Mary Jane. - 2st THAI grow

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Red »

:ymhug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avicularia

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Avicularia »

daj reci od faze pinanja pa na dalje kolika je temperatura bila, gdje si držao kutiju ( izvor svjetla) i točno kako si i koliko često luftao????
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Temperatura mi je konstantna 25°C, grijem kontejnere s grijačem za akvarije, iako je skoro 6. mjesec temperature su promjenjive, vlaga neznam kolika je jer nemam higrometar, taj dio posla odradim odokativnom metodom, vidiš ako je sve unutra zarošeno i po kontejneru i po poklopcu onda je to to. Svijetlo je dnevno, nemam štednu žarulju, stoji mi u boravku između kauča i radijatora, dnevno svijetlo je ok i nema potrebe za žaruljama, ali odprilike je 12-12 dan-noć, luftam svaki dan po 4x, otvoriš na 30sec, skineš poklopac i s njim mahneš par puta onak iz zgloba :D
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

UPDATE
7. flush - 80g sviježe

slika
slika
slika

:sunn: ;)
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la HypnoToad »

Stvarno si genijalno to izvukao! Čestitam! :ymapplause:
Nikada nisam vidio da ovoliko gljiva izađe u 7. flushu, a još manje da micelij ovoliko dugo ostane otporan na plijesni! Pogotovo u ovo doba godine!
Da li si možda zabilježio koliko je sveukupno grama bilo kroz tih 7 flusheva?
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Hvala Hypno žabac :D :thumbsup: mnogo mi znači kad netko pohvali ono što radiš.
Pa evo meni je ovo prvi put da sam uopče radio dunkanje i brao više od par flusheva, do sad kad sam radio u prvom growu imao sam samo prvi flush jer mi je stari kad sam pobrao bacio supstrat...ugl prešao sam preko tog i sad kad mi je opuštena situacija po tom pitanju izguram sedam flusheva, a što je najbolje mislim da će još i 8. ić van :psy
Kako i zašto, neznam ni ja, vrijeme je pomalo gadno za uzgoj, al evo, valjda micelij uspjeva pobjeđivat sve gadarije, vodim dosta računa o tome i onda se trud isplati. Da napomenem, sad zadnji put kad sam napravio dunk, ostavio sam u vodi 48h, nakon 24h voda je bilo full žuta i sva nekako ne čista, nije onako na prvu čista i kvalitetna, promjenio sam vodu i odma druga priča, neznam dal ima kakve veze supstrat ili je voda deep šit.
Nebih ti znao reći koliko sam pobrao grama, kad bi rekao lagao bi, ali odprilike skoro kila sviježeg, znači 100g suhog, što je pfff :ymhug: iako si ti imao skoro kilu po flushu, to je pohvalno :ymapplause: :ymparty:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Kimera »

Stvarno si ih brdo izvukao, za svaku pohvalu :ymapplause:
Ja sam danas inokulirao tri tegle pa kad bi meni uspjelo izvuči, makar i u pola manje flusheva bio bih presretan. Vrijeme tj. doba godine nije baš idealno ali ču pokušat, sutra ču otvoriti svoj dnevnik.
slika
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Hvala Kimera, pratit ću ti dnevnik, stavi neke slike čim se nešto mrdne u teglicama, ako gdje zapne tu smo da pomognemo. ;) Puno sreće želim iako imaj na umu kroz cijelo vrijeme da curice osjete srcem koliko vodiš računa o njima i istom mjerom će ti uzvratit :wubpink: u tome je tajna :-$ :ymdevil:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Avatar
Kimera
rank4
Postovi: 104
Pridružen/a: 17.04.2012, 19:26
Ima zahvala: 8 puta
 pohvaljen: 18 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Kimera »

Hvala, trebat če mi malo sreče.
Stavit ču slike čim se nešto pokrene u teglama.
Znam i ja obožavam pregledavati sličice bebica :x
slika
Avatar
Mary Jane.
rank9
Postovi: 387
Pridružen/a: 31.07.2010, 14:06
Ima zahvala: 19 puta
 pohvaljen: 39 puta

Re: Mary Jane. - 2st THAI grow

Post Postao/la Mary Jane. »

Večeras mali update, 8. flush, 4 gljive, 1 abortus 2 male i 1 velika :D
Stavlim slike navečer :hello:
"If you only knew the magnificence of the 3, 6 and 9, then you would have a key to the universe.”
- Nikola Tesla
Odgovori