Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
hare6696
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.07.2013, 18:25

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la hare6696 »

Samo me uopceno zanima koja svjetlost je dovoljna (sobna ili ...) i temperatura naravno za uzgoj gljiva ?
pozzz
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la oseloth »

Sobna ili mala cfl žarulja. 28 za inkubaciju 24 za plod
Avatar
Fiadro
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 09.07.2013, 19:37
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la Fiadro »

Evo malo da se javim, nemam pristup internetu vec neko vrijeme pa nisam mogo stavit update.. ali cisto da se javim sad dok sam kod frenda, gljive rastu ko lude imam slike na fotiću pa ih bacim kad dobijem novi router, danas sam skino 2 gljive sa zrelim klobukom i radim print, u boxu je preko 50 gljiva stim da svaki dan izlaze nove, evo za koji dan budem bacio slike, ja sam prezadovoljan..
Reality is just an illusion
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la oseloth »

Golden je pitoma vrstA
Avatar
Fiadro
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 09.07.2013, 19:37
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la Fiadro »

Evo slikica, svjetlo joj daje nase sunce jer je pod prozorom, ne direktno sunce naravno :ymdevil:

Krenut cu od dana 5 a poslje nisam bas pamtio dane ali ova zadnja slika je od danas, sve skupa od ubacivanja spora pa do sad je proslo 32 dana

Enjoy-

slika

slikaslikaslikaslika
slika
slika
slika
slika
slika


Evo to je za sad to, javim se sa urodom i trip reportom ubrzo :psy :mushroom:

Print je nakon 24 sata fino mastan, napravit cu ih jedno 5-6 komada za drugi uzgoj, ali ovaj put kupujem vermikulit i radim drugacijom metodom, cisto experimentiranje :)

P.L.U.R
Reality is just an illusion
Avatar
Fiadro
rank2
Postovi: 35
Pridružen/a: 09.07.2013, 19:37
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 17 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la Fiadro »

Evo i jedan trip report, jucer sam skinuo 4 svježe gljive ca. 20 grama svježih (znam da nije puno) ali trip je bio i više nego sto sam tražio..

Pa evo da pocnem, uzeo sam dvije gljive sa frendom (svaki po dvije) na livadi, malo smo chilali i onda nakon pol sata isli kod njega doma, efekt je dosta sporo dosao (sat i pol) ..raširene zjenice i osjetljivost na jako svjetlo, sve je nekako bilo žarko crveno, nakon nekog vremena ormar i ostale stvari u sobi su se napuhavali i ispuhavali kao da dišu, na zidu sam vidjeo razne heroglife, jedini nacin da ih opišem jest da kažem da su izgledali kao neki zapisi starih majana, mene je to nekako najvise fasciniralo, ti znakovi kao da su se stapali jedan u drugog i micali se u svimn smjerovima po zidu, formirajuci ljude, piramide..
nakon nekog vremena i pod se poceo micati, kao da je voda..
tada sam isao doma, legao u krevet i zatvorio oci, vidjeo sam duge spirale razne PREDIVNE strukture, bas prekrasno spiritualno iskustvo, puno vise nego sto sam ocekivao, nakon 3 sata spica je pocela popustat i poceo sam se vracat na normalu, neka pozitivna energija me oprala bio sam tako sretan i cjelu vecer sam proveo nasmijan i opušten, jedno od najljepših iskustava u mom zivotu morat cu priznat, i ubrzo planiram povecat dozu pa ic malo dublje u drugu dimenziju :psy
Reality is just an illusion
Avatar
Klaypex Delusion
rank5
Postovi: 186
Pridružen/a: 16.06.2013, 12:08
Ima zahvala: 2 puta
 pohvaljen: 33 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la Klaypex Delusion »

Q:
Jesi držao pop-corn 12 ili 24 sata u vodi te jesi ga poslije još prokuhao.
Ako da koliko dugo si ga kuhao ?
"Since that day, I haven't been the same" :mushroom:
Avatar
hare6696
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.07.2013, 18:25

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la hare6696 »

moze li mala pomoc ?
-ne mogu nikako da dođem do igle i sprice (moze li nesto drugo zamjeniti iglu i spricu) ?
pozzz
Avatar
muscaria
rank5
Postovi: 182
Pridružen/a: 28.10.2012, 17:47
Ima zahvala: 40 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la muscaria »

U svakoj ljekarni ih imaš i koštaju par kuna zajedno sa iglom....
Peace, Love, Sharing & Understanding
Avatar
hare6696
rank2
Postovi: 21
Pridružen/a: 24.07.2013, 18:25

Re: Prvi Uzgoj - Golden Teacher

Post Postao/la hare6696 »

Ma dobro pare nisu problem ali obisao sam najmanje 5 do 6 apotaka ali niko mi ne da da ih kupim.Mogu jedino da dobijem uz neki lijek koji je izdat na receptu ili da posaljem nekog narkomana da mi uzme.(uglavnom nesto moram da skontam).
Odgovori