O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!

Ideš na Ozoru?

Mogu sanjat...
8
31%
Možda, još uvijek nije sigurno...
8
31%
Definitivno se vidimo!
10
38%

Ukupno glasova: 26
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 99 puta

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

PostPostao/la Sophia » 14.08.2011, 21:14

dosta ljudi dolaze na ozoru baš zbog te slobode, jer eto bilo je par murijaka šetalo je, i vidili su natpis lsd, i samo su prošli ,, glazbeno ozora mi je onak, onak, osim čill flora koji je jebački,, previše mnmala i ostalog trens smeča,, ali ta sloboda tamo je nezammjenjiva, neznam dali je igdje ima na svijetu,, baš me zanima,, sloboda bez ijedne granice,, osim naravno onih koje si sam postaviš.,..
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Proximus
rank6
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 51 put

PostPostao/la Proximus » 14.08.2011, 22:35

Uff ovo je prelose s vatrom :ohnoo: Ja sam se jako usro na gljivama kad sam zabrijao da frend koji je prvi put uzeo nesto psihodelicno ruje prstima po nasoj maloj vatrici pred satorom ali je to radio štapom a ja sam krivo vidio...

Da mjuza je i meni poduza prica, na chill flooru su previse nabijacine stavljali koja bi vise pasala na main, a na mainu bi dobro doslo jos bar 3-4 novijih goa artista al da, sam mentalitet i sloboda na ozori su i vise nego dovoljan razlog za doci, makar je meni i dalje najveca motivacija muzika.

Policajca su dva patrolirala al nije bas da su mogli ista napravit, nebi rekao da bi dobro zavrsilo da idu nekog maltretirat zbog pusenja ili neceg, rulja bi se digla protiv njih a ipak je 2 naprema ~25000 :ymdevil: Osobno mislim da su tamo samo radi formalnosti, kao da "imaju prisutnost" na festivalu il nesto...

Ekipa i ja smo se 3-4 dana nakon dolaska doma osjecali doslovno kao da smo se vratili u neki dark ages. Jucer sam se nasao s određenom frendicom s Ozore koja je provela par dana u Zagrebu prije leta doma u SAD i popljugali smo jednu usput, i bas komentirali kako je jebeno cudno da se opet zbog tako neceg moramo skrivat kao nekakvi outlawsi.... :ohnoo:
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 99 puta

PostPostao/la Sophia » 14.08.2011, 23:44

oo Miva je ošla ,, drago malo biće hehe,, Proximuse jesi to papo čokoladne vrganje il?? :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Proximus
rank6
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 51 put

PostPostao/la Proximus » 15.08.2011, 12:04

Yep Miwa, nevjerojatna osoba :sunn: Noup nisam jeo cokoladu nego obicne susene, al skoro svi iz ekipe jesu.
Zadnja izmjena: Proximus, dana/u 15.08.2011, 12:07, ukupno mijenjano 1 put.
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 645 puta

PostPostao/la Red » 15.08.2011, 18:43

ah...ja sam toliko pod dojmom i toliko toga bi rekla a nikako da se oglasim. planiram malo poduzi report napisat i ujedno dati par tipova za one koji planiraju sljedece godine ici, da se ne zeznu kao mi... pa smo svaki dan bar 5 puta rekli....jaoooo da smo znali... :ymdevil:

nekako cuvam sve jos u sebi, no doci ce moment kada cu se proliti ovdje na siroko i neke slike sa vama podjeliti, mozda i video koji, napravila sam ih nekoliko kratkih

sve mi sada jako nedostaje, ta sloboda koju spominjete, osjecaj kodi imate dok ste tamo i sto je meni najdivnije od svega, ta masa ljudi uopce ne dolazi do izrazaja jer je energija cijelo vrijeme lagana i neopterecena. ljudi su divni, svi se smiju... krasno. zelim opet, opet i opet... :x :psy

vidimo se druge godine :thumbsup:

slika
dan prije pocetka, ponedjeljak...
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
In The Clouds
rank4
Zahvalio/a: 8 puta
Prim. zahvala: 6 puta

PostPostao/la In The Clouds » 16.08.2011, 10:06

Mozda i ja budem tamo :psy :thumbsup:
Life is good...
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Prim. zahvala: 3 puta

Re: Ozora Festival 3-8. 8. 2010

PostPostao/la (:LoveSexDrugs:) » 13.09.2011, 21:29

Od kad sam se vratio sa Ozore nisam bas previse vremena trosio na forume pa nikako da nesto tu napisem.

A sve sto treba reci je da - welcome to paradise - natpis na ulazu festivala fakat dobro pase :D .

I naravno drago mi je sto smo upoznali chacrunu i njenog dragog te bar vidjeli Red i mozda jos neke :).

Naravno vidimo se i sljedece godine.

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.