Lost Theory trance festival (17. - 22. kolovoza, 2011.)

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!
Proximus
rank6
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 51 put

Lost Theory trance festival (17. - 22. kolovoza, 2011.)

PostPostao/la Proximus » 09.02.2011, 14:03

nemojte zaboravit ovaj biser
http://forum.trancepleme.com/index.php?topic=4924.0

Dragi prijatelji,

Jako se radujemo što vas možemo pozvati na prvi u nizu Lost Theory trance festival, hrvatsko izdanje!
Nakon više godina slavljenja života i glazbe u Belgiji, odlučili smo se na zaokret prema predivnoj Hrvatskoj i udružiti se s hrvatskim istomišljenicima. Pronašli smo divnu dolinu u Korenici, blizu Plitvičkih jezera i tamo ćemo postaviti kamp. Dobili smo zeleno svjetlo i potpunu podršku od lokalne zajednice i dočekani smo s ushićenjem!

Festival je smješten u dolini koja je okružena brdima i natkrivena ogromnim, širokim nebom.
Možete se igrati u šumi, istraživati naš kanjon, diviti se širini otvorenog prostora i osvježiti se u malom privatnom jezeru.

slika

Uploaded with ImageShack.us

Naša lokacija je savršena početna točka za istraživanje terena. Možete ići u šetnju, voziti bicikl, iskušati se u raftingu, posjetiti Plitvička jezera (koja su pod zaštitom UNESCO-a), zaviriti u Cerovačke špilje i muzej Nikole Tesle ili čak letjeti paragliderom iznad festivalskog terena.

Iz ljubavi prema dobroj glazbi odlučili smo se na raznolikost glazbene ponude. Postavit ćemo četiri pozornice s namjerom da zadovolje vaše uši i potaknu vaše tijelo na ples. Prva je pozornica Psychedelic Trance na kojoj vas čeka širok spektar dnevne i noćne glazbe. Na Mixed Stage-u (IDM, acid, dub,tekno, experimental i joššš toga) pozvat ćemo druge organizacije da nas odvedu na svoje glazbeno putovanje. U chill-out šumi slušat ćemo opuštajuću glazbu i zanimljive priče. I zadnje, ali ne i manje važno – pozornica iznenađenja! Ne možemo vam reći više od toga osim da će to biti party u partyju.

Okupit ćemo internacionalnu ekipu umjetnika da nam približi prirodu i zajedništvo – sa zadatkom da kreira skladnu atmosferu gdje se čovječnost i prirodno okruženje sudaraju u glatkom miksu blagostanja. Njihov zadatak je da dizajniraju i izgrade jedinstvenu infranstrukturu koja će probuditi misli i potaknuti emocionalno uživanje, što će vaše festivalsko iskustvo odnijeti na sasvim novu razinu.

Festival je živa organizacija koja kreira mogućnosti. Mogućnosti za susretom, dijeljenjem i izražavanjem želja za taj trenutak, i za onaj idući. Pozivamo vas da sudjelujete u stvaranju jedinstvenog impulsa, da oformite svoj osobni ritual pokrenut glazbom, umjetnošću i ljudima.

Festival želi biti podij za objavu i dijeljenje stvaralaštva. Tako vrijedi za sve ljude koji to još ne znaju: ako želite sudjelovati s dobrom idejom, projektom, ako postoji nešto ludo što želite sagraditi, imate film koji ste snimili i želite ga pokazati, ako postoji neka tema o kojoj želite raspraviti… mooolimo vas, nemojte oklijevati! Pošaljite nam poruku sa svojim prijedlozima!

Potpuno smo neovisni, što znači da nemamo velikih sponzora. Radit ćemo isključivo s proizvodima iz malih lokalnih tvrtki i posjeda. Velike kompanije poput Coca Cole neće se prodavati na festivalu.

Mislim da je to – to, za sad. Držite oči otvorenima zbog novosti i zanimljivosti. Obavještavat ćemo vas kako stvari napreduju. I nemojte zaboraviti da je uvijek kul reći da ste bili na festivalu - od prve godine!

Hvala što ste bili ovdje – budite slobodni!

S poštovanjem,
Lost Theory team

Psy Field
EAT STATIC Live + retro dj set Solstice/T.I.P. World/Interchill, Uk

KINDZADZA live Osom Music, Russia
LOGIC BOMB dj set from old to new Solstice music/ Spiral Trax, Sweden
DIMENSION 5 live Suntrip,UK
SENSIENT live+dj Zenon, Australia
DERANGO live Sanaton, Sweden
DARSHAN dj Flying Rhino/Dragonfly UK
TEXAS FAGGOTT vs MANDALAVANDALZ dj Exogenic, Finland
PARA HALU live Psylife Hungary
FAREBI JALEBI live Parvati, Australia
MEGALOPSY live Dark Prisma, Argentinia
PHOBOS AZAZEL live Lost Theory, Macedonia
SCOPE live Lost Theory, Belgium
M-RUN live Cronomi, Croatia
UKIRO dj Suntrip, Sweden
VAL VASHAR dj Zenon, Croatia
ANOEBIS dj Suntrip, Belgium
MILOSZ dj Forgotten Ritual/USP, Swiss
INADA dj Cronomi, Belgium
STEVO dj Croatia
ILSE Parvati, Germany
ANKUR Seres Music, Berlin

Mixed Mania
THE HERBALISER dj Ninja Tune, UK
CEEPHAX ACID CREW live Planet MU, UK
LORY D live Sounds Never Seen/Rephlex, Italy
ALEKSI PERALA live Rephlex, Finland
GLOBAL GOON live Rephlex, UK
NIVEAU ZERO livePeaceoff, France
FROG POCKET live Planet MU, UK
ENDUSER live Peaceoff, USA
ACIDOLIDO live Narcosis, Italy
KOOLMORF WIDESEN live The Centrifuge, Italy
MR GASMASK live Binary Bassline, BE
STEFAN & LIZ dj ZMK, NL
X&TRICK live Bug Klinik, BE
STOORNIS live Narcosis, BE
VERTICAL 67 live Acroplane, Germany
URSA dj The Centrifuge, UK
OXYNUCID live The Centrifuge, UK
MOTH CONK MIDI live Caoutchou, UK/DE
ACIDBURP live Themrecords, UK
SKIP live Caoutchou, BE
LEFTCHEST live Peer Pressure, BE
O FOR ODETTA live Caoutchou, BE
WASTED MATTER live Peer Pressure, BE
KRYLL dj Acid In The Woods/ Exit 23, BE
MUSH dj, BE
ReZZ-QR dj Peer Pressure, BE

Chill-out Forest
EAT STATIC live Interchill, UK
ASTROBOTNIA live Rephlex, Finland
MASTER MARGHERITA live Peak, Swiss
JUS10 live Chillinberlin, Germany
HOEHLE live Chillinberlin, Germany
DOVLA dj Interchill, Croatia
CREATURE live Lost Theory, Belgium
UKIRO dj Suntrip, Sweden
ANOEBIS dj Suntrip BE

The Rave Canyon

Otvoren za sve dj koji žele vrtiti glazbu. Pokraj pozornice nalazit će se popis na koji se možete prijaviti za 2 sata svirke. Ponesite svoju glazbu!

Forest Afterparty

HALLUCINOGENIC HORSES live Sanaton, Sweden
MAKADAM live Sanaton, Sweden
ANDERS dj Devilsmind, Sweden

Ulaznice u pretprodaji: 85 EUR, vikend cijena: 50 EUR
Upad na ulazu: 100 EUR, vikend cijena: 60 EUR

Posjetitelji iz država koje ne pripadaju EU dobivaju poklon od 10 žetona (1 žeton = 1,50 EUR), odnosno 5 žetona ako kupe vikend-ulaznicu.
Žetoni se koriste za kupnju pića i hrane u festivalskoj zoni.

Provjerite stranicu http://www.losttheoryfestival.com
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 346 puta
Prim. zahvala: 1098 puta

Re: Lost Theory trance festival

PostPostao/la Beyond Le Fov » 09.02.2011, 15:56

da, Lost Theory bi isto moglo bit odlično, ide se
Proximus
rank6

PostPostao/la Proximus » 09.02.2011, 19:34

Dimension 5 svira live, što je ogromna rijetkost jer su se raspali jos 2003 i od tada imali samo jedan live performance, bar kolko ja znam. I sad su u hrvatskoj, tek sam danas skuzio to i nemogu doc sebi jos uvijek jer je rijec o najboljem goa zvuku ikad sto se mene tice, vjerojatno i najdrazem mi glazbenom artistu ikad, a mislio sam da su dani kada su svirali live odavno prosli... :lovee: :mushroom:

eh, jos kad bi album novi izdali :D

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Fig
Moderator
Zahvalio/a: 48 puta
Prim. zahvala: 112 puta

PostPostao/la Fig » 09.02.2011, 20:24

predivno :YMPARTY:
Proximus
rank6

PostPostao/la Proximus » 15.02.2011, 02:12

Nego da, ja sam pred par dana saznao da ni manje ni vise nego Dimension 5 svira live na ovom festivalu. Onak ozbiljno, skoro sam pao sa stolca kad sam ovo procitao i poceo plakati, provjerio sto puta da nije neka greska al nije, i onda ostatak dana bio u euforicnom bunilu. Ljudi, vjerojatno vas puno nezna ni tko su oni, mozda vas je par culo njihove stvari, ali Dimension 5 je najbolja Goa na svijetu, ono stvarno, meni osobno THE goa zvuk, kakav bi trebao biti. Njihov album Transdimensional iz 1998 godine je povijesni uradak i prije neko sto je re-release-an 2006., po ebay-u se prodavao po nekoliko stotina dolara CD.

