Naj traljaviji,uspjesni uzgoji..

Pratite Vaš uzgoj i napredak, ovdje objavite Dnevnik Uzgoja
Odgovori
jackal83
rank3
Postovi: 51
Pridružen/a: 05.12.2011, 18:34
Ima zahvala: 5 puta
 pohvaljen: 5 puta

Naj traljaviji,uspjesni uzgoji..

Post Postao/la jackal83 »

ovu temu otvaram iz dva razloga,,
1.razlog je taj jel mi se cini da sam ((ako cemo gledat sva pravila))kontaminiro spore dok sam ih vadio iz tegle
2.razlog je taj dali je stvarno potrebna tolika cistoca i sterilizacija svakog kutka,,,,
primjer meni jos se u kukuruzu nije nista pojavilo a proslo je oko 7-10 dana (fakt nisam pamtio kad sam stavio,sad cu radit sa jecmom novu turu al opet me strah da nisam mozda kontaminiro sprice doka sam ubacivo spore((pusio joint dok sam ubacivo spore u sprice ima tema o tome da se neponavljam =; ,al nema veze))


E SAD MENE ZANIMA ,,imali vas kojima je uspilo sve kako treba a da niste bili sterilni kako u svakom gajdu pise,, loggicki je da treba sterilizirat teglu i ono sto je u tegli,,ali daljni postupci drzanje maramica preko usta ,stavljanje spora u sprice((sto mene najvise zanima jel tu sam kikso :-ss prostorija cjela dezinfekcirana i slicno,,,,
Ja sam osoba sa dijagnozom shizofrenije poremecaja osobnosti,Ovo navodim radi toga, posto zbog moje dijagnoze nemogu odgovarat za svoje upise,na internet forumima SVE VRSTE,koji su vecinom produkt mog alter ega(koji se naziva"jackal83"
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: Naj traljaviji,uspjesni uzgoji..

Post Postao/la Beyond Le Fov »

po mom iskustvu nije potrebna neka extra sterilnost, ja jedino što napravim je to da pobrišem ruke i alat alkoholom na wc papiru, pripazim da mi nije propuh u prostoriji i to je to. Printeve znam koristiti po par puta, otvarati ih, strugati i zatvarati najnormalnije i ne desi se kontaminacija, isto i kod uzimanja spora s klobuka
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
orbit
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 25.11.2011, 17:20
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Naj traljaviji,uspjesni uzgoji..

Post Postao/la orbit »

Jeben thread..
jackal, svaka cast !
Avatar
sysw0rm
rank2
Postovi: 20
Pridružen/a: 28.07.2012, 22:59

Re: Naj traljaviji,uspjesni uzgoji..

Post Postao/la sysw0rm »

Mislim zasto se ne drzat vec doga kad to uvopce nije neki problem, ionako je to najduzi postupak u kome nesto radis ostalo je samo cekanje. Ovako barem malo izgubis vremena.
High speed, low drag
Odgovori