O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!

Ideš na Ozoru?

Mogu sanjat...
8
31%
Možda, još uvijek nije sigurno...
8
31%
Definitivno se vidimo!
10
38%

Ukupno glasova: 26
kamenski007
rank1

Re: O.Z.O.R.A Festival- August 2-7, 2011

PostPostao/la kamenski007 » 19.07.2011, 16:04

Pa da nema nikog tko ide samo za vikend na festival ???? :((

Glupo je da svatko ide odvojeno, ovako možemo zajedno putovat, nači dobro mjesto za
šatore i pazit jedni na druge.

Da baš svi idu dva dana prije, jer ima neko tko ide bar u srijedu ili četvrtak ???

Javite se ljudi.
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 99 puta

PostPostao/la Sophia » 19.07.2011, 16:55

kamenski007 je napisao/la:Pa da nema nikog tko ide samo za vikend na festival ???? :((

Glupo je da svatko ide odvojeno, ovako možemo zajedno putovat, nači dobro mjesto za
šatore i pazit jedni na druge.

Da baš svi idu dva dana prije, jer ima neko tko ide bar u srijedu ili četvrtak ???

Javite se ljudi.

hej probaj na trancepleme.com forumu vidit dali ide netko prek vikenda,;)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Sophia
rank11

PostPostao/la Sophia » 20.07.2011, 18:52

Magic Garden Line up :

We offer free music workshops every day:
Build your own instrument – from local materials and knowledge
Learn improvisation techniques and practice
Feel the rythm in our drum circle every afternoon.
Play with the outdoor musical instruments during daytime.
Sing in the song circle and dance the Sun-dance!

Magic Garden line up 2:

Yoga, chikung and massage 3 times a day
Rrananadi and massage during daytime

Reiki sharing from 10-11:30 on Tuesday, Wednesday and Thursday.
Lucid Dreaming and out of body experience workshop on Friday.
Guided meditation to divine love on Sunday 18:30-19:30

Magic Garden Line up 3:

Lectures, presentations:
Gregory Sams – Friday at 7pm.
Native American Medicine Wheel workshop and ritual every day – starts at 2pm every day!
Work in the psy-field, discover the world of CERN and the magic of Hungarian musical heritage, Learn organic living practices, know crop circles, sacred symbols and more..

Magic Garden Line up 4:

Craft, play and action workshops: during daytime
mask..natural self created jewelery..juggling tools creation..basketworks..paintin​g and drawing..raku and other ceramic techniques..freeshop..permacul​ture...Rainbow wortex..human mandala..

Magic Garden Line up 5:

Open stage – open for your talent!Show us, what you have: a song, a dance or what
Consult the Chinese doctor from Friday to Sunday.

Travel with us in the Space Odyssey 2011 at the evenings to different planets!
Ask our supercomputer and compete in problem solving!
Draw with the harmongraph - Walk the meditation path!

Magic Garden Line up 6:

Concerts – starting at 7:30

Tuesday – Belamuhely (Shamanic rytms)
Wednesday - Gabos Barna and Ozora Workshop Ensemble (World rythms)
Thursday - Tala Sutra (Indian fusion)
Friday - Kolati (West-African Rythms)
Saturday - Kio-Kito Taiko (Japaneese Taiko drums style)
Sunday – Surprise!
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 666 puta

PostPostao/la Red » 24.07.2011, 07:58

Ekipo.... Zamolila bi SVE koji dolaze na Ozoru a zele da se u nekom trenu nademo, da mi posaljete PM da znam koliko nas je uopce i da vam svima proslijedim koji info da bi se lakse pronasli na festivalu.

Jos tjedan dana! :psy spakirajte se dobro i svaki extra savjet je dobro dosao!
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
schnicel
rank1

PostPostao/la schnicel » 27.07.2011, 11:56

@chacruna
hvala na odgovoru u vezi klope, držat ćemo se savjeta da se ne zezamo sa girosom i obavezno moramo da probamo taj LANGOOOŠŠ :) zvuči baš pikantno, a takvu klopu volimo =p~

a sad za chacruna i ostali deo ekipe,
pošto mi je ovo drugi post kod Vas i pošto sam novi ovdje i nikog ne znam, a čini mi se da ste cool ljudi, a imamo zajednička interesovanja kada je zika i sve što prati OZORU u pitanju, ja imam pitanje. Kako da se nađemo gore, ako ste raspoloženi za nova poznanstva sve u cilju sto većeg lumperaja na OZORI :p Ja i ortak idemo iz razloga što na dobroj žuraji nisamo bili godinama, poslednji put na Vibrasphere pre skoro tri godine, a stigle su nas godine, radimo JBG i ko zna kada će nam se potrefiti sledeća situacija za sveopšti lumperaj. Takođe mislim da je bolje da tamo na stagevima možeš da đuskaš sa ljudima koje koliko toliko znaš, nekako je meni tako uvek bilo veselije i kad je bilo više poznatih ljudi bilo je i više akcije. Mada s'druge strane, kako nikad nisam bio na OZORI, a ono što sam video na netu, mi izgleda kao da su tamo svi u fazonu svi se znamo :)
Pročitao sam da se spominje neka oglasna tabla na OZORI, a i video sam je na zvaničnoj prezentaciji, možemo li tako da se kontaktirmo nekako. U svakom slučaju ja i ortak će mo se gore pojaviti sad u subotu popodne sa crvenim jugićem BG tabli i dva zelena mala šatora, ne verujem da će da bude puno yugića gore, pa ko je raspoložen da se druži mi smo tu...
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 27.07.2011, 16:53

na oglasnoj ploci cemo napisat dan susreta, pa tko se pojavi dobro je dosao :thumbsup: baci oko malo malo, bit ce napisano The majka, gdje i sta :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Psychonaut
Moderator
Zahvalio/a: 84 puta
Prim. zahvala: 170 puta

PostPostao/la Psychonaut » 28.07.2011, 10:55

I ljudi, sta se na kraju definitivno odluclo za okupljanje/dogovor? :)

Mi cemo vjerovatno stici negdje u ponedeljak ujutro. Nadam se da ce to biti dovoljno da se ugrabi neko dobro mjesto.

Mozda bi bilo dobro da se ljudi koji dolaze malo ranije skupe/postave satore na nekom boljem mjestu, skupa, da mozemo jedni drugim cuvat ledja u slucaju nuzde. Neko zainteresovan?

BTW, izgleda da nam vrijeme bas i nece biti idealno, ali ce se valjd prezivjeti. Barem nece biti hladno, ne bi trebalo ispod 14 stepeni po noci...

Vidimo se! :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Sophia
rank11

PostPostao/la Sophia » 28.07.2011, 13:19

što se tiče vremena, sve je to diskutabilno, nemože se baš sam tak odredit vrijeme za 10dana kakvo če bit, možže do tad i snjeg past i peterostruka tuča sa ribama, i kad dodjemo može bit pustinjka vručuina,, tako da o vremenu nečemo,, :D

a oni koji žele preko kuruze ić, neka mi neki kontakt mail pošalju da ga prosiledim frendici koja isto ide preko kukuruza, ona kao zna puteljak ,pa da vam objasni,, ili fejzbuk votever tak je ona rekla ili mej ili fejs šta god očete :D
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 28.07.2011, 17:54

mi smo tamo u ponedjeljak popodne... molim sve da se jave na moj pm da se dogovorimo oko susreta. oooo vremenu necemoooooooo :blinkk: :thumbsup:

p.s. mislim da cu okacit papir sa brojem na oglasnu pa se javite :ymdevil:
Sophia
rank11

PostPostao/la Sophia » 28.07.2011, 18:26

mi kak se čini u nedelju popodne smo tamo woo hooo :)) - a mene čete još moči nači kod gljiva hehe :) sjedit ču i malo reklamirwt svoj nakit :) joj e sad ču isto nabacit reklamu , čist da me znate prepoznat hehe http://ooniemme.com/ REEDD eee cant wait to c u!!! i da nabacimo čagoicu na čillu :)) weselim to se sam da znaš :)

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.