jedan sasvim opušten ženski grow :)

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
evo mene
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 03.12.2013, 00:01
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la evo mene »

Hvala :) još ne mogu da primam PP nova sam na forumu ;)
Zadnja izmjena: evo mene, dana/u 12.12.2013, 18:32, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

evo sad imaš privatne poruke

btw. nemojte koristiti gmail jer se preko njega uz malo znanja lako može doći do vaših osobnih informacija. Izbjegavajte googleove proizvode, oni zapisuju svaki korak o vama u svoju bazu i imaju ugovore s državama. i svakako nemojte javno iznositi svoje email adrese na ovom forumu. To je kao da napišete svoju pravu vlastitu adresu.
Oni emailovi s kojima ste registrirani na ovaj forum nemože nitko vidjeti i to je sigurno, može vas se kontaktirati na njega s ovog foruma a da pošiljatelj ipak ne sazna tu adresu (ikonica kuvertice ispod avatara pokraj ikonice PP).
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la luther7hrol »

Istina, google špijunira svoje korisnike, to dobro znam. Evo da se i ja nadovežem: ja koristim riseup, trebate ih zatražiti da vam naprave account i onda vam oni ako uvaže vaše razloge naprave mail kroz nekoliko dana ili tjedana, mailovi ne ostaju na serveru već se brišu, nitko vas ne prati i sve je enkriptirano. Imate još tih mailova za aktiviste, a svakako bi bilo dobro koristiti i UNIX-like sustave kao operativni sustav, PGP ključeve za enkripciju osjetljivih mailova i svakako proxy ili tor (http://www.torbrowser.org). S ovim svetim trojstvom ste neuništivi :cancan:

P.S. Možda bi bilo dobro staviti
Skriveni sadržaj
Za pregledavanje skrivenog sadržaja na forumu, trebaš se prijaviti.
Avatar
Klaypex Delusion
rank5
Postovi: 186
Pridružen/a: 16.06.2013, 12:08
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 33 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la Klaypex Delusion »

Ako želiš baš s nekime komunicirati brže...
Snimiš pidgin i plugin OTR. Malo si pročitaj o njemu...
Također registriraj se na jabber.org
Mislim da trenutno već neko vrijeme rade podosta nešto sa bazama pa se nemoguće registrirati.

U pidgin možeš ubaciti gmail.com bez briga. Ali gmail ti, kao i FB, loga sve razgovore.
A ovako ti izgleda razgovor preko pidgina+OTR a koristi se gmail.
http://www.zaslike.com/files/psa5uq07uu2fw74feq5l.jpg

Osbno smo isprobavali pratiti razgovore i koješta. Wireshark, razno razne fore sa Man-in-the-middle attack.
Ako nemaš Keylogger na svome kompu, za sada, nismo našli način da vidiš poruke u čovjeku čitljivom formatu.

Također druga stvar koja je od nedavno na internetu. https://www.perzo.com/
To ti radi lik koji je bivši zaposlenik microsofta za sigurnost. Zaštičen je 2048 bitnom lozinkom tako da su razgovori podosta sigurni. A opet toliko sigurni kolika je i tvoja lozinka za logiranje u njega.
"Since that day, I haven't been the same" :mushroom:
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

no dobro jedna cura se najvjerojatnije neće zaebavat s takvim stvarima niti je potrebno, nema mjesta paranoji, nije nikoga briga što si netko uzgoji koju gljivicu, i komunikacija preko ovog foruma je potpuno sigurana jer je kompletno pod enkripcijom SSL-a, a to nitko nemože razbit niti murija smije to pokušavati napraviti, niti ima razloga. neka ostane sve sasvim opušteno, sve je ok, samo sam htio napomenuti da se pripazi s davanjem svojih osobnih informacija ovako javno, email adresa je u današnje vrijeme isto dosta osobna stvar.
Avatar
Klaypex Delusion
rank5
Postovi: 186
Pridružen/a: 16.06.2013, 12:08
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 33 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la Klaypex Delusion »

Istina... :D
Ma to ti je ono što više znaš to si više paranoičan =\
Uglavnom... Sretno s :mushroom:
"Since that day, I haven't been the same" :mushroom:
Avatar
luther7hrol
rank9
Postovi: 370
Pridružen/a: 03.08.2013, 20:36
Ima zahvala: 215 puta
 pohvaljen: 93 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la luther7hrol »

