Golden Teacher na kolačima i tortama

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

Pozdrav,
Evo novi sam na forumu i novi u uzgoju...
Prije nego počnem sa dnevnikom, da vam dočaram malo uvijete u kojima uzgajam. Dakle privremeno zbog posla živim u staroj kućerini (nasljeđeno od bake) u kojoj je plijesanj velik problem (pogotovo kuhinja i kupaonica). Tako da nisam bio previše optimističan, al rekoh da probam...
Dakle gljiva je Golden Teacher, podloga brašno smeđe riže + vermikulit, metoda uzgoja PF Tek i još neki moj miks (objašnjen u daljnjem tekstu).

24.3. - slažem špricu i "kuham" vermikulit pomiješan s rižinim brašnom. (omjer 2 šalice vermikulita + 1 rižinig brašna +1 vode. Rižino brašno se dobije postupkom ubacivanja smeđe riže u mlinac za kavu i pritiskom tipke ON na mlincu:-)
Napunio 8 čaša i 4 tegle one 720 ml - to su te "torte".

25.3. - špricam spore.

29.3. - pojava micelja. Čitam malo druge dnevnike i mislim si da je to jako brzo:-) kontejner s kolačima grijem grijačem za akvarj tak da je temp stalno 29 celzijevaca.

3.4. - špricam 2 tegle u kojima se nije primio micelj (vele negdje da je Golden Teacher poznat po tome i da se zna desit da se micelj ne primi u 50% kolačića, zvuči mi puno, pa eto, iznadprosječan sam:-)

4.4. - zamječujem nekaj sumnjivo u jednom kolačiću, vadim ga i ne, nikaj sumnjivo, crni kamenčić u vermikulitu. Čaša je smeđa pa nisam dobro vidio boju preko... Uglavnom, šteta ga bacit, bio je 30-ak % koloniziran... Pa ka "sadim" razmrvljenog na sloj pasterizirane zemlje za cvijeće miksane s vermikulitom i na sve to stavljam sloj čistog vermikulita. Poklopljeno odma u mrak... Komadić kolačića sa miceljom ubacujem u teglu s miksom smeđe riže i pop corna (da probam i tak).

6.4. - rast micelja na toj podlozi je nevjerojatan, probio prek vermikulita preko 50%, pa otvaram posudu i stavljam na svjetlost dana (ne direktno na sunce) naravno u terarij. Eh sad, terarij je složen od aluminijskog kostura nekog starog stalka i omotan streč folijom. Jako jednostavno, 10 min zajebancije i složen je terarij i to jebeno veliki!

8.4. - istom metodom sadim jednu teglu, bila je kolonizirana 70%, al ko će ga čekat ...

10.4. - "posađeni" micelj je dobio dlačice koje su sad već oko 1 cm dužine, mislim da su to počeci prvih gljiva. Prvi put mi je pa ne znam!?

Eto to je to za sad, Jako sam zadovoljan!! I da, ni jedan kolačić nije dobio plijesanj, tak da sam jako iznenađen obzirom na uvijete koje sam prije naveo!
Kolačiće u čašama mislim gajiti PF Tek metodom, ne mislim ih mrviti i miksati sa zemljom! Trenutno su 99.7% kolonizirani, pa ih za nekoliko dana mislim staviti u terarij neka i oni ugledaju svijetlost dana:-)
Problem mi je temp u terariju, pošto imam jedan grijač, a on mi grije kontejnere s miceljom, pa u terarij stavljam 2 lonca s vrelom vodom da ga griju i vlaže. Preko noći mi se temp spusti na 20 stupnjeva i mogu reć da micelj stane s rastom na toj temp, pa kad ga zagrijem u jutro na 23 doslovno popizdi i rast je vidljiv iz sata u sat!! Tako da preporučam držanje konstantne temp jer znatno utiječe na rast... Al eto, danas će plaća pa idem po još jedan grijač za akvarij:-)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la 314 »

zgodan dnevnik :)

i pozdrav zgubidanu :D
zasad ti ide čisto fino vidim, nastavi dalje tak :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Re: Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

E ljudovi, pitanjce:
Jel može bit prevelika vlaga? Prvo sam mislil da bude zajebancija s vlaženjem prostora, al sad kad mi sistem funkcionira, pa to je full vlažno! Možda prevlažno? Inače kak sam napisal da je micelj skroz popizdio, sad već dva dana stoji skoro pa isti... Kaj bi sad on? Dajem mu bolje uvijete za život neg kaj ja imam:-)
Ja brijao da bude za 5-6 dana berba, a on zabušava...
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
tommyzg
rank3
Postovi: 81
Pridružen/a: 30.01.2012, 18:36
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la tommyzg »

Samo polako :) inace im treba od 6-14 dana, ra rade si kontaj da treba 14 pa ces bit sretan ak dodu za 10 :sunn: a sto se tice vlage, ja osobno nemam hidrometar ali ako je kondenzat tj kapljice po stijenkama i poklopcu vjerojatno je sve u redu, ako zelis bit siguran nabavi ga, nije neka prevelika investicija..3-4 puta dnevno masi s poklopcem,cesce masi ako nemas rupice s vatom po boksu :) :mushh: i probaj ako si u mogunosti smanjit temp na cca 23°c dok cekas pinove
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

Pozdrav,
Evo da javim, grijač u posudi s vodom i sve skupa u terariju funkcionira odlično za sad! Temp je po noći 24, a po danu 26!

