Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
sumasumarum
rank3
Postovi: 78
Pridružen/a: 29.08.2012, 10:40
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sumasumarum »

predivno, izgledaju vrhunski!
meni je tura na pšenici puno deblja i puno su veće gljive nego na kukuruzu.
od prve ture su se sasušile one najmanje i najtanje pa sam ih pojeo točno 1.5 grama suhih i to je premalo za ozbiljan trip. ali daleko od toga da nisam osjetio, rade one ali trebalo je još.bilo je laganih vizuala ali svidila mi se ta neka mudra pozitiva koja me preplavila na par sati.
dr.manijak
rank14
Postovi: 1432
Pridružen/a: 05.04.2010, 22:15
Ima zahvala: 101 put
 pohvaljen: 232 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la dr.manijak »

Super izgledaju.
Svaka cast na trudu.
Da li biste radije bili zabrinuti genije ili vesela budala?
Avatar
Beli mag
rank4
Postovi: 124
Pridružen/a: 15.01.2012, 22:43
Ima zahvala: 34 puta
 pohvaljen: 31 put

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la Beli mag »

Vrlo lijepo, ali mogo bi uistinu koju slikicu zakačiti ako još nisu popapane da vidimo da li ih lijepo tetošiš ;)
Konstruktivna pitanja smetnutih umova
Avatar
sumasumarum
rank3
Postovi: 78
Pridružen/a: 29.08.2012, 10:40
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sumasumarum »

sometimes, kad budeš jeo tvoje golden gljivice ostavi tu zapis o količini koju si pojeo i snazi tripa. čitam po netu da su nečesto vrlo slabe
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sometimes »

eeeeeeee......, vidis po tom pitanju ne znam sta da ti kazem, uvijek se ponovno iznenadim, znao sam pojest po 4-5 grama, recimo thai-a, i nisu me bile previse razveselile, a onda od iste ture pojedem 1,5 gram i odnese me negdje di nebi rekao da uopce mozes doc, tako da sam shvatio u biti da je sve to relativno i da sve ovisi u biti o tebi, o tome kako se osjecas, sta si jeo, jesi umoran(sto umorniji to bolje), sa kakvim si ljudima, gdje si, i tako dalje..., milion faktora ako se mene pita.....

mislim da ima veze na cemu su rasle, meni su se bolje pokazali kejkovi od brasna od smedje rize, sta se tice potencije, sto se tice kolicine - raz

i to sam recimo "potvrdio" sa pensacolom i sa thai-om

ali eto kad probam javim, samo cekam u biti neki pravi trenutak....., da se poklopi sav set & settings...

:thumbsup:
....it didn't make any sense.....
Avatar
sumasumarum
rank3
Postovi: 78
Pridružen/a: 29.08.2012, 10:40
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sumasumarum »

prazan trbuh-puna glava :D
ja pokušavam ne pretjerati s dozom ali u dosadašnjem konzumiranju gljiva nikad nisam izgubio pojam o tome da sam pojeo gljive, nikad me nije toliko opralo da ja neznam što se zapravo događa. moja kilaža je heavymotherfucker 110+ i sigurno mi treba više nego nekome sa 70 kila
a to da sve varira, to se slažem jer i ja sam imao s istim gljivama različite efekte i snage efekata. baš ista priča, bolje me opralo gram ipo nego 4 grama istih gljiva.ja vizualno i na opip vidim razliku između (mojih) gljiva sa kukuruza i sa pšenice. Pšenične su puno deblje, mesnatije, sad čekam druge flushove da usporedim.
Avatar
sumasumarum
rank3
Postovi: 78
Pridružen/a: 29.08.2012, 10:40
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sumasumarum »

samo da javim da sam probao teachera sa pšenice, i kako je onaj s kukuruza bio slabašan pojačao sam dozu na 3.5 grama i skoro sam puknuo mozgom :D
roknulo me za pola sata i prepao sam se snage lansiranja, trebalo mi je dva sata da se umirim i uživam. da sam se mogao odma smiriti i uživati u vizualizacijama i otapanjima boja trip bi bio vrhunski. al 2 sata je bila panika hoću li preživjeti :ohnoo: pa je sve to bio ludi košmar. nikad više veću dozu odjednom :psy
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la 314 »

hehehehe, ajd' i to se ubraja u iskustva :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la HypnoToad »

Ako si bio svjestan da su prošla 2 sata, nisi uzeo ni blizu dovoljno.
Btw, pa ajd nek mi sad netko kaže da je razlika u jačini do 'strejna'...
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
sumasumarum
rank3
Postovi: 78
Pridružen/a: 29.08.2012, 10:40
Ima zahvala: 1 put
 pohvaljen: 6 puta

Re: Nulti pokušaj: Golden Teacher (pšenica/kukuruz)

Post Postao/la sumasumarum »

svijest od ta dva sata imam nakon tripa, vrijeme je bilo nestalo. znam da sam ih uzeo u 20:30 i znam da sam čitavo vrijeme gledao na sat ali na satu je bilo sve osim informacije o vremenu. :mushroom:
baš je bilo snažno i nekako prebrzo za loše prožvakane gljive. to me i prepalo da će se sve još više i pojačati. distorzija prostora i vremena sa predivnim pikselima u bojama. iskustvo ne bi nazvao bad trip. i hypno, to za strain, to se potpuno slažem s tobom, to je sve p.c.
Odgovori