Nabavka piracetama

Teme koje padaju u zaborav al nemamo srca izbrisat... ne još!
zoxkika2
rank1
Zahvalio/a: 1 put

Nabavka piracetama

PostPostao/la zoxkika2 » 12.03.2017, 13:42

Zanima me da li je neko od vas koristio piracetam, i sa kojih sajtova iz inostranstava se moze naruciti? Koja su vasa iskustva sa narucivanjem?
Bamakhepa
rank6
Zahvalio/a: 28 puta
Prim. zahvala: 44 puta

Re: Nabavka piracetama

PostPostao/la Bamakhepa » 12.03.2017, 19:05

https://store.mindnutrition.com/

Pogledaj oba ducana (eu i uk), nemaju iste ponude.

Za sada mi je najbolje djelovao sulbutiamin (koji doduse nije racetam koliko znam), aniracetam mi nije nesto, a narucio sam jos neke druge racetame sa kojima se tek treba poigrati pa vidjeti. Napravih i gresku sa narucivanjem praha umjesto kapsula, a onda shvatih da mi vaga nije dovoljno precizna treba mi 0.001 gramska za doziranje.

Na zalost moras isprobavati sam, reakcije su sa vecinom psihofarmaka dosta individualne. Takodjer je bitno malo istrazivanja prije konzumacije. Recimo sulbutiamin koristim u kombinaciji sa jednim dopaminergikom, a narucio sam i L-tirozin kao prekusor dopamina koji cu ciklirati sa tiaminom uz pauzu 3:1.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 194 puta
Prim. zahvala: 186 puta

PostPostao/la AFX » 12.03.2017, 20:22

Daj malo napiši štogod o tome, baš me interesiraju ovako iskustva iz prve ruke
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
zoxkika2
rank1
Zahvalio/a: 1 put

PostPostao/la zoxkika2 » 12.03.2017, 20:59

Bamakhepa je napisao/la:https://store.mindnutrition.com/

Pogledaj oba ducana (eu i uk), nemaju iste ponude.

Za sada mi je najbolje djelovao sulbutiamin (koji doduse nije racetam koliko znam), aniracetam mi nije nesto, a narucio sam jos neke druge racetame sa kojima se tek treba poigrati pa vidjeti. Napravih i gresku sa narucivanjem praha umjesto kapsula, a onda shvatih da mi vaga nije dovoljno precizna treba mi 0.001 gramska za doziranje.

Na zalost moras isprobavati sam, reakcije su sa vecinom psihofarmaka dosta individualne. Takodjer je bitno malo istrazivanja prije konzumacije. Recimo sulbutiamin koristim u kombinaciji sa jednim dopaminergikom, a narucio sam i L-tirozin kao prekusor dopamina koji cu ciklirati sa tiaminom uz pauzu 3:1.

Reci mi nesto vise o tom narucivanju, posto nikad do sada nisam narucivao, ali sam citao dosta o tome da ljudi narucuju iz EU ili SAD, kako te narudzbine prolaze carinu, posto kod nas ovamo se Piracetam, Pramiracetam, Aniracetam, Noopept, Sunifiram, Modafinil, Adrafinil i drugi nootropici smatraju lekovima. Da li si imao problema sa carinom, ili kako si vec resavao te probleme. Ja bih narucio, ali bih prvo da se informisem iz prve ruke, odnosno od ljudi koji su vec imali iskustva. Bio bih vrlo zahvalan na informacijama svake vrste vezane za taj problem.
Bamakhepa
rank6
Zahvalio/a: 28 puta
Prim. zahvala: 44 puta

PostPostao/la Bamakhepa » 12.03.2017, 21:43

E ako po pisanju ispravno zakljucujem da si iz Srbije/Bih onda ne mogu pomoci. Buduci sam is RH sve sto je unutar EU stize jednako kao i iz susjedne ulice, nema carina i poreza.

Znam ponekad narucivati neke dodatke prehrani iz SAD-a (recimo L-tirozin), to onda biva carinjeno (manja stavka) i oporezovano (25% PDV), osim ako je ispod odredjenog iznosa, no to su lokalne regulative pa ