Amazonian-1(trud)ovi

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Odgovori
Avatar
patientck8
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 25.04.2013, 11:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la patientck8 »

Potdrav svima. =; Da mnogo ne duljim,želio bih samo neki komentar na sliku tj. na ono što je na njoj ;D Pošto mi je ovo prvi grow svaki savjet iskusnijih je zlata vrijedan.thnx
media/images/1366954021.jpg
Treat them like mushrooms: keep them in darkness and feed them shit
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la oseloth »

Sjajno. Ja svoje čekam ko ozeblo sunce
Avatar
patientck8
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 25.04.2013, 11:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la patientck8 »

Evo da se javim nakon svoje prve berbe :delicious: Jučer frend pojeo 4 komada ovih najmanjih i bez efekta :-? Nadam se da je bila premršava porcija....ili nešto treće?Kroz par dana degustirat ču ove najveće pa ču vam reč iz prve ruke.. aj ekipo tko čita pozdrav!

media/images/1367273582.jpg


Jel problem što su pocrnile?brijem da zbog previše zraka... :-?
Treat them like mushrooms: keep them in darkness and feed them shit
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la oseloth »

Koju temperaturu su im održavao u frutanju?
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la Gorda »

Pocrne kad se otvore do kraja, a i dešava se da su neki klobuci ispod drugih, pa izbacivanjem spora pocrne...ali se time ništa ne mijenja. Malo je gorči okus, ali ništa znatno.

Osobno su mi ukusnije i ljepše kad nisu otvorene do kraja...ali nekad ne stignem pobrat, pa i ja dobijem kišobrane, jer se kroz par sati potpuno otvore.

Btw, nemoj nikad mjeriti porcije po veličini gljiva. Najčešće su manje gljive bolje, tj. u manjem volumenu ima hrpa aktivnih tvari. Također vrijedi i za abortuse, iako nije pravilo.
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Avatar
patientck8
rank1
Postovi: 3
Pridružen/a: 25.04.2013, 11:41
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 1 put

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la patientck8 »

Ej..Pozdrav i thnx na savjetima.Što se temperature tiče,box mi je u sobi tako da je temperatura varira od 19 do nekih 24.Vidim da tu puno ekipe možda malo previše brine oko sitnica.Ok možda neke druge sorte to i zahtjevaju.U mom slučaju je cijeli grow izgledao možda malo traljavo od samog početka,znači bez rukavica,bez ostale zaštite kod sterilizacije tipa nekog boxa i sl. al izgleda da je ipak uspjelo..da se pohvalim danas bila 2. berba pa evo nekih od njih :)

media/images/1368036222.jpg
Treat them like mushrooms: keep them in darkness and feed them shit
Avatar
Gorda
rank9
Postovi: 386
Pridružen/a: 20.01.2013, 22:45
Ima zahvala: 86 puta
 pohvaljen: 91 put

Re: Amazonian-1(trud)ovi

Post Postao/la Gorda »

Poželjna temperatura za psilocybe cubensis rod bi bila oko 26 C za kolonizaciju, a koji stupanj niža za frutanje...govorim okvirno... Naravno to nije pravilo, jer se mogu razvijati i na nižim i na višim temperaturama ako su ostali uvjeti uredu...žilave!
"Just as a candle cannot burn without fire, men cannot live without a spiritual life."
Odgovori