Meskalin - Peyote & San Pedro

Upoznajte magične kaktuse i sukulente te kako ih uzgojiti
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Evo baš sam si naručio 230 grama praha i 3 komada kaktusa veličine od oko 15 cm.. Neznam oče to ista valjati, al imao sam veliku želju to isprobati, a neznam drugi način da si ga nabavim, te sam ga naručio sa neta.

Kad dođe na kućnu adresu i ako dođe, a mislim da hoće jer imam pozitivna iskustva sa ovim stranicama od prije, javit ću vam svoje dojmove.

Nije me dugo bilo ode jer sam bio udaljen od interneta radi posla koji radim. Pozdrav svima!

EDIT: nisam napisao al radi se o San Pedru
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Pa naručio sam tri komada kaktusa, kažu od 10-25 cm veličina.. Garantiraju dostavu, znači ako paket ne stigne šalju novi. Već sam par puta naručivao sa njihove stranice i sve stiglo bez problema. Zove se Elephantos iz Amsterdama su.

Druga je andeannatural.com od tamo sam naručio 240 g praha. Nisam nikad naručivao sa njihove stranice al izgledaju legit.

Evo baš sam provjerio i obe pošiljke su shipped, sa tracking number, tako da se može pratiti cijelim putem.

EDIT:

Jedno pitanje

Koliko će mi ovaj San Pedro kaktus, to jest vrhovi toga kaktusa bit svjezi, i dali ih moram spremiti u frižider ili nešto ako ih neću odma jesti? Ako stoje u nekoj kesi ili slično, ajmo reći mjesec dana, dali gube svojstva?

Također za ovaj prah, čitam po netu da vidim kako da ga najbolje popijem i koliko. Ja bi volio to popit onako, sa čašom vode ili nešto slično, al da je način pripreme šta jednostavniji i da ga popijem najprirodnije što mogu.

Ako je netko imao iskustva i ako ima preporuku slobodno pišite.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
silvangoran
rank4
Postovi: 129
Pridružen/a: 14.04.2017, 22:17
Ima zahvala: 120 puta
 pohvaljen: 55 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la silvangoran »

bartul_9 je napisao/la:
Također za ovaj prah, čitam po netu da vidim kako da ga najbolje popijem i koliko. Ja bi volio to popit onako, sa čašom vode ili nešto slično, al da je način pripreme šta jednostavniji i da ga popijem najprirodnije što mogu.

Ako je netko imao iskustva i ako ima preporuku slobodno pišite.
Doziranja i ostalo o San Pedru:

https://erowid.org/plants/cacti/cacti.shtml

https://erowid.org/plants/cacti/cacti_dose1.shtml

Ja sam zamiješao prah u ŠTO HLADNIJU vodu (jer je odvratan okus, odnosno tekstura, pa hladna voda olakšava ispijanje 2-3dcl napitka "na eks"). Potom još ispereš usta s vodom (i progutaš to), a trebaš imati barem 1l vode pored sebe, kad ožedniš nakon što počne djelovanje.
If the doors of perception were cleansed, everything would appear to man as it is - infinite.
William Blake
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Pa trazio sam dosta po netu i kao 50 g praha bi trebalo bit dovoljno za dobar trip. Iako je jako teški pogodit dozu jer razina meskalina jako puno varira od kaktusa do kaktusa, kako čitam to bi trebala bit kao neka doza dovoljna za dobar trip. Znaci od 50-100 g praha. Vjerojatno ću prvo popit 50 g, pa za nekih sat ipo, dva ako efekti budu baš slabi popijem još 30-50 i to bi trebalo kao bit dovoljno.

Šta se tiče ovog svježeg kažu da bi kakti dužine od oko 20 cm trebao bit dovoljan za dobar trip, al to opet varira jako puno od kaktusa do kaktusa i teško je pogodit dozu. Al planiram pojesti oko 20,25 cm svježeg pa ćemo vidjeti kako će djelovati.

Svakako napišem iskustva kad se upustim u avanturu.


EDIT:

Baš sam kontaktirao ove šta mi šalju San Pedro powder i kažu da počnem sa jednom do dvije kuhinjske žlice da je prah jako potentan. Držim fige da bude tako :)

To znači da je oko 20,30 g početna doza, a oko 40, 50 g bi trebao bit dobar trip.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Da, to je to.

Sa dostavom oko 380kn.. A ako je stvarno potentno kako ovaj lik kaze trebalo bi bit dovoljno za barem 3 dobra putovanja.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
AFX
Moderator
Postovi: 1243
Pridružen/a: 13.01.2013, 21:34
Ima zahvala: 550 puta
 pohvaljen: 453 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la AFX »

Obavezno podjeli dojmove s nama.. :)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Svakako budem.

Doduše prah prvo treba stic iz J. Amerike. Kažu dva do tri tjedna.

Inače kaktiji koji su poslani iz Nizozemske su stigli u Hrvatsku i trebali bi u ponedjeljak bit kod mene kući. Planiram dva komada očistiti, smiksat u blender i popit, a trećeg ću posaditi i neka raste. :)

Kad sve isprobam i kad krenem down the rabbit hole, javim kako je bilo.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
Zephyrus
rank6
Postovi: 237
Pridružen/a: 14.01.2017, 12:40
Ima zahvala: 179 puta
 pohvaljen: 78 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la Zephyrus »

bartul_9 je napisao/la:Pa trazio sam dosta po netu i kao 50 g praha bi trebalo bit dovoljno za dobar trip. Iako je jako teški pogodit dozu jer razina meskalina jako puno varira od kaktusa do kaktusa, kako čitam to bi trebala bit kao neka doza dovoljna za dobar trip. Znaci od 50-100 g praha. Vjerojatno ću prvo popit 50 g, pa za nekih sat ipo, dva ako efekti budu baš slabi popijem još 30-50 i to bi trebalo kao bit dovoljno.
Ja bi sve sto imam roknuo odjednom, pa sta bude.

:D

Vidi ovo:

https://drugs-forum.com/threads/first-t ... st-1404969
It can be difficult getting a good trip from SP cactus though. I always suggest preparing several times what you think you need - have what you estimate to be at least 2 doses on hand. I always overshoot and I've yet to be caught off guard. If you read enough experience reports you'll see almost all of them resulted in underwhelming trips. Your chances of dosing too high and having a bad trip with SP are next to nill.
People say you have to travel to see the world.
Sometimes I think that if you just stay in one place and keep your eyes open, you’re going to see just about all that you can handle.
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

E bilo bi lijepo da bude ovako nekako. :cheesy:

media/images2/1579438271.jpg

Doduše ode se radilo o ekstraktu, a kod mene to nije slučaj.

Kako čitam iskustva se bitno razlikuju kad čovjek pojede biljku ( šta je meni u planu) ili uzme samo ekstrakt, to jest glavni sastojak meskalin.
:sunn: you got nothing to lose
Avatar
bartul_9
rank3
Postovi: 66
Pridružen/a: 10.06.2019, 17:18
Ima zahvala: 51 put
 pohvaljen: 36 puta

Re: Meskalin - Peyote & San Pedro

Post Postao/la bartul_9 »

Stigli svi naruceni paketi i sutra planiram isprobati. Imam oko 200 g san pedro praha kojeg cu podjelit sa frendom, a pocet cemo sa 3,4 jusne zlice svaki sto bi kako sam doznao trebalo biti dovoljno za dobar trip jer je prah navodno dosta potentan.

Takoder sam dobio i 3 kaktija duzine oko 20 cm, a debljine oko 5,6. Mislio sam jednog od njih posaditi pa me zanima jesam li dobro shvatio sve. Znaci odrezem suhi komad na dnu kaktija i posadim ga u pitar, zalijem vodom i on bi kao trebao rasti bez problema? Ili je stvar ipak nesto kompiciranija?
:sunn: you got nothing to lose
Odgovori