Rick Simpson U Hrvatskoj – Seminar u Opatiji [30.04.2011.]

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 359 puta
Prim. zahvala: 1143 puta

Rick Simpson U Hrvatskoj – Seminar u Opatiji [30.04.2011.]

PostPostao/la Beyond Le Fov » 27.04.2011, 00:28

slika

Rick Simpson u Hrvatskoj
Opatija, 30.04.2011. od 19:00 – 22:00h
Milenij Grand hotel 4 opatijska cvijeta,
kongresna dvorana Orhideja,
V.C.Emina 6

ZABRANJENI LIJEK

Trosatno predavanje (3h) – seminar + tribina – Rick Simpson

Informacije o kojima će g. Rick Simpson govoriti su iznimno važne, i nečiji život može ovisiti o njima. Molimo vas da ovu informaciju širite što dalje svima koje znate, a pogotovo svojim bližnjima… Sve informacije koje će biti prezentirane isključivo su za edukacijske svrhe, i upravo kako je navedeno u naslovu predavanja (Zabranjeni lijek), naša je zemlja među onima gdje ovaj lijek nije dozvoljen, stoga naravno – NE MOŽE BITI DOSTUPAN NA PREDAVANJU!
Za više informacija o temi pogledajte novi broj časopisa SVJETLOST (Travanj, broj 100) u kojem je intervju s Rickom i još nekoliko zanimljivih stranica o temi!

Citat:
„Moje ime je Rick Simpson…ovdje sam da vam razotkrijem informacije o najljekovitijoj biljci poznatoj čovjeku – konoplji…Medicinska čuda uobičajena su pojava kada upotrebljavate lijek dobiven iz te specifične ljekovite biljke“
“Više od stoljeća, velike farmaceutske kuće diljem svijeta uskratile su ljudima lijek za rak i brojna druga medicinska stanja, a sve u interesu profita. Rick Simpson ponovno je otkrio lijek za rak i djelio ga ljudima što je više mogao – BESPLATNO !!!”
“Želim da ljudi znaju kako da se izliječe” – Rick Simpson

