O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!

Ideš na Ozoru?

Mogu sanjat...
8
31%
Možda, još uvijek nije sigurno...
8
31%
Definitivno se vidimo!
10
38%

Ukupno glasova: 26
Proximus
rank6
Zahvalio/a: 9 puta
Prim. zahvala: 51 put

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

PostPostao/la Proximus » 09.08.2011, 18:44

Jos pod dojmom, teskim dojmom i vec nostalgijom. Predobra zabava, predivna mjuza i druzenje s divnim ljudima iz cijelog svijeta. Upoznao sam podosta ljudi koje sam znao preko neta dugo vremena i to mi je definitivno najbolje sto mi je pruzila ovogodisnja Ozora, naletih i na Chacrunu i Beyonda preko zajednicke frendice zadnju vecer pa smo nakratko popricali i zapalili pljugu na Aes Dani :sunn: Moje isprike ako sam kasnije nestao bez traga al muzika u kombinaciji s blagodatima Ozore me ponesla i stalno sam hopsao naokolo po flooru trazeci druge ljude koje znam da se pozdravim jer je bila zadnja vecer. Red nisam sreo, prosao sam po oglasnoj ploci svaka 2 dana al ne vidjeh nista :/

Sto se mjuze tice, chill floor mi je uglavnom bio dom a na mainu sam bio samo na otvorenju i u petak od jutra do mraka te malo zadnji dan, ali chill, chill, ona zgrada je nesto nevjerojatno (iako bi dobro doslo malo vise sunca preko dana). Na Ott-u, Solar Fieldsu, Entheogenicu, Tripswitchu, Kaya Projectu, CBL-u, Asuri i Aes Dani je bilo beyond words. Kaya Project mi je nekako najvise sjeo ove godine jer je bio u pravo doba dana za tu glazbu i u vrijeme kad nije bilo previse guzve na floru. Definitivno najvece izneađenje je bila Pupilla, duo iz budimpeste sa zenskom vokalisticom koja radi apsolutno nevjerojatne stvari s glasom i likom koji to onda semplira i jos vise manipulira zvukom, kako se nadam da nađem dobar video njihovog showa jer me gurnuo skoro do suza koliko me iznenadio.

Jedino je previse ljudi bilo, navodno oko 25 tisuca, najvise ikad. Zadnji dan je vec svo đubre iz tuševa i wc-a i blata na floru poclo vrijeti i mislim da je sedam dana upravo onoliko kolko ovaj festival moze podnjeti prije nego epidemije i kuge pocnu izbijat iz onog blata. Al malo nove trave i ovaca i dogodine ce bit ko novo. A mislim da ce i ovcama bit zabavno pasti travu na main flooru kroz godinu :cheesy:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika
Ohmu, go back to the Forest. This is not your world.

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 671 put

PostPostao/la Red » 10.08.2011, 08:22

prefenomenalno, ali o dojmovima i svemu cu malo opsirnije napisat nekom drugom prilikom, ah toliko toga za pokrit i prokomentirat :ymdevil:

ja sam stavila svoj broj na oglasnu i tamo je stajao sigurno par dana, kasnije je nestao tj, nisam ga vise mogla naci...kako god, nije vazno, vidim da smo bili na istim stvarima i da smo se najvjerojatnije stalno mimoilazili, pogotovo sada kada usporedujem slike hahaha

slika

tu bi kontinjued
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Psychonaut
Moderator
Zahvalio/a: 84 puta
Prim. zahvala: 174 puta

PostPostao/la Psychonaut » 10.08.2011, 08:42

I ja sam odusevljen, ali sada nemam vremena da pisem detaljne utiske.

