Thai na razi by aljosha

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Thai na razi by aljosha

Post Postao/la aljosha23 »

Pozdrav svima, odmah da naglasim da sam pocetnik ali dosta nacitan.
Vodim dva dnevnika ali samo cu za sad objaviti ovaj, nadam se da ce uspeti , ali opet. Ako ne uspe znacete sta ne treba raditi.
Necu opisivati kako sam od spore printa napravio spric, toga ima u svim guide-ovima.
Raz koju koristim je ona ne merenje, ona koja bude kao kasa nakon stajanja u vodi.
Izbegavajte raz na merenje vec kupujte onu pakovanu od pola kg. Ne znam koja je razlika u obradi iste ali znam da ova druga je mnogo bolja i ne bude bljutava posle stajanja u vodi, ali tesko se nalazi u Beogradu, za okolinu nemam pojma :)
04.12.13
Raz kupovna na merenje 1kg, isprana jedno 10 puta pa je stavljena u vodu . Posle nekoliko sati je opet isprana . Nakon 11 sati od prvog potapanja, voda je ispustena. Vidljivi su tragovi rascvetalosti razi. Raz je isprana vise puta kroz vise cediljki da bi se izgubila sluzavost izmedju zrna. Ostavljena je na cedjenje tj susenje narednih 12 sati.
05.12.13
Nakon visecasovnog cedjenja tj susenja razi, raz i dalje je sva lepljiva iako nije bila posle ispiranja. Kolicina dovoljna za 2 tegle je skuvana ( voda provrila i odmah procedjena) dok ostatak je stavljen u jedan lavor i susen fenom da se povrsina zrna osusi .
slika
Sve je upakovano u 6 tegli i stavljeno u ekspres lonac na sterilisanje od sat vremena.
Prve serija od 3 tegle deluje sasvim pristojno, raz je rastesita ako se malo udari po tegli, tj nije onako kasasta.
slika
Deo razi sam resio da skuvam cisto da vidim da li ce dati bolji rezultat.
Zadnja izmjena: aljosha23, dana/u 14.12.2013, 12:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la dawsongeek »

e pozz .... čuj ovo sa kuhanjem raži ... potpuno nepotrebno ... dovoljno ti je da ju samo pasteriziraš nakon namakanja 24h u vodi ... a pasterizirat ćeš ju tako što ćeš ju namočit pola sata u vodi koju si zagrijao do 80 stupnjeva, termometar tu odlično posluži ali ako ga nemaš možeš zaključat vodu, maknut ju s štednjaka i pustit ju jedno 20-30 sek i ubacit raž unutra na 30 min .... nakon toga ju sušiš pa u tegle pa u expres lonac na sterilizaciju ... baš gledam ovu sliku sa teglama i ova raž unutra koja je posvijetlila mi baš zgleda nekak skuhano, a to nije dobro.
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la Gorda »

Raž je najgora sto se sterilnosti tiče i da, treba ju itekako sterilizirati... sama pasterizacija nece biti dovoljna u 99% slucajeva. Ekspres lonac i kuhanje teglica sat i pol, dva... ili bez ekspres lonca fraktalno sterilizirati po dva tri puta u razmacima dva tri dana.

Raz sadrzava visoku koncentraciju bakterijskih endospora, ako se ne varam i potrebno je zadovoljit sterilne uvjete (što kod rizinog brasna, recimo, nije problem).
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la aljosha23 »

06.12.13
Sve tegle su opet stavljene na sterilizaciju od sat ipo. Ne znam zasto al eto doslo mi je da ih sve opet sterilisem.
7.12.13
Tegle su oplodjene, sve je radjeno u nekom mom glow boxu, radjeno sa 4 razlicita sprica cisto da proverim da nije neki zarazen. Pre svakog plodjenja igla je sterilisana upaljacem i onda predjena vatom natopljenom upaljacem. Nakon toga tegle su protresene da bi se sto bolje spore rasporedile. Na svaku teglu mi je islo od prilike 1-2 ml spora.

Citam post iznad i kapiram da nisam pogresio sto se nove sterilizacije tice.
Inace posto radim u kupatilu, koje sam pre toga prebrisao domestusom i prskao Asepsolom. Deo gde mi stoji box i gde mi je radna povrsina sam ogradio zavesom za kadu. Ima da se kupi na pijaci metalna sipka iz 3 dela . i ta tri dela mogu se slagati kako ko hoce u mom slucaju sam napravio kvadrat bez 2 stranice (jedna stranica je zid a druga su vrata). Prednost te sipke je sto se lako skida a na zidu ostaju samo nosaci koji su neprimetni.\
Toliko od mene za sad . Slede slike
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la aljosha23 »

slika
slika
slika
slika
slika
Zadnja izmjena: aljosha23, dana/u 14.12.2013, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la Gorda »

Sto se tice gloveboxa, ja ga, osobno, nikad ne koristim, jer smatram da nema potrebe, a nikad kontaminacije nemam... Samo očisti okolinu i pribor alkoholom, igle također i to je to. Ako su sprice napravljene kako treba i ako je supstrat steriliziran, nece bit frke... Btw ja sve radim u sobi u kojoj boravim, a problema nema. Paznju obratit na cistocu i neke detalje i sve bude bas kako treba. :-?
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
dawsongeek
rank8
Postovi: 315
Pridružen/a: 05.11.2013, 15:02
Ima zahvala: 50 puta
 pohvaljen: 109 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la dawsongeek »

Gorda je napisao/la:Raž je najgora sto se sterilnosti tiče i da, treba ju itekako sterilizirati... sama pasterizacija nece biti dovoljna u 99% slucajeva. Ekspres lonac i kuhanje teglica sat i pol, dva... ili bez ekspres lonca fraktalno sterilizirati po dva tri puta u razmacima dva tri dana.

Raz sadrzava visoku koncentraciju bakterijskih endospora, ako se ne varam i potrebno je zadovoljit sterilne uvjete (što kod rizinog brasna, recimo, nije problem).

dakako da ju treba sterilizirat ... u teglama u expres sloncu ... ali dal ju treba prokuhat prije sterilizacije odnosno nakon namakanja 24 u vodi ... meni se čini da ne jerbo se raskaši i bude nikakva?

edit: namakanje pa pasterizacija (umjesto kuhanja) pa sušenje pa sterilizacija
I VODA JE OTROV U PREVELIKOJ DOZI ... BUDI UMJEREN !
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la aljosha23 »

Losa eaz ce uvek da se raspada , cak i samo nakon natapanja u vodi 12h .
Moj savet je da trazite organsku raz , barem u Srbiji je ona ta koja valja . Sve ostale su sr%#je.
I nikako bez ekspres lonca . A sto se tice kuvanja nisam siguran , neki kuvaju neki ne .
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la Gorda »

Ja sam krivo skuzio stvar...ne treba kuhati prije sterilizacije. Moj bed. :smokee:

Uglavnom, nakon namakanja samo u suhi rucnik, protrljati i direkt u teglice...nema mudrosti.
Ja ju cak namacem 48sati, ali ju onda isperem desetak puta. Ako se i raskasi malo, nema veze, micelij ce se sirit svakako.
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Re: Thai na razi by aljosha

Post Postao/la aljosha23 »

10.12.13
Prvi tragovi micelina su primeceni .
Temperatura tegli je oko 26 C.
Odgovori