supstratu i određenim elementima koji su potrebni za sintetiziranje psilocibina.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la cj80 »

hahahhahah zato mi se hrpa ljudi zali sa svih strana zasto im gljive nevaljhaju CUBE nije jestiva Gljiva bilo koja nejastiva gljiva i gljiva otrovnica unistava prvo jetru to smo bnarem ucili u skoli u 3 razredu osnovne skole, sam psilocib nije stetan i izleti iz organizma u 24 sata.
respect svima ali kad vidim kad skidate gljive u amsterdamu takav agljive nevredi nista doduse kad je bila legalna.
svaka gljiva koju sam jeo u amsterdamu je iskljucivo zatvorena gljive otvorenih klobuka se nisu nikad prodavale is tog razloga, a tad potencija gljive nema veze sa supstratom to mozes prouciti preko Robert McPherson aka Psylocybe Fanaticus covjeka koji je posvetio svoj cvjeli zivot u potrazi za cubovima diljem svjeta.
pa mozes reci da sam u krivu ali trenutno si ti koji je natrusil glupost.
evo sto mi je poslao taj shaman na upit kad brati thai kad san pocinjao sa uzgojom poslal mi covjek pdf pa cete vidjet osjetnu raliku sad dali je 30% il 20% ali je ogromna razlika
Privitak/ci
1.pdf
(160.61 KiB) Preuzeto 147 puta.
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Thai i Orissa P;C

Post Postao/la HypnoToad »

Amanitin alfa i srodni spojevi koji se nalaze u ukupno desetak vrsta u svijetu unistavaju jetru. Nema veze da li je gljiva nejestiva.
Ljudi su bioloskim testiranjem klonova dokazali da ne postoji znacajna razlika u razini psilocibina zbog dobi gljiva i da supstrat itekako utjece.
Ti ‘samani‘ sa svojim uvjerenjima su mi najbolji, a u zadnjih 20 godina otkako je p fanaticus poslovao otkrivene su mnoge novosti.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori