Mary Jane. - 2st THAI grow

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Kimera »

Stvarno odlično odrađeno :ymapplause:
Ja sam u iščekivanju printa u petak, prije dva dana poslao pismo, Thai Koh Samui.
Kad stigne, otvorit ču dnevnik. Za sada čitam o metodama uzgoja, vaše dnevnike itd.
slika
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Hvala, kad ti dođe print sretno, ako gdje zapne tu smo da pomognemo ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Evo i 5. flush ide, malo je rijedak nije pun pinova kao 1-2-3 ali super je što uopće još ide...stavim slike kad izrastu do kraja, danas sutra ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

UPDATE DNEVNIKA

Evo i 5. flush je izašao, nije ni blizu kao prošli 4., znatno manje pinova, ali ok nije mi ni bitno.

Največa u 5-om flushu, nisam vagnuo budem kasnije, neznam koliko je teška ali lijepo izgleda :D
btw. kutija cigareta je 100's

slika

slika

Nisam se sjetio pa da uslikam prije nego sam pobrao tih par komada, još dio stoji u boksu da se otvore do kraja pa ću njih pobrat navečer, onda ću opet dunkati pa da vidim dokle ćemo :D
Budem još stavio slika navečer kad odradim posao do kraja ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

slika

slika

slika

Toliko od 5. flusha, napravio sam dunk i sad stavio supstrat nazad u boks, pa ćemo vidjet dali će krenut opet pinovi...nisam vagnuo neznam koliko je grama bilo, odprilike 80g svježih, 3x manje nego 4- flush.
Zadnja izmjena: Mary Jane., dana/u 20.05.2012, 21:06, ukupno mijenjano 1 put.
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
sometimes
rank13
Postovi: 554
Pridružen/a: 10.01.2012, 12:45
Ima zahvala: 232 puta
 pohvaljen: 85 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la sometimes »

hellloooouuu my music friend....

imam jedno pitanje za tebe, znaci radio si sa tri teglice koliko sam skuzio, e i u koliko plosnatih posuda si to raspodjelio, ovakvih kao sto su na slici, pitam radi kupnje...

danas selim dio u posude pa da vidim koliko ih trebam cca. kupit.... ;)

:thumbsup:

ali ovo ti je stvarno dobro ispalo, sad mozes stavit DR. mary jane :))
....it didn't make any sense.....
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

ej ej, pa da u početku nakon unokulacije sam napravio 3 teglice od koje sam dvije bacio i jedna je super uspjela, znači ide ti jedna kolonizirana teglica na jednu posudu, na dno posude staviš sloj vermikulita 1 cm, kolonizirana raž sve iz teglice, lagano rasporediš žlicom/vilicom i na to sloj 1cm vermikulita, može i 2cm samo će trebat koji dan duže dok mica probije gore... ali moja posuda nije baš duboka pa mi nije supstrat debljine 5 cm, no ugl vidiš da sve iovako štima :D
Nije posuda bitna, najbolje uzmeš od sladoleda onakve plastične od 3L

Hvala, pa je super je ispalo i ja sam zadovoljan, sad bi htio nešto drugo i novo, Thai mi dopizdio, hoću Z-Strain :cheesy:

Sretno držim ti fige, stavi par slika kad bude propinalo da vidimo kako izgleda, pa ćeš i ti biti Dr. Sometimes :ymparty:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

UPDATE
6. flush

slika
slika
slika
slika
slika

BERBA

slika
slika
slika
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la 314 »

fucking awesome! kak ti je dobro uspjelo, ne znam, svaka čast na trudu i uspjehu i muci i uživanju i i i i SUPER :thumbsup: :ymapplause: :D :psy :mushroom: B-) :sunn: :hexer: :oregonian_winesmiley:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

hehe, hvala PI na svim ljepim rječima, ja sam isto presretan, vrh! :ymhug:

Evo napravio sam sad malo prije i svoj prvi print, evo dvije slike da vidite :D meni se čini da je super uspjelo :ymparty:

slika
slika

Mislim da ću ga poslat nazad ekipi iz FSRE, bio bi red da se bar na taj način zahvalim, i usput imam potrebu reč jedno veliko hvala svima koji su meni pomogli i naučili me kako se obavlja pro gajenje :)) :thumbsup:

:sunn:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori