Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la WEEDetix »

ljepo sve upute i iskustva pisu uzmes pocnes otvoris dnevnik i uspje ce
slika
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la M & R »

WEEDetix je napisao/la:ljepo sve upute i iskustva pisu uzmes pocnes otvoris dnevnik i uspje ce
Frende, lako tebi tako, onome tko je ikada uzgajao bilo koje biljcice, ili samo presadio štogod, a da mu uspjelo za mene je vec to puno !!! slika Cim sam presadila kako mi se razmnožio čuvar kuće .. i tako ga presadila .. nakon toga .. oslo sve u zrak .. takođe mi isto bilo sa zumbulom .. vec mu bio korijen vani, reko idem ga presaditi .. ma jok ... :-s

Dok ovo nije samo posadi i pusti neka raste, vec treba redovitu brigu, potrebitu vlagu, temperaturu, folije, micelji, kolonizacija ...... :-o a gdje je dezinfekcija i deratizacija toga svega .. pa kada se približavas tim predivnim bićima .. moras paziti da im stogod ne preneses .. hm ... da isprobavam cca samo 5x za redom .. tolko para nemam .. za narucivanje potrebitog ... onda sporice pa kako se zovu .. nije indigo vec .............. koji mi moze netko tko ima i poslati, ako ima ... ima tu puno i previse toga da bi mogla sam tak riskirat, a prezivljavam sa crkavicom od socijale .. zato cu i upisat tečaj šivanja da pocnem time jer sa nakitom, nemres ne znam kako zaradit !!! Da ne oftopicarim sa tim stvarima.
Eto samo velim da bi volila imat nekoga, da mi kaze gdje i kako i sto naruciti pa kad sve to stigne da dođe do mene i sve zajedno napravimo te da je uza me svo to vrijeme, kad god se treba cirnuti malo oko toga takođe da mi je taj netko tu, da ne prenesem nesto .. ondak nadalje bi mi sve bilo jasno i znala bi kako .. ovak .. mislim da nebi imala srece :((
Kako mi je to strani pojam totalno gledano sa ove strane tako i svi izrazi koje koristite ostanem ko tupko glupko gldajuci u ekran da nis al doslovno nis ne kuzim .. Svak je za nesto, dok za drugo nije .. Osobno nisam spretna sa biljcicama dok sam u nekim drugim stvarima u kojima mnogi od vas nisu, niti znaju ista o tome ... kuzis ne :thumbsup:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la WEEDetix »

ja neznam sta je tu tk skupo pa znas koliko sam ja printova zrnja i svega jebo do sad 3 printa pred par godina i koju kilu zrnja cca 100 kn sve ukupno i evo napokon uspjelo one su me najvise naucile sta i kako a zatim i ovaj forum
slika
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la M & R »

Bilo bi super kad bi se mogao ovakav vec napola gotov paketic dobiti domeka .. ono najbitnije je u ovom slucaju rijeseno .. sto ne ? :-? Yap vidim da je cijena oooohhhooo ... al kad bi cijena bila prihvatljiva te kad bi se ovakav paketic dobio, recimo ja nebi imala porblema :ymdevil:


How to grow Magic Mushrooms at home
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la M & R »

WEEDetix je napisao/la:ja neznam sta je tu tk skupo pa znas koliko sam ja printova zrnja i svega jebo do sad 3 printa pred par godina i koju kilu zrnja cca 100 kn sve ukupno i evo napokon uspjelo one su me najvise naucile sta i kako a zatim i ovaj forum
Okili, frende, al ponovo velim da sam tudum u tome .. kao sto sam rekla niti ne znam sto su printovi, za sto se koriste, a sve sam i gore u postu napisala kao da mi govoris nesto na uzbekistanskom tako meni ovo zvuci kad citam ... krava i balet .. tak sam ja sa time !!! #-o
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la WEEDetix »

sve ti pise to sto trebas znat na ovom pod forumu i tu ces sve naucit samo citaj
slika
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la M & R »

