Argentina Cubensis FSRE

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Namaste
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 08.05.2012, 12:38
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la Namaste »

ako ih nisi nikad probao preporucio bi ti tako recimo 1g u drustvu, ili ako si hrabar, dupla doza ali sam. Moze biti malo strasnije, ali kolko god krenulo u mrak prodje posle par sati hteo ne hteo, a kad prodje bices odusevljen izvan svih granica. Proceni sam :)
When you change the way you look at things, the things you look at change.
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la oseloth »

Njih nisam. Druge jesam. Iako bi svaki cubensis trebao biti tu negdje. Ja sam sa svime takav. Daj jednu dozu da bude orjentacijska, a onda je mogu naštimati za sve doživljaje :-)
Avatar
Namaste
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 08.05.2012, 12:38
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la Namaste »

ako si jeo vec kube onda mozes sam sebi dozirati kolko oces, ali sto se tice te razlike na koju ti mislis, radije obrati paznju na svoje raspolozenje taj dan, klimatske uslove (ako ces napolju jesti), lokacija i ostalo. mislim da su ti to daleko bitniji faktori nego "strain".
When you change the way you look at things, the things you look at change.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la 314 »

slažem se Namaste s tobom, definitivno set i setings prije svega :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
oseloth
rank13
Postovi: 585
Pridružen/a: 19.07.2011, 00:31
Ima zahvala: 29 puta
 pohvaljen: 64 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la oseloth »

Točno tako. Sve je do raspoloženja ili ekipe ako nas je više. Ja sam uvijek pozitivan :-)
Avatar
Namaste
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 08.05.2012, 12:38
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 2 puta

Re: Argentina Cubensis FSRE

Post Postao/la Namaste »

e pa ljudi evo mene da se javim, nije me dugo bilo :) moram vam se javiti jer sam imao zanimljiv "san" :) "sanjao" sam da su mi se 5 tegli zapocete sa agara, koji je zapocet sa zive gljive, i koje su razmnozene g2g metodom (agarom je oplodjena jedna tegla), potpuno i zdravo kolonizirale (ustvari bilo ih je 6, jedna je pazarila bakterije), pa su uskocile u hrpu kokosa sa kavom i gipsom i vermom te odmarale dobre 2 nedelje nakon cega su izasle na suncanje :) zavrsile su svoje letovanje, i sa terena ih je otislo negde oko kilu i dvesta. Ja sam se probudio, a one su ostale negde u mojoj podsvesti, pravo sanjarenje tek sledi :psy :psy :psy
When you change the way you look at things, the things you look at change.
Odgovori