Golden Teacher na riži

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Odgovori
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Golden Teacher na riži

Post Postao/la Zgubidan »

Moj golden teacher izgleda drugačije :) Nadam se da ćeš uskoro ponovo bit u mogućnosti bavit se ovim hobijem!
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
cj80
rank4
Postovi: 111
Pridružen/a: 04.01.2014, 11:24
Ima zahvala: 27 puta
 pohvaljen: 14 puta

Re: Golden Teacher na riži

Post Postao/la cj80 »

AFX je napisao/la:Čisto da napomenem, zbog razloga na koje nisam mogao utjecati morao sam prestati s uzgojem, napomenuo bi da su gljive bile poprilično slabe, nisam siguran jel to zbog lošeg straina ili nekog drugog utjecaja..uglavnom pruzile su mi tri lijepa provoda, no to je to. :mushroom:
po meni si tri dana prekasnosad se nadam da me nece bannat ali ako uzgajas gljive super svaka pohvala ljepe su vuglje ili ces uzgajati gedro glhive onda ih beres prije neg se otvore jedan dan necas da otvaraju gljive kak je geek postao zadnje japansko istrazivanje + moje saznanje od jednog shamana najvise psilociba gljiva ima dok jos nije otvorena (abortus najvise psilociba ali moras ih nabrati dvije sake da skupis gram, netvorena gljivba nes slabija od abortusica otvorena gljhiva po meni print a ostatak u smece ili osusui i cuvaj u hladnjaku na 4stupnja plus minus kad skupis punu kutiju napravi si extrakt.
kao sto rekoh uzgoj gljiva i uzgoj narkotica od gljiva dve totalno razlicite stvari
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Golden Teacher na riži

Post Postao/la HypnoToad »

Naravno da te nitko neće banat, ali opet ću ti reć da si potpuno u krivu, i da širiš neistinite informacije, koncentracija psilocybina se minimalno razlikuje u zatvorenim i otvorenim gljivama.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Golden Teacher na riži

Post Postao/la Beyond Le Fov »

jao cj80 pa daj molim te nemoj takve dezinformacije pričati. sve si krivo reko i daj se potrudi sklapati smislene rečenice ako već nešto želiš reči. otvorenu gljivu u smeće? fejspalm. razlika u količini psilocybina tokom cjelog procesa rasta gljive je praktički zanemariva i prema tome najbolje je ubrati gljive kad se klobuci otvore u ravninu, branje prije tog stadija je uzaludno gubljenje na kvantiteti, kvaliteta je još uvijek vrhunska. A od genetike ovisi koliko će gljiva biti potentna, je kubensis kubensis ali ja sam naletio na dvije preslabe sorte, odnosno valjda neki oblik degradacije dnk unutar te sorte jer je i micelij bio jadan i slabašan. a kad imaš dobru sortu od početka po mom iskustvu bit će jednako dobro i potomstvo od spora.
Odgovori