Bas tako, sto vise znas, vise si paranoican! X_X Da mi je netko prije godinu dana rekao da cu citati etiketu svakog proizvoda koji kupim i tim vise da cu znati sto znace sve one alienske kratice E895 i slicno, rekao bih mu da je lud. :kgcs3:
I doslovno ponekad pozelim da nemam pojma sto se dogada u svijetu "O kako je lepo biti glup!" #-o
Klaypex Delusion je napisao/la: Osobno smo isprobavali pratiti razgovore i koješta. Wireshark, razno razne fore sa Man-in-the-middle attack.
Ako nemaš Keylogger na svome kompu, za sada, nismo našli način da vidiš poruke u čovjeku čitljivom formatu.
Eh, kad bi ljudi samo htjeli znati koliko je lako upasti nekome tko koristi Windoze... Odmah bi skinuli GNU/Linux :ohnoo: :crazyy:
evo mene
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 03.12.2013, 00:01
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la evo mene »

Cao ljudi, mali update....
Teglice su mi bile super, nakon što sam ih ostavila jos par dana, porodjene su u subotu popodne, znači prije 5 dana, kejsano sa sterilisanom zemljom, u one aluminijske posudice za jednokratnu upotrebu, dole navlazena zemlja (navlazena toliko da kad je gnječim u ruci ona "šapće" i ako stisnem malo će curiti, 1 do 2 cm, pa kukuruz, pa opet oko 1, 1,5 cm zemlje. sve su mi posudice pune skoro do vrha, ima možda par cm do vrha, nadam se da to neče smetati. stavila sam providnu foliju i preko nje alu foliju, slozila u jedanu korpu za veš i ostavila na 25 stepeni. Do danas mi je micelij lijepo izbio u svim posudama, bijel kao snijeg, i onako iskričav i razgranat kao kristali pahulje :D, pogledam jednom dnevno ali ne skidam providnu foliju, jednom sam je skinula samo, rekoh ajde malo vazduha...
površina je sada možda 15-20 posto pokrivena, kako u kojoj posudi, ali pusticu bar do 50%, taman dok nadjem zgodnu posudu za kontejner, da mi može sve stati, imam ih 6.
E, pošto planiram da im dajem svjetlo 12/12, tj. zima je sada pa ce biti malo manje svjetla jer je kraći dan, zanima me kako da to organizujem, kontejner će zapravo biti u dnevnoj sobi, ispod prozora. Nekako mi oni kontejneri sa poklopcima nisu baš providni. Da li prolazi dovoljno svjetla kroz njih? Ukoliko bi se stavila providna folija, ona bi puštala više svjetlosti ali onda se plašim da ne bi dobro dihtovala, pa da ne ode vlaga? Nemam ništa čime bih održavala vlagu u kontejneru, osim one u samoj zemlji, ideja mi je ako bude suho da stavim posudu sa toplom vodom da pomalo isparava. Nemam čime ni da mjerim vlagu...Moraće se otvarati zbog vazduha...prskanja se malo plašim, ali imam dobru prskalicu koja pravi baš finu prašinu od vode pa ću onda uportebiti i to ako bude trebalo...imate li savjet za tu svjetlost tj poklopac?
Ovo do sada ide sve jako fino i bez po muke...<3
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1577
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la Beyond Le Fov »

kroz standardne transparentne plastične kutije s poklopcima prolazi dovoljno svjetla, neznam koji ti imaš. Netreba gljivama mnogo svjetla, dosta je par sati dnevnog.
Kad kejsaš po cjeloj površini boxa (bilo zemlja ili verm ili kokos, bilo šta) dovoljno se vlage održava u zraku bez ikakvih intervencija sve do berbe. ako nije cijeli box kejsan onda ostali prostor dna popuniš s drugom vlažnom zemljom/vermom/perlitom, ili redovno špricaš po svemu unutar boxa da stranice budu mokre i dio na dnu koji nije kejsan. Nemoj nikad špricati po miceliju i gljivama. i netrebaš se bojati da će ti kod prozračivanja vlaga isparit van, obnovi se brzo ako ima iz čega.

vidi kako si je gorda složio argentina-amazonian-thai-raz-coco-brf-cakes-t1873.html
evo mene
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 03.12.2013, 00:01
Ima zahvala: 12 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: jedan sasvim opušten ženski grow :)

Post Postao/la evo mene »

bas sam gledala jutros kod njega, perlit je stavio dole i ja cu tako probati, super hvala puno! Kontejner jos nisam nabavila, sutra cu pa cu onda taj transparentni uzeti, vidim da se najvise koriste. idemo dalje, valjda ce sve biti ok... :psy
Odgovori