WEEDetix je napisao/la:sve ti pise to sto trebas znat na ovom pod forumu i tu ces sve naucit samo citaj
yap .. al isto tako svuda pise da se sve mora sterilizirati u pretis loncu, ne znam sad kolko dugo, a pretis lonca nemam ni u mašti, jednom sam imala s njim fight, kad sam ostala ofurena parom koja je pocela mahnito izlaziti, nisam se znala njime sluziti kako ga nikad nismo imali niti ga imamo .. niti ista tomu slicno ... tak da ostla ofurene ruke .. to bilo kod bivseg decka .. mortik bi se nekak step by step i snasla .. al mislim da bi vam povadila svima mast jer bi svakodnevno postavila minimalno 15ak pitanja .. a ovo .. sto sad sa ovim .. ok .. napravila sam to .. kaj sad ... ok i to sam napravila .. kak sad da napravim to i to .. na koju foru mogu to dobiti i tak to .. trla bala lan ... #-o

Dovoljno, mortik i prevec poznam sebe tako da znam da za tako sto nisam nazalost .. kao sto rekoh svako je individua sama za sebe, dok ja znam savrseno nesto napravit, ti me mozes gledat ko tele u sarena vrata i ispitivati me kak to uspijes i sl... kao sto recimo bio frend u zg .. vidio dreamcatchere na zidu .. i ajmo kak to radis .. pa kak uspijes .. aj mi pokazi .. krenula ja radit za njega .. kad vidio proglasio me ludom .. on inace električak... Da ne oftopicarim .. i tako za jos neke stvari .. svaki od nas je za nesto dok netko drugi za to nesto u cemu si ti savrsen, on se nece nimalo snaci .. o tomu citavo vrijeme govorim al imam osjecaj kao da me ne kuzis :eeek:
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Avatar
pecurko
rank14
Postovi: 677
Pridružen/a: 23.08.2010, 14:58
Ima zahvala: 228 puta
 pohvaljen: 290 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la pecurko »

Nema on tu sta da te kuzi, pecurke ili odgajis sama ili se snadjes drugacije, ali na forumu je strogo zabranjeno potrazivati da neko za tebe odgaji nesto i to nesto ti da. To se zove komercijala, a ona podleze ne samo kaznenom zakonu, vec i osudi samih kolega sa foruma, jer je komercijalno uzgajanje :ohnoo: :-T

A obzirom da kazes da ne znas ni sta je print, ja ti savetujem da bar jos malo procesljas ovaj podforum, videces da je ovaj hobi mnogo laksi nego sto ti se cini. :)
Sto rece moja baba:"Sve sto raste iz Zemlje to je zdravo".
Avatar
WEEDetix
rank7
Postovi: 271
Pridružen/a: 24.01.2014, 09:01
Ima zahvala: 63 puta
 pohvaljen: 101 put

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la WEEDetix »

slika
debljanje


pocetak ozbiljnog pinanja u ozbiljnom kejsingu
slika
slika
slika
slika

:mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom: :mushroom:
slika
Avatar
M & R
rank6
Postovi: 209
Pridružen/a: 14.09.2013, 05:32
Ima zahvala: 157 puta
 pohvaljen: 56 puta

Re: Growing in cos out is snow(orissa and PESA)

Post Postao/la M & R »

pecurko je napisao/la:Nema on tu sta da te kuzi, pecurke ili odgajis sama ili se snadjes drugacije, ali na forumu je strogo zabranjeno potrazivati da neko za tebe odgaji nesto i to nesto ti da. To se zove komercijala, a ona podleze ne samo kaznenom zakonu, vec i osudi samih kolega sa foruma, jer je komercijalno uzgajanje :ohnoo: :-T

A obzirom da kazes da ne znas ni sta je print, ja ti savetujem da bar jos malo procesljas ovaj podforum, videces da je ovaj hobi mnogo laksi nego sto ti se cini. :)
Znam frende, sva pravila foruma :thumbsup: nisam pikirala nikoga odavde si uzeti doma :)) ono .. aj ti meni kao privatni uzgajivac ... =)) Samo rekla kada bi imala koga da mi sve to tako lijepo pokaze i da bude uza me .. onda bi skuzila .. ovako preko "papira" no way - od onih sam tipova kojima moras doslovno neke stvari pokazat i pomalo objasnjavat da ja to vidim pa si sama docnije vizualiziram, jer dok citam .. kao da citam bajku o patuljici i 7 snjegulja :ymparty:
Procitah ja sve nekoliko puta uzduz i naopako al nece me pa me nece .. kao ni inace - sadnja biljaka i ja kao sto gore napisala krava i balet ... :ymdevil: Jednostavno ne kuzim, kao sto se ne kuzim u fiziku i kemiju tako mi ovo takođe ona losija strana mene :p

Čitamo se kasnije ;)
Sat - ćit - ananda - Vigrahi.
Odgovori