Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la Red »

bolje novi, da bude sve pregledno ;)
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
CMYK
rank1
Postovi: 4
Pridružen/a: 05.11.2011, 12:12

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la CMYK »

Svaka čast na trudu i detaljima!
Avatar
ZelenaLaguna
rank2
Postovi: 23
Pridružen/a: 24.03.2013, 19:37
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 1 put

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la ZelenaLaguna »

malo sam zakasnio al da pitam ,znaci kako sam shvatio nakon sto izredam sve slojeve trebam te slojeve pomjesat pa preko pomjesanog jos jedan sloj kokosa ?
We cranked up the volume and marched to our own drummer ,into the jungle ...
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la 314 »

da, u biti stavljaš slojeve samo da možeš kasnije lakše promješati i onda malo izravnaš i staviš taj završni sloj.

ti možeš na bilo koji način promješati, kak tebi paše, samo da se ravnomjerno izmješa sve to skupa :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Avatar
Homunculus
rank4
Postovi: 118
Pridružen/a: 06.05.2013, 09:27
Ima zahvala: 46 puta
 pohvaljen: 38 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la Homunculus »

Jeste da je sa zakašnjenjem ali svaka ti čast i na ovom dnevniku 314!Toliko sam naučio iz tvojih dnevnika da je to neverovatno, baš zbog toga što su detaljni i perfekcionistički urađeni (uostalom kao i tvoji uspešni grow-ovi) :thumbsup:
Mislio sam, ako mi se kolonizuju tegle :-ss , da radim baš ovako kao što si ti u ovom dnevniku radio - red kokosa, red raži samo bih kao što si u onom trećem dnevniku na vrh ipak stavio vermikulit zbog zaštite...nego hteo bih nešto da te pitam u vezi kokosa:
da li može da se koristi ovakav izmrvljeni kokosov treset, ovakav je dosta jeftiniji od onog sabijenog u kocke koji se može kupiti u prodavnicama za kućne ljubimce?Evo ti link pa pogledaj molim te da li je to to...pretpostavljam da je to isto ali rekoh ipak da proverim...

http://www.hidroponika.com/srb/index.ph ... uct_id=350

U svakom slučaju veliki pozdrav tebi 314!
“Stop consuming images and start producing them.”
Terence McKenna
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la 314 »

pa hvala na lijepim riječima :)

koliko vidim nema razlike od onog prešanog i ovog, onaj je prešan samo zbog lakšeg transporta....probaj s time, mislim da ne budeš puno fulao. dobar uzgoj želim :)
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
aljosha23
rank2
Postovi: 33
Pridružen/a: 05.11.2013, 22:51
Ima zahvala: 5 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la aljosha23 »

Pozdrav dobri ljudi, pocetnik sam i imam jedno pitanje.
Odlucio sam se za uzgoj na kokosu,sve mi je jasno, osim onog djela kad poklopim sve sa folijom.
Da li treba staviti tako poklopljene kutije u terarij ili da stoje negde sa strane pa onda u terarij. Ako treba da stoje sa strane koja temperatura bi trebala da bude?
Hvala :)
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la 314 »

kad posložiš kokos i kolonizirani supstart u posudu, pokrij sa folijom i nožićem ili nečim oštrim probuši rupice svakih 5-8 cm udaljenosti. rupice nek budu veličine jedne kockice u matematičkoj bilježnici :) to sve skupa ide na temperaturu 24-26 stupnjeva, pa najbolje je da staviš u box jer je tam kolko tolko sterilna situacija :D dok ne izbije micelij napovršinu, onda makni foliju i upali svijetlo.
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Milan.R
rank2
Postovi: 12
Pridružen/a: 13.11.2013, 17:37

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la Milan.R »

Nov sam u ovome pa me zanima zalivanje i zanima me sa cim treba da se zaliva predpostavljam sa destilovanom vodom :bigsmilee:
Avatar
314
rank12
Postovi: 540
Pridružen/a: 22.08.2011, 15:34
Ima zahvala: 58 puta
 pohvaljen: 143 puta

Re: Dnevnik 314 - Thai na kokosu

Post Postao/la 314 »

Pa ja nisam imal problema sa vodom iz pipe, ako baš želiš smanjiti rizik koristi destilirnu vodu. a koristi onu špricu za ovdu, koja stavra više maglu i s njom jedanom na dan poštrcaj gljive par puta. simuliraj jutarnju rosu :)
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
Odgovori