Na kraju nisam upoznao nikoga od ekipe sa the majke(gledao sam nekoliko puta oglasnu plocu preko puta info pointa, ali nisam nista vidio). Al nema veze, bice jos Ozora :)
Pozivam te da budes moj ucitelj
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 10.08.2011, 09:35

Uf da super je bilo, jedino što me uvijek umor previše hvatao po noći da idem slušat trens koji sam htio čut. Ali isplatilo se doć, ma da sam čuo samo aes danu bio bi zadovoljan. Uglavnom odličan provod i spremamo se za lost theory :psy
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Proximus
rank6

PostPostao/la Proximus » 11.08.2011, 14:30

Evo i sto sam snimio

main floor (otvorenje, filteria, simon/rajaram, man with no name, transwave)
http://www.youtube.com/watch?v=EevChHdrWTQ

chill floor (pupilla, younger brother, kaya project, asura)
http://www.youtube.com/watch?v=FOGwv7xj5II

After silence, that which comes nearest to expressing the inexpressible is music.
~Aldous Huxley
Psychonaut
Moderator

PostPostao/la Psychonaut » 12.08.2011, 10:32

BTW, je l neko vidio/zna sta se dogodilo sa onim likom sto je skocio u vatru ispred main stagea u subotu navece? To je jedino negativno iskustvo sa festivala, bas me je istraumiralo.

Ako niste vidjeli/culi nista, sretni ste.
Proximus
rank6

PostPostao/la Proximus » 12.08.2011, 22:15

Ufff, neznam i nisam vidio al sam vidio nekog vec da to pita na fejsu od Ozore :(

Sta jel se samo spekao lik ili poceo gorit il sta? Prosle godine je neko plesao ko blesav i doslovno odplesao u vatru al je odma iskocio bez nekih opeklina primjetnih i nastavio dalje.

~Aldous Huxley
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 101 put

PostPostao/la Sophia » 14.08.2011, 00:19

kolegica je to widila , lika u watri , a weli da su ga izvukli na kraju, ali sa malo težim opekotinama, al najbitije je da je živ, ,, moja recenzija ozore,, hmm, sve što je bilo na main floru poslušala sam htjela ja to il ne,, jer kamp nam je bio na jebačkom mjestu,stabla,hemoci, ma ideala, ali niz brdo par min do maina, pa oš neš moraš sve čut :D zaptravo čudila sma se što sam uopče i spavala hehe,,al sam primječujem da ove god na ozori ima više mdme nego ikad, nazvala bi je mdmozora :D sve neš seksi :D ,, čak nisma ni fotkala ove god nešt,, al drago mi e da sam se stigla malo sa red i njenim dragim podružit,, upoznah i proximusa :) i upoznah lovesexdrugs i njegovu ljupku dragu :) ,, i da tetovirat ču si aes danu na ledja onak real portret, i otič lču mu u franskusku il več gdje da je, da mi se potpiše na ledja i onda ču taj njegov potpis tetovirat heheheheh,,,
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 671 put

PostPostao/la Red » 14.08.2011, 07:03

“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Psychonaut
Moderator

PostPostao/la Psychonaut » 14.08.2011, 16:36

Sta jel se samo spekao lik ili poceo gorit il sta? Prosle godine je neko plesao ko blesav i doslovno odplesao u vatru al je odma iskocio bez nekih opeklina primjetnih i nastavio dalje

Mi smo vidjeli kako je lik uskocio i ostao u vatri dobrih nekoliko sekundi, uprokos tome sto su ga ljudi iz okoline odmah pokusali izvuci(sto uopste nije bilo lako). Kad je izasao, bio je dobro izgorio po tijelu, mada je lice bilo bez opekotina. Nakon par minuta je dosla hitna, i odvela ga. Ja sam lika vidjao i ranije (crnac, duga bijela brada mada nije tako star, bez kose, mrsav, dosta crnih pirsinga oko obrva), i to jutro mi nije djelovao skroz ok(cak i po Ozora standardina). Neko je kasnije rekao da je mislio da je Bog kad je skocio u vatru.
Sutradan sam pitao medicinare sta je bilo, i rekli su mi da ima teze opekotine, da su ga odmah odvezi u Budimpestu, i da su sanse da ce prezivjeti 50%, ako ne i nize :(

To je onako bio bas stresan moment za sve ljude koji su bili oko vatre, ali moj veliki respect ide ljudim koji su ga izvukli i pazili dok nije dosla hitna, stvarno ljudine.

Ali osim toga, Ozora je bila nevjerovatna. Absolute freedom without judgement.

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.