Tommyzg, ma da, znam da treba biti strpljiv i čekati, al prvi je put, pa se nadam da će biti za kakav omlet do sljedećeg vikenda:)

Pitanjce; kolačići koji će biti na PF Tek metodi su mi sad 100% kolonizirani. Gledao sam neki video na youtubeu, pa lik savjetuje da ih nakon kaj 100% napune čašu ostaviš još tjedan dana u čaši!? Dal je neko probao to tak ili odma van s njima? Sad je već prošlo 2-3 dana od potpune koloniZacije...

Evo ovak izgleda moj homemade box.
Privitak/ci
ImageUploadedByTapatalk1336852826.803074.jpg
ImageUploadedByTapatalk1336852826.803074.jpg (60.46 KiB) Pogledano 3085 puta.
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
tommyzg
rank3
Postovi: 81
Pridružen/a: 30.01.2012, 18:36
Ima zahvala: 6 puta
 pohvaljen: 10 puta

Re: Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la tommyzg »

au stari moj pa to je humidor hahhaha :thumbsup: pa tu nutra cudo moze izrast, samo na kojem principu radi? ti cijelu tu konstrukciju zracis?
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

Vrata su s druge strane pa se ne vide, a veličine su polovice ove vece stranice. Nisam stavljao vrata gore jer je krov pod kutem da se kondenzat cijedi, a ne kaplje po gljivama, a i lakša je izmjena plinova (teških/lakih) sa strane. A unutra stavljam kolačiće i kejsinge svak u svoju posudu. Mislim složit još jedan kat unutra, al stignem, nemam pojima di mi je nestala bušilica (čitaj neda mi se). Al je, velik je, ja stanem unutra bez problema:) moram ga izmjerit, al približno je 1.5x0.7x0.5 m:)
Eh jeftinije mi je bilo to složiti neg kupit kontejner. S obzirom da sam početnik i ja mislim da pretjerujem s veličinom! S druge str, napravil sam pun k kejkova, jerbo sam mislio da će ih pola biti neuspjelih, kad ono, svi su dobri ispali:)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

E ljudi pomoć molim! 4.5. sam miksal micelj iz teglice s kejsingom! Bez dunjkanja, al je kejsing bio dosta vlažan. 6.5. sam sve to stavio u box na temp 23-26 stupnjeva, bilo je 30-ak % prekriven miceljom. Od onda jako sporo raste micelj, mislim sad je 100% prekriven miceljom ( negdje gušće, negdje rijeđe), sve to izgleda odlično, ali mi se čini da je jako usporilo sve skupa!? Jel mu kaj fali? Kak da mu pomognem?? Kolko treba od kad se stavi na svjetlo pa do prvih pinova? Prošlo je 6 dana i još nema pinanja!? Jel to normalno? Prošlu sam noć spustio temp na kojih 13-14 stupnjeva i danas ga ponovo zagrijal na 23, pa možda to pomogne??
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Red »

kejsing je potpuno prekriven? micelij stao?

ako je stao, super, znaci da ce krenut u pinanje. jer ako se micelij stalno razvija i buja od gljiva nece biti nista. micelij treba stati sa razvojem da bi krenuo u frutanje.

da bi krenuo u frutanje mora biti dovoljno svjezeg zraka, dakle razmjena pod obavezno, manja teperatura oko 23 i manja vlaga. nemoj da brineš... krenut će male bebice uskoro :thumbsup:

nemoj varirat sa temp i ostalim pizdarijama, jer njima sada treba određeni režim kako bi svjetlo, vlaga, temp dala signal miceliju da krene raditi plodove ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Zgubidan
rank7
Postovi: 293
Pridružen/a: 10.05.2012, 11:26
Ima zahvala: 26 puta
 pohvaljen: 103 puta

Golden Teacher na kolačima i tortama

Post Postao/la Zgubidan »

Kolko treba od pinanja do branja? Onak, cca!? Sutra u jutro kad se probudim sve će biti puno pinova! I can feel it:) samo nemojte govorit da treba bit strpljiv, popizdit ću već od čekanja! Strpljenje će doć nakon prve berbe:) u biti sam strpljiv, al ja se nadam zanimljivom i šarenom vikendu, to je to... Ko će čekat tek drugi vikend...
Jel jedete prek tjedna? Pa drugi dan u jutro na posao? Kak se kontrolirate? Mislim, ja palim đoju u 6 u jutro prije posla, dok se ima, se i troši! Nema kontrole za mene!! Već me strah, ja ću to svaki dan:) Morala bude žena skrivati ko i gnju:) Pa ja prekopam cijelu kuću, ko kak sam dok sam bio klinac tražio božićne darove:) Al sad je bolje, češće je Božić:)
Lud je samo onaj čija se ludost ne poklapa sa ludošću većine.
Odgovori