Lost Theory trance festival (17. - 22. kolovoza, 2011.)

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!
314
rank14
Zahvalio/a: 55 puta
Prim. zahvala: 140 puta

Re: Lost Theory trance festival

PostPostao/la 314 » 26.08.2011, 17:58

bio,
i definitivno slažem druge godine godišnji prema LT, jer sam bio samo od petka do ned. :thumbsup:
". . . TO JE ONAJ IZVORNI OSJEĆAJ PLEMENA KOJE JE U ISTOM RITMU, A VOĐA JE DJ."
mr.boz
rank2
Zahvalio/a: 13 puta
Prim. zahvala: 25 puta

Re: Lost Theory trance festival

PostPostao/la mr.boz » 02.09.2011, 12:17

Bilo je odlično i nadam se da ću i ubuduće ići na LT. :sunn:
Najviše zamjeram ljudima koji su se kupali u riječici i koristili kojekakve sapune, bili oni biorazgradivi ili ne, u riječici se ne mogu niti smiju koristiti sapuni!
Vidio sam nekoliko mrtvih rakova i bilo mi je ful žao što ima tako glupih ljudi koji ugrožavaju bioraznolikost i čistoću prirode zbog svojih idotarija.
Atmosfera mi je bila predobra, cijelo mjesto je čarobno i ima neku jaku (izvan)zemaljsku vibru.
Po danu je vruće za popizdit, suh zrak, skoro pa prva dva dana nisam mogao disati, a navečer sam se u šatoru smrzavao doslovce.
Malo selo hemoka mi je totalno bilo fora, a pogotovo hemoki iznad riječice sa psihodeličnim dizajnom sa UV svjetlima.
Najviše mi se svidio chill floor, vibra u subotu na chillu je bila totalno tribal i uživancija na max.
Uživancija, svakakvi profili ljudi, a zika je bila xtra.
Floating grooves na psy stageu je bio fenomenalan.
Organizacija nije bila baš najbolja, u kampu nije bilo wc-a, tuševi su malo radili malo nisu, nije bilo ni šanka u kampu. Dobra ponuda voća i hrane, sviđao mi se mali dućan. Uglavnom iduće godine bi trebalo biti još bolje i nadam se da ću ponovo iduće godine na LT.
Piz ,
bo :just_cuz_19:

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.