Gdje? Što? Kako? Na čemu?

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!
pssihijatrija
rank2
Zahvalio/a: 11 puta
Prim. zahvala: 4 puta

Re: Gdje? Što? Kako? Na čemu?

PostPostao/la pssihijatrija » 26.06.2015, 02:49

Jes ofc , riza , raz , kukuruz , psenica , konjsko govno, zitarice, hrana za ptice, i svasta nesta jos :D, sve su to supstrakti ilitiga hrana, podloga itd , ostalo mozes procitat u metodama :D
druid
rank1
Zahvalio/a: 4 puta
Prim. zahvala: 2 puta

PostPostao/la druid » 14.07.2015, 13:20

došao vidjeti svjet gljiva, kad ono jedan trubi o LSD-u drugi kuha heroin i uzima govna od prijatelja vegana. LUDILO
SleppyInHead
rank4
Zahvalio/a: 25 puta
Prim. zahvala: 43 puta

PostPostao/la SleppyInHead » 14.07.2015, 13:46

A tek da vidiš one manijake što sade ljekovito i nepsihoaktivno bilje :-o
wonaabi
rank12
Zahvalio/a: 185 puta
Prim. zahvala: 135 puta

PostPostao/la wonaabi » 14.07.2015, 15:15

druid je napisao/la:došao vidjeti svjet gljiva, kad ono jedan trubi o LSD-u drugi kuha heroin i uzima govna od prijatelja vegana. LUDILO

a mozda da malo zakopaš po forumu, prije nego što ga osudiš po jednoj glupoj temi. znam da nije najlakša stvar skuzit sarkazam u pisanom obliku, ali s obzirom da vidim kako me dosta ljudi ozbiljno shvatilo...sve napisano bio je pokušaj da se navede admine da pobrišu ovu temu.
sve ljepo piše u dijelu foruma "sve vezano uz magične gljive i uzgoj" onda u istom djelu foruma se otvara tema "gdje šta kako?"...neznam možda bi trebalo napravit neku audio book verziju foruma za one koji su preljeni čitat.ne!ne!znam!posebni majka odjel koji će trejsat ip adrese i za božić obučeni u djed mraza dolazit nabrijanim maloljetnicima u sobe i sadit im makove,gljive i travu u super stealth buksama za mame(opet taj sarkazam :rolleyes: ) p.s da da i posadit efedru i ekstrahirat efedrin.
recite ne yogi, kao drogi!
Mjau Mjau
rank2
Zahvalio/a: 8 puta

PostPostao/la Mjau Mjau » 15.07.2015, 13:15

Gljive će još kod mene za sada pričekati ;)

Prvo ovo na slici(koliko ih je nebitno) :D

slika
Priroda i društvo,sintetika je shit ;) marihuana i svete gljive forever!
druid
rank1

PostPostao/la druid » 15.07.2015, 13:59

wonaabi je napisao/la:
druid je napisao/la:došao vidjeti svjet gljiva, kad ono jedan trubi o LSD-u drugi kuha heroin i uzima govna od prijatelja vegana. LUDILO

a mozda da malo zakopaš po forumu, prije nego što ga osudiš po jednoj glupoj temi. znam da nije najlakša stvar skuzit sarkazam u pisanom obliku, ali s obzirom da vidim kako me dosta ljudi ozbiljno shvatilo...sve napisano bio je pokušaj da se navede admine da pobrišu ovu temu.
sve ljepo piše u dijelu foruma "sve vezano uz magične gljive i uzgoj" onda u istom djelu foruma se otvara tema "gdje šta kako?"...neznam možda bi trebalo napravit neku audio book verziju foruma za one koji su preljeni čitat.ne!ne!znam!posebni majka odjel koji će trejsat ip adrese i za božić obučeni u djed mraza dolazit nabrijanim maloljetnicima u sobe i sadit im makove,gljive i travu u super stealth buksama za mame(opet taj sarkazam :rolleyes: ) p.s da da i posadit efedru i ekstrahirat efedrin.

forum je dobar,kao i teme,admmini rade dobro posa,ali su članovi u banani,nema kvalitetnih txt-ova a sarkazmom se prekriva neznaje i potisnuti bezobrazluk,danas kao daje hit biti sarkastičan svi pokušavaji,a malo kome uspjeva, neka nova moda
druid
rank1

PostPostao/la druid » 15.07.2015, 14:04

Mjau Mjau je napisao/la:Gljive će još kod mene za sada pričekati ;)

slika

savjetovao bih ti hitnu promjenu zemlje najbolja bi bila composana universal :thumbsup:
Mjau Mjau
rank2
Zahvalio/a: 8 puta

PostPostao/la Mjau Mjau » 16.07.2015, 14:24

druid je napisao/la:
Mjau Mjau je napisao/la:Gljive će još kod mene za sada pričekati ;)

slika

savjetovao bih ti hitnu promjenu zemlje najbolja bi bila composana universal :thumbsup:

Iskreno da ti velim,ova je jedina u "običnoj" zemlji,ostale su u kupovnoj(kvalitetnija za 100l dao 280kn) i ova je najbolje napredovala.Užitak mi je doć ujutro pa popodne i vidim svaki dan razliku između jutra i podneva :)
Priroda i društvo,sintetika je shit ;) marihuana i svete gljive forever!
wonaabi
rank12
Zahvalio/a: 185 puta
Prim. zahvala: 135 puta

PostPostao/la wonaabi » 18.07.2015, 17:23

druid je napisao/la:ali su članovi u banani,nema kvalitetnih txt-ova a sarkazmom se prekriva neznaje i potisnuti bezobrazluk,danas kao daje hit biti sarkastičan svi pokušavaji,a malo kome uspjeva, neka nova moda

nije da se djelomično ne slažem s tobom oko članova i tekstova, no volio bi "čut" tvoje mišljenje što ti smatraš kvalitetnim postom?(ovo te pitam iz iskrene znatiželje i neprikrivenog neznanja)

što se tiče mog bezobrazluka nemam ga potrebe prikrivat, čak što više, to je jedna od karakteristika koju najviše njegujem u svom biću.
recite ne yogi, kao drogi!
ludara92
rank1

PostPostao/la ludara92 » 05.09.2015, 05:34

Pozdrav ljudi uskoro mi stizu spore a ne znam nista o uzgoju pa ako mi neko moze pomoci oko celokupnog procesa uzgoja...hvala unapred

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.