Psilocibe by Vujadin

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la HypnoToad »

Važno je da ti piše daylight, ili da je između 5500 i 7500 K. Vataža i ostalo nije bitno. Skoro sve koje sam vidio su oko 50 kn, tako da ako vidiš nešto po 25kn, to nije to. :D
Žarulje su dobre ako nemaš mjesta blizu prozora, i za održavanje 12/12 ritma, kažu da tako gljive najbolje uspijevaju. Za ormare najbolje.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
kontaminacija
rank5
Postovi: 160
Pridružen/a: 21.03.2010, 21:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 9 puta

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la kontaminacija »

Vujadin

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la Vujadin »

toliko o tome da meni ide sve od ruke....

na povrshini se stvorila bela masa,ali kada pogledash izbliza vidi se zeleno,i dosta toga,ne znam shta je pametno da uradim...da li da uklonim samo "zarazeni deo", ili sve da bacim.. :(
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la HypnoToad »

Uf, stvarno šteta... Pričekaj još jedan dan, ako je ta bijela masa ono što mislim da je (micelij trihoderme), onda će sutra bit puno zelenog po vrhu. Nažalost nema spasa, što prije sve u smeće, inače će ti kontaminirat cijelu kuću i kasnije ti uništit sve gljivarske projekte koje pokušaš...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Pingvin
rank2
Postovi: 15
Pridružen/a: 21.03.2010, 12:00
 pohvaljen: 2 puta

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la Pingvin »

HypnoToad je napisao/la:Važno je da ti piše daylight, ili da je između 5500 i 7500 K. Vataža i ostalo nije bitno. Skoro sve koje sam vidio su oko 50 kn, tako da ako vidiš nešto po 25kn, to nije to. :D
Žarulje su dobre ako nemaš mjesta blizu prozora, i za održavanje 12/12 ritma, kažu da tako gljive najbolje uspijevaju. Za ormare najbolje.
Ja vidio u Plodinama PHILLIPS DAYLIGHT 6700K 19,80 kn....dapaće i kupio jednu i eno kod prijatelja rastu ko mutave. Ima i jeftinijih..
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: psilocibe by Vujadin

Post Postao/la HypnoToad »

Ozbiljno?! Ja sam isto bio kupio tu philipsovu daylight baš u Plodinama, malo manje od 50 kuna. Dal je to ona spiralna?
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori