Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Horos
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 08.06.2011, 20:26
 pohvaljen: 57 puta

Re: Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Post Postao/la Horos »

Beli mag je napisao/la:Super je ispalo i hvala vam na podršci i pohvalama :) ali mislim da im potencija i nije vrhunska. Nisam siguran da li sam zeznuo stvar kod sušenja iako čitajući zaključujem da vjerojatno nisam ili ipak nije bio najbolji trenutak za putovanje što je isto moguće.
u svakom slucaju druze imas ti jos toga, a Boze zdravlja bice ga tek jos, tako da sledeci put malko vise uzmes i pripremis se psihicki na trip i sacekas prave okolnosti i bice puno bolje veruj mi
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Post Postao/la Beli mag »

Nije prvi put da se susrećem s gljivama, tako da mi je poznato koliko toliko njihovo djelovanje i kako voze, pa ipak svejedno te uvijek iznenade nečim novim :mushh:
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Post Postao/la Beli mag »

Eto, neki dan završio sa drugim flushem. Ponudio mi je svojih 20-ak g suhih ljepota. Očigledno da se genetika i nije baš poklopila pa ne daje neke snažne utiske, ali ipak ima svoje posebno djelovanje. Sve što mogu zaključiti do sada da su gljive zbilja čudna bića, veoma mistična :mushh:

Trenutno je završen dunk i da vidim hoće li biti i trećeg flusha :)
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Post Postao/la Beli mag »

Eto ljudi da zaključim ovaj dnevnik s obzirom da se nisam dugo javljao. Substrat je dao cirka 20-ak grama u trećem flushu i još neku siću u 4. Kako mi je ovo prvi uzgoj, jako sam zadovoljan, a uz pomoć vas, foruma i vlastitog iskustva dosta toga sam naučio zato hvala svima na podršci i pomoći te čitamo/tipkamo se kroz neki drugi dnevnik ;) :thumbsup:
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
stringer
rank1
Postovi: 2
Pridružen/a: 07.11.2011, 20:06

Re: Dnevnik jednog filozofa - Thai - Pir + Proso

Post Postao/la stringer »

Super, evo natjerao si me na čitanje daljnje i zanimaciju za grow gljiva jer nikad nisam prije.

Bas mi lijepo to izgleda
...thinkin' 'bout takin' my own life, i might as well,
'cept they might not sell weed in hell...
Odgovori