Zasto sam tako uzbuđen, ne cak zato jer mi je ovo najdrazi artist svih vremena, nego zato jer Dimension 5 sluzbeno ne postoji od 2003. godine, razisli su se, te su samo jednom (bar kolko ja znam) od tada do danas odrzali koncert 2007. Samo je jedan clan i dalje aktivan, neki ga mozda znajo pod goa projektom "Ra". Stoga nisam nikad mislio da cu imat priliku cuti Dimension 5 uzivo, jer em sto prakticki ne postoje zadnjih 8 godina, em sto i da odrze neki izvanredni live opet, sigurno bi bilo negdje daleko. I onda saznam da ce biti live u hrvatskoj 2 sata voznje od mene.

Samo zbog ovog idem na Lost Theory, nemam novaca, pogotovo ne nakon Ozore i puta po bliskom istoku koji planiram prije Ozore, al nema veze, snaci cu se nekak, Lost Theory je zaista PRE skup (100 eura, sorry al nema sanse da ovo moze kostati kolko i Ozora), al za ovo se meni isplati. Jos nema definitivnog timetable-a pa se nezna kad tko svira, al nadam se da Dimension 5 stave na vikend da mogu ubost vikend upad i ustedit malo.

Eto tolko, morao sam malo podijelit sto je vjerojatno najdraza glazbena vijest u mom zivotu.

http://www.youtube.com/watch?v=9bu48AoNv6s

najdraza goa stvar
http://www.youtube.com/watch?v=tj4XLLa1jNU

http://www.youtube.com/watch?v=iPbxeweNeLw

U psychill topicu sam postao i jednu od njihove dvije psychill stvari koja je također nesto izvanredno.

Edit: nisam ni skuzio da sam vec spomenuo u postu iznad da sviraju #-o oh well

~Aldous Huxley
Lost Theory Festival
rank1

PostPostao/la Lost Theory Festival » 16.07.2011, 10:02

Ako još niste, sad je pravo da kupite svoje ulaznice po najpovoljinoj cijeni!

12. - 19. 7. 2011., stanovnici ex-yu zemalja imaju mogućnost kupnje ulaznica po cijeni od 475 kn!!!

Jedini način da platite svoju ulaznicu jest uplata na račun:
Alii Consilium d.o.o.
Splitska banka
2330 0031 1513 58803

Nemojte zaboraviti upisati "Lost Theory Festival" i osobne podatke!!

VIDIMO SE Smile
skvo
rank1

PostPostao/la skvo » 12.08.2011, 11:15

zdravo,
ako je netko zainteresiran, imam mjesta u autu..pa podjelimo troškove :ymparty:
nek se javi na pm
Shanti
rank8
Zahvalio/a: 189 puta
Prim. zahvala: 82 puta

PostPostao/la Shanti » 23.08.2011, 09:35

I kako je bilo, neki report ?

:psy
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 346 puta
Prim. zahvala: 1098 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 23.08.2011, 10:06

Bilo je jako dobro, simpatično, u dobrom duhu i atmosferi napravljeno, bilo oko 1700 ljudi ali za onaj plejs taman, za prvi put dosta. Bilo svakakve mjuze, ali i dosta dobre, reko bi čak da mi je mjuza sjela bolje nego ona na ozori iako je bilo i gluposti (uglavnom na cross stageu), bilo kvalitetnog psy foresta i goe, para halu me oduševio, i bilo zanimljivog experimentalnog ambienta na čilu koji mi je predobro sjeo.
Sound sistem na svim stagevima je bio top topova, valjda zadnja riječ tehnologije, stvarno kristalno čist zvuk i ne prejak, s basom točno koliko treba. A plejs ono, kao da je festival napravljen u nacionalnom parku Krka, točno je postavljen uz simpatičnu riječicu sa slapičima uz koju je nisko drveće za hladovinu i hemoke. Na čil stageu možeš slušat mjuzu brckajući se u riječici jer je odma do nje.
Bilo je i svakakvih radionica i bubnjanja, restoran i dućan i svega potrebno. Kiše nije bilo, i bilo je ubitačno vruče po danu a po noći lagano hladno. Uglavnom lijep i ugodan festival na koji ću se vratiti ako će ići sve po planu i bude druge godine opet tamo. Ovo je bio first edition festivala, organizirali su ga belgijanci i za prvi put jako dobro, kažu da su skužili sve nedostatke i da će do idući puta biti na još višoj razini.
Jedini veći minus im je to šta su kompletno time table uzjbali pa se nije znalo kad tko pušta mjuzu.
Frenzy
rank7
Zahvalio/a: 17 puta
Prim. zahvala: 30 puta

PostPostao/la Frenzy » 23.08.2011, 11:05

Ima netko kakav report vezan uz Eat Static? Nekako me najviše zanimaju od svih izvođača koje sam vidio? I dekoracije naravno, Neil Gibson je bio glavni i odgovorni za taj aspekt.
Misli se čiste dok je svijet u magli, koraci su lagani...

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.