Rick Simpson obilježava 8 godina od pronalaska, razotkrivanja i širenja infomacija o čudotvornom lijeku u obliku ulja dobivenom iz konoplje – lijeku koji liječi unutar 3 mjeseca gotovo sve teže bolesti poput karcinoma, limfoma, sarkoma, leukemije, kronove bolesti, osteoporoze, artritisa, astme, multiple skleroze, čireva, ulcera, opeklina, psorijaze, aidsa, dijabetesa, depresije, hemeroida, krvnog i očnog tlaka, regulacije tjelesne težine, kronične boli, migrene, mutirane stanice (polipi, bradavice, tumori), nesanice, ožiljci…
Nakon što se izlječio od metastaziranog raka prije 8 godina, kao i mnoge druge od raznog spektra neizlječivih bolesti, Rick je posvetio svoje vrijeme na daljnje istraživanje medicinsko djelovabnja ulja, širenju svijesti javnosti i treženju istine
Želio je podijeliti svoj pronalazak sa ostatkom svijeta, međutim, naišao je na nevjerojatan otpor i ignoriranje od strane organa odgovornih za promicanje dobrobiti ljudi. To su organi poput farmaceutskih kompanija, vladina ministarstva za zdravstvo i ogranci, te UN uredi
Oda tada, Rick nastoji obavijestiti što više ljudi putem interneta, raznih radio i televizijskih intervjua, kao i novinskih članaka. Sve u cilju da ljudi saznaju njihove mogućnosti i što se zapravo dešava – zašto taj lijek nije svima dostupan, ili u obližnjim ljekarnama.
Također, Rick je održao brojne govore po Europi, koji su po njegovom misljenju: “Najbolji način informiranja ljudi, mjesto gdje mogu direktno doprijeti do ljudi.” Rick nastavlja svoju dobrotvornu misiju informiranja ljudi, i tako…
… Po prvi put u Hrvatskoj Rick Simpson predstavlja u trosatnom predavanju (seminar + tribina) informacije i znanje skupljeno u njegovih 8 godina istraživanja i stečenog iskustva…pod organizatorom – Udrugom Spirit iz Rijeke
Nakon Simpsonovog seminara, percepcija zdravstvenog sustava i tretmana koje pruža, bit će Vam zauvijek promjenjena, a najvećim skepticima, barem toliko, da počnu gledat i drugu stranu medalje. Također, moći ćete čuti direktno IZ PRVE RUKE sve o lijeku i njegovom čudesnom djelovanju bez ikakvih nuspojava. – lijeku koji liječi gotovo sve neizlječive bolesti unutar 3 mjeseca. Saznat ćete zašto taj lijek nije u opticaju po ljekarnama, saznat ćete povijesti konoplje i njenom tretmanu, na koji način je korištena danas i što se može učiniti. Također ćete saznati o mogućnosti korištenja konoplje u razne industrijske svrhe, i monge druge važne informacije … informacije koje su fascinantne u svoakom pogledu. Što je još važnije u otprilike pola sata ili više, imat ćete priliku da dodatno osobno pitate što Vas zanima o informacijama koje ste čuli na seminaru.
Moto ovog predavanje je “Znanje svim ljudima”, a cilje je proširiti svijest, i probuditi stavove, da bi se potaknulo što više ljudi na pomno razmišljanje o lijekovima koje dnevno uzimaju, njihovim nuspojavama, te zdravstvu općenito. Uz vrlo važne informacije koje ćete čuti na seminaru, kao i vašem budućem istraživanju putem interneta, možda ćete prestati slijepo prihvaćati ono što zovemo “Zakonom” zdravstvenih institucija, tada možemo zajedno raditi na promjenama …

Seminar će se odviti u Opatiji u Milenij Grand Hotelu 4 Opatijska cvijeta, u kongresnoj dvorani Orhideja.
Ulaznice će se prodavati na orginalnom jeziku – Engleskom, te uz simultano prevođenje. Ulaznice možete kupiti na http://www.ticketpro.hr, te u svim poslovnicama TicketPro-a diljem Hrvatske. Vidi poslovnice! Dodatno, ulaznice možete kupiti u gradu Rijeci u sljedećim kafićima: Phanas Pub, Pommery Bar, Code Bar, Tunel Bar

Pretprodaja od 18.4 – 28.4.2011:
Cijena ulaznice na orginalnom jeziku – Engleskom: 60kn
Cijena ulaznice uz simultano prevođenje na Hrvatski: 80kn

Cijena ulaznice od 29.4. – 30.4.2011 : 100kn. Nakon 29.4 ne garantiramo rezervaciju opreme za prevođenje, te se dijeli do isteka zaliha

U dogovoru sa gosp. Rick Simpsonom, te zbog važnosti informiranja javnosti, cijene ulaznica smanjene su na minimum, toliko, kako bi se kvalitetno mogli pokriti troškovi organizacije, dvorane i opreme. Višak sredstava biti će doniran gosp. Rick Simpson-u kako bi što uspješnije mogao nastaviti sa njegovom humanom misijom.

http://speechevents.com/?page_id=20
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Fig
Moderator
Zahvalio/a: 48 puta
Prim. zahvala: 112 puta

Re: Rick Simpson U Hrvatskoj – Seminar u Opatiji [30.04.2011

PostPostao/la Fig » 27.04.2011, 17:06

tako mi je žao što vjerojatno neću moć otić na ovo, a tako bi htio... još mi nije toliko daleko. mogu se samo nadat da će počet biti više ovakvih događanja od strane entuzijasta pa čak i iz naše zemlje :)

stvarno sam ostao paf kad sam pročitao obavijest, nisam se nadao nećemu ovakvome, i to ovdje.. stvarno svaka čast :ymapplause:
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 27.04.2011, 19:59

Izgleda da se ipak pokreću stvari i na bolje, internet je predostupan i preslobodan da bi se informacije mogle nastaviti tajiti od javnosti kako je to bio slučaj kroz povijest, jer je neovisan o gadovima na vlasti i njihovim organima informiranja naroda.

Uvjeren sam da će se dogodit velika revolucija kad kritična masa sazna koliko je nevjerojatno korisna ova biljka, razni lobiji će morat past prije ili kasnije i svijet će počet koristit ovu biljku u svakom segmentu života.
Za mene je konoplja simbol ljudskog života jer pruža sve što je čovjeku potrebno za optimalan život (hrana, građevinski materijal, tekstilni proizvodi, bio plastika, gorivo, snažni lijek za bezbroj bolesti...)

Svaka čast rick simpsonu na hrabrosti i ustrajnosti u širenju informacija, svaka čast i dokumentarnom filmu "what if cannabis cured cancer" koji se fino nadopunjuje sa znanstvenog pogleda na rad rick simpsona i svaka čast slobodnim medijima koji šire pravo znanje.
Časopis svjetlost je dosta doprinio zadnjih dana širenju informacija na našem području o ovoj biljci, a tu je i krešimir mišak koji je snimio epizodu emisije "na rubu znanosti" s rick simpsonom koja će se uskoro prikazivati na hrt-u, a emisija je dosta popularna i vidjet će ju gomila ljudi, mislim da će pokrenut lančanu reakciju koju neće više biti moguće usporiti i potisnuti.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Fig
Moderator
Zahvalio/a: 48 puta
Prim. zahvala: 112 puta

PostPostao/la Fig » 27.04.2011, 23:13

Baš otkad sam pogledao taj dokumentarac i naišao na članke u svjetlosti, baš u to vrijeme se desilo da mi u životu bliska osoba prolazi kroz fazu gdje joj je otkriven rak, na svu sreću sve je prošlo u redu sa operacijom i oporavkom zbog slabo metastaziranih tih malignih stanica, sad se još iščekuju ovi ogavni tretmani kemoterapijom i sl. ali nakratko, nadam se.

Uopće više ne idem sa tim zaštitničkim stavom kada se o tome priča, mislim da smo svi to prevazišli. Govorimo normalno o prirodi koja može napravit čuda, ostavljajući sa strane svu tu zavrzlamu i politiku što je povezana sa time. Tako da nisam okljevao približit te stvari drugim ljudima ali prvenstveno dotičnoj bliskoj osobi.. naišao sam na očekivanu reakciju, ali ništa čudno.. to je nekako normalno kad se sve skupa uzme u obzir ali sad smo dobili na vremenu pa ću ostat na ustrajnosti i prenošenju misli iz glave u fizikalu i ostvarivanju nečeg zamišljenog. A i kad se kod dotične osobe i ujavi neka zamisao, neka iskra.. da bi to možda mogla biti i istina, odmah sve pada u vodu zbog nedostupnosti i ilegalnosti, sve lako splasne zbog nemotiviranosti i slabog entuzijazma da se premosti ta rijeka sa bujicom sranja iz prošlosti... bar je tako u slučaju koji vidim pored sebe.. al zato sam valjda ja tu da pripomognem :-? ... treba sad to polagano da se vrati u domove ljudi, da se o tome ponovno započne priča u raznim kutevima svijeta... mediji caruju, sve šta oni kažu uzima se kao istina.. pa da se nekako putem toga polako dolazi na svoje.. a to mi teško za nadat se i vjerovat.. da se tako nešto može desit u svijetu, a kamoli će onda netko koji je izvan svega što se toga tiče.. ali, always look on the bright side of life.. treba se nadat i gledat u pozitivu pa će nešto i bit :)

beyond, riječi ti se pozelenile ;)
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 27.04.2011, 23:41

Da, istina da je jako teško povjerovat u sve te tvrdnje da konopljina smola izliječi rak i razne druge teške bolesti unutar par mjeseci bez ikakvih nuspojava, teško je povjerovati u sve to bez ikakvog uvida u iskustva i dokaze, pogotovo svim tim silnim ljudima ispranih umovih koje je uvjeravano da je trava samo štetna droga, oni će se čak i razljutit ako nešto takvo vide ili čuju. Ali mora se priznati da malo naivno zvuči sve to, pogotovo ovako ovaj plakat gore kad ga čitaš, ali je istina.

Mislim da je najbolji pristup ljudima pokazat ta dva dokumentarca
http://www.server856.info/avi/Run_From_ ... CROsub.avi
http://www.server856.info/avi/What_if_C ... CROsub.avi
i onda ako još uvijek odbijaju povjerovati u mogućnost istinitosti iskustva tih ljudi i rezultata tih znanstvenih istraživanja, onda stvarno žalosno u kakvom je stanju njihov um.
xarabas
rank6
Zahvalio/a: 31 put
Prim. zahvala: 23 puta

PostPostao/la xarabas » 28.04.2011, 06:20

Istina, meni ovaj plakat bas izgleda nekako senzacionalisticki kao da su ga radili novinari s index.hr-a i djeluje mi krajnje neozbiljno al opet trebalo bi saslusat covjeka sta ima za reci pa dati neko svoje misljenje, bez da si sami izvlacimo neke pretpostavke iz niceg
I'm not in denial, i'm just selective about the reality i choose to accept
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 672 puta

PostPostao/la Red » 28.04.2011, 06:44

Svaka cast na predavanju, nama se da ce "dotaknut" i otvoriti oci bar nekom, i to je dobro!

ali zbilja, plakat je usran do daske... 8-|
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Psychonaut
Moderator
Zahvalio/a: 84 puta
Prim. zahvala: 174 puta

PostPostao/la Psychonaut » 19.05.2011, 17:49

Također, moći ćete čuti direktno IZ PRVE RUKE sve o lijeku i njegovom čudesnom djelovanju bez ikakvih nuspojava. – lijeku koji liječi gotovo sve neizlječive bolesti unutar 3 mjeseca

Dobro je pa nisu napisali i da podmladjuje, zaustavlja smrt i vraca iz mrtvih. Bas cu pogledati ove dokumentarce, ali mislim da treba zadrzati zdravu dozu skepse kada su u pitanju izjave o carobnim napitcima. Nisu bas svi doktori svijeta budale ispranih mozgova, niti su svi naucnici zrtve zavjera farmaceutske industrije. Cak naprotiv, vjerovati u to je podcjenjivanje mnogih vrijednih i dobrih ljudi.
Pozivam te da budes moj ucitelj
Beyond Le Fov
Moderator

PostPostao/la Beyond Le Fov » 19.05.2011, 22:35

Činjenica je činjenica vjerovao ti u to ili ne. Ne vidiš širu sliku pa zato nemožeš shvatit.

Evo jedan odlomak iz knige "Kevin Trudeau - Prirodni lijekovi za koje 'oni' ne žele da vi znate" (umjesto čaja od amazonske biljčice u tekstu bi se prikladno moglo ubaciti ulje od konoplje, i umjesto tretmana tjedan dana - par mjeseci)

Zamislite da neki znanstvenik radi u laboratoriju. Došao je do revolucionarnog otkrića: na području Amazone otkrivena je biljčica koja u obliku čaja za tjedan dana otklanja rak. Zamislite da je istraživač objavio kako je taj čaj dao skupini od tisuću ljudi oboljelih od raka te da se pokazalo kako nakon tjedan dana, bez ikakve operacije, ni kod jednoga od njih više nema ni traga raku. Eureka! Lijek protiv raka! Jednostavan, jeftin, posve prirodan lijek bez ikakvih popratnih pojava. Jednostavna biljka od koje napravite čaj i popijete ga. Ne javljaju se nikakve popratne pojave. Čist je, posve prirodan i košta samo nekoliko novčića.
Zamislite što bi se dogodilo kad bi znanstvenik svoje otkriće objavio svijetu. Svakako bi dobio Nobelovu nagradu. Radovala bi se zacijelo medicinska struka čitava svijeta. Gotovo je s rakom! Svi oboljeli od raka mogli bi popiti taj čaj i za tjedan dana riješiti se svih svojih muka.
Svatko tko se plaši da bi mogao oboljeti od raka sada bi bio siguran da jednostavno treba popiti nekoliko šalica toga čaja, što bi ga koštalo samo nekoliko novčića, i nikada se ne bi razbolio. Bože, kako bi svijet preko noći postao ljepše mjesto!
Nažalost, takvu priču nikada niste čuli. Ne stoga što ne bi bila istinita, nego stoga što bi se, kad bi taj jednostavni čaj mogao izliječiti sve vrste raka, ugasila potreba za Američkim društvom oboljelih od raka. Ne bi bilo potrebe za farmaceutskim tvrtkama koje proizvode i prodaju lijekove protiv raka. Ne bi više bilo potrebe za financiranjem bilo kakvih dodatnih istraživanja o raku. Diljem svijeta zatvorile bi se klinike za liječenje oboljelih od raka, stotine tisuća ljudi ostalo bi bez posla, čitave bi se industrije preko noći ugasile, a bezbrojne milijarde dolara dobiti više se ne bi slijevale u džepove glavešina koji kontroliraju industriju raka.

Zdravstvena industrija nije motivirana da izliječi bolesti. Kad bi zdravstvena industrija liječila bolesti, uskoro bi ostala bez posla. Koliko god to nevjerojatno zvučalo, njihov je cilj da se razboli što više ljudi i da što većem broju ljudi treba medicinsko liječenje. Da bi osigurali vlastitu dobit. Uvijek je riječ o novcu! Bolnice, farmaceutske tvrtke i čitavu zdravstvenu industriju zapravo bismo trebali nazvati industrijom bolesti. Taj aparat za ostvarivanje dobiti ne zarađuje ozdravljivanjem ljudi, nego prodajom svojih bezobrazno skupih ljekova, kirurških zahvata i drugih medicinskih tretmana čovjeku. Godišnje na tome zaradi više od 1,3 trilijuna dolara. Ljudi, sjedio sam u njihovim dvoranama za sastanke. Slušao sam što govore. Slušao sam izvršne direktore velikih farmaceutskih tvrtki kako govore: »Baš me briga kakvo oštećenje jetara ovaj lijek može izazvati, samo neka ga FDA odobri. Plati koliko treba, pronađi lobiste koji su ti potrebni, samo da dobijemo odobrenje za ovaj lijek. Ako u tome uspiješ, cijena naših dionica će se utrostručiti. Prodat ćemo ih i idemo dalje. Za pet godina, kad otkriju da lijek oštećuje jetra, povući će ga s tržišta. Koga briga za to, mi ćemo imati svoj novac. Samo to napravi«. Zbog takvih sam stvari bijesan k'o sam vrag i ne namjeravam to više podnositi.
Je li uvijek riječ o novcu? Skrivaju li od nas prirodne pripravke i lijekove samo zbog toga što pohlepni ljudi i korporacije žele ostvariti još veću dobit? Je li točno da novac pokreće svijet? Točno je. Morate shvatiti da je novac najvažnija pokretačka sila u svijetu. O tome čitamo svakoga dana.

Doslovce svaka farmaceutska tvrtka je dioničarsko društvo, što znači da su njezini menadžeri i direktori obavezni povećati vrijednost njezinih dionica. To znači da su menadžeri i direktori doslovce svake farmaceutske tvrtke zakonski dužni povećati dobit. Dobit mogu povećati samo ako prodaju veće količine svojih proizvoda i ako ih proizvode sa smanjenim troškovima proizvodnje. Stoga farmaceutske tvrtke imaju samo jedan cilj, a to je prodaja što veće količine lijekova i proizvodnja tih lijekova sa što manje troškova. Razmislite o tome. Cilj takve tvrtke nije liječenje bolesti. Njezin je cilj prodaja što veće količine lijekova. Vi ste njihova mušterija. Žele da svake godine koristite što više lijekova.

Kad FDA odobri lijek i kad farmaceutska tvrtka dobije patent, ona postaje jedina tvrtka koja može prodavati taj lijek. Dobivanje patenta za lijek automatski joj donosi milijarde dolara! Zbog toga nikada nećete vidjeti farmaceutsku tvrtku da reklamira prirodni lijek. Prirodne lijekove ne može se patentirati, a zaraditi možete samo s patentiranim lijekom. Prodaja prirodnog lijeka koji se ne može patentirati ne donosi veliku dobit, no kad dobijete patentirani proizvod, vi ste jedina tvrtka koja ga može prodavati. Nemate konkurenciju. Možete ga prodavati po bezobrazno visokoj cjeni, a dobit vam je zajamčena. Ako prodajete nepatentirani prirodni proizvod, stotine drugih tvrtki također ga mogu prodavati. Tada nemate monopol. Cijene se spuštaju i dobit se uvelike smanjuje. Zbog toga farmaceutska industrija reklamira samo patentirane lijekove, jer joj oni donose novac.

FDA je donijela «zakon» da ne postoji i nikad neće postojati prirodni lijek koji meže izliječiti, spriječiti ili liječiti bolest. Jer, kad bi prirodni lijek to mogao postići, morao bi biti klasificiran kao «lijek», a kad bi bio klasificiran kao lijek morao bi proći kroz ispitivanje vrijedno 800 milijuna dolara koje FDA zahtijeva da bi mogla dati odobrenje za svaki novi lijek. To se ne može učiniti. Zbog čega? Zato što se prirodni pripravak ne može patentirati, a uz to i zato što ne postoji tvrtka koja može potrošiti 800 milijuna dolara da bi dobila odobrenje za prirodni pripravak kao novi lijek, jer nakon toga neće moći dobiti patent za taj «novi lijek», a zbog toga ne može vratiti uloženi novac i k tome zaraditi još deset puta više. Prirodne pripravke ne može se patentirati. Stoga oni ne mogu proći kroz ispitivanje koje zahtijeva FDA. Takav sustav ne dopušta da se prirodne lijekove reklamira kao lijek ili sredstvo za sprečavanje bolesti, iako mnogi takvi lijekovi u tome uistinu uspijevaju.
Razmilite o tome. FDA tvrdi da samo sintetički lijek može izliječiti ili spriječiti bolest i apsolutno ništa drugo. Zar to nije nerazumno?
Psychonaut
Moderator
Zahvalio/a: 84 puta
Prim. zahvala: 174 puta

PostPostao/la Psychonaut » 23.05.2011, 17:29

Činjenica je činjenica vjerovao ti u to ili ne. Ne vidiš širu sliku pa zato nemožeš shvatit.

Kad smo vec kod vjerovanja, ja cu opet napisati ono sto sam vec rekao na temi o bosanskim piramidama. Puno je veci stepen vjerovanja kod osobe koja misli da je citava zdravstvena industrija dio velike farmaceutske zavjere, nego kod osobe koja u to sumnja.

Da se razumijemo, ja prvi mislim da u tome sto je napisano o farmaceutskoj industriji ima dosta istine. Ali postoji granica do koje neke stvari mogu svariti. Ova prica o konoplji kao instant lijeku za sve bolesti navedene na plakatu iz uvodnog postaje je jednostavno previse.
Pozivam te da budes moj ucitelj

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.