Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Odgovori
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la 314 »

Evo u ovom svom 3. dnevniku uzgajam streinove "Thai" i "Lizard King" i uspoređivat ću njihov razvoj i uspjeh.

danas stavljam 4 tegle raži na namakanje, od kojih ću dvije zasaditi sa Thai i druge dvije sa LK, pa da vidimo ko će bolje B-)

uzgoj je na metodi kejsing 50%-50%.
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la orbit »

314 je napisao/la:Evo u ovom svom 3. dnevniku uzgajam streinove "Thai" i "Lizard King" i uspoređivat ću njihov razvoj i uspjeh.

danas stavljam 4 tegle raži na namakanje, od kojih ću dvije zasaditi sa Thai i druge dvije sa LK, pa da vidimo ko će bolje B-)

uzgoj je na metodi kejsing 50%-50%.
Veeeeri interested :)
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la 314 »

Danas sam ušpricao u dvije tegle Thai spore iz šprice br. 9 (to su još uvijek spore sa FSRE-e) i u druge dvije Lizard King. umoran sam i sve me boli od čišćenja snijega, ostala je još jedna posuda iz koje raste već 5. flush, drugu sam bacio jer se razvila plijesan, gledam Wolking Dead serije drugu sezonu cijeli dan.

evo i slička :)
DSCN1278k.jpg
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la 314 »

hy,

THAI se nakon 6 dana primio i pojavile su se lagane bijele pjegice micelija

LIZARD KING još uvijek ništa od pojave micelija.
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la orbit »

314 je napisao/la:hy,

THAI se nakon 6 dana primio i pojavile su se lagane bijele pjegice micelija

LIZARD KING još uvijek ništa od pojave micelija.

ha... cekaj... meni je krenulo tek nakon 15 dana... zaheban je taj LK.... majku mu
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kokos + dodatak verm

Post Postao/la 314 »

evo da malo napišem neke,

oopet sam se predomislio u vezi metode uzgoja i idem na metodu sa kokosom, kao i prošli put; samo ću ovaj put u kokos umiješati malo vermikulita.

to, i da ne bi bilo da sam otvorio dnevnik i niš se ne događa....događa se, al' neću pisati svaku sitnicu jer je sve uglavnom isto odrađeno u detaljima u mojim prošlim dnevnicima.

THAI se prima i kolonizira vrlo brzo i bez kontaminacija, evo danas je već na negdje cca 65-70% - svakako strejn za preporuku :thumbsup:

LIZARD KING još uvijek čekam i kak veli orbit treba mu malo duže, zato sam fino miran i strpljiv i čekam....

evo da malo osviježim dnevnik, inaće vi ste mi dobro? jeste?

baš sam neki dan sanjo ekipu sa foruma, našli smo se na nekom partiju, bio je i halucinogen (ali s njim nisam pričo jer je bio nešt' lud):) evo tak da smo se upoznali u snovima...
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Chegi
rank8
Postovi: 318
Pridružen/a: 02.01.2012, 19:00
Ima zahvala: 44 puta
 pohvaljen: 65 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la Chegi »

evo ja cekam dobrih 20 dana LK ali neozbiljan sam bio sa temperaturom mnogo je varirala 20-30 stepeni gore dole stalno:)
Evo sada sam malo sredio pa ocekujem da ce krenuti uskoro :-o
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la Red »

meni je zbilja drago da tebi sve to ide ko podmazano. obogatio si nam forum nekim divnim dnevnicima, svima na pomoc.

hvala na pitanju, osjecam se dobro. mrdnula sam dupe malo iz grada i sada sve cetiri u zrak. cekam zeljno proljece, da zabijem ruke u zemlju!

Hmmmmm, jako puno vas je do sada spomenulo snove o forumu i ekipu sa njega. takoder su neki pricali da su imali forumsku ekipu na umu tokom tripa, vrlo zanimljivo. :-? uvijek me zanima kako netko zamislja sve te ljude hahaha
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la orbit »

Red je napisao/la:meni je zbilja drago da tebi sve to ide ko podmazano. obogatio si nam forum nekim divnim dnevnicima, svima na pomoc.

hvala na pitanju, osjecam se dobro. mrdnula sam dupe malo iz grada i sada sve cetiri u zrak. cekam zeljno proljece, da zabijem ruke u zemlju!

Hmmmmm, jako puno vas je do sada spomenulo snove o forumu i ekipu sa njega. takoder su neki pricali da su imali forumsku ekipu na umu tokom tripa, vrlo zanimljivo. :-? uvijek me zanima kako netko zamislja sve te ljude hahaha

ja brijem da ste svi unicorni :)

nego, taj LK, prilicno los strain..
Avatar
HypnoToad
Moderator
Postovi: 2852
Pridružen/a: 21.03.2010, 17:57
Ima zahvala: 532 puta
 pohvaljen: 1208 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai vs. Lizard King, kejsing 50%-50%

Post Postao/la HypnoToad »

To je zato jer nije dovoljno udomaćen. Ovo što mu treba masu za germinaciju je uglavnom stvar u tome da se monokariotske hife teško spare s drugima. A stvar je u tome da većina vas promućka teglu nakon što ubaci spore, a to se sa ovakvim sortama nebi smjelo radit. Kada su sve spore na manjem prostoru puno se lakše spare nego kada su razbacane posvuda po tegli.
Zato je bolje uzgajati dobro udomaćene sorte koje su jako dobro prilagođene umjetnim uvjetima. Stvarno nema baš razloga zajebavat se sa 'rijetkim' sortama ako nisi kolekcionar i ako samo želiš rezultate. Jer sve one pizdarije koje pišu 'ova daje ovakav trip, ova je više vizualna, ova je ovakva, ona je onakva' su uglavnom totalne gluposti koje su usmjerene na uzgajivače i korisnike kanabisa. Kanabis sadrži preko 400 spojeva koji imaju više ili manje utjecaja na krajnji efekt, dok ih gljive imaju 4 koji su više manje isti, psilocin se samo brže absorbira jer ide direktno, netreba se matabolizirati u aktivni spoj. Neke druge vrste gljiva sadrže još poneki spoj, npr. Panaeolusi imaju serotonin, 5-htp i ureu, Gymnopilus junonius ima bis-noryangonin i hispidin, koji imaju određeni utjecaj. Ali cubensis ih ne sadrži, i bez obzira na 'strejn' nikada neće sadržavati ništa izvan okvira svoje vrste, a i omjeri spojeva neće previše varirati. O kvaliteti tripa puno više odlučuju vanjski utjecaj i stanje uma. To je razlog zašto ja stalno ponavljam da su 'strejnovi' marketinški trik, ne poričem da se neka fizička svojsta razlikuju, iako se razlikuju i unutar istog printa.
Ali ljudi primjećuju da su udomaćene sorte često nešto slabije od onih polu divljih, ali to daleko nadmašuju prinosima.
314, možeš pokušat u jednu posudu dodati malo istrošene kave (taloga) u mješavinu vermikulita i kokosa, moglo bi ti značajno povećati prinose iako je rizik za kontaminaciju nešto veći.
“Side? I am on nobody's side, because nobody is on my side, little orc.”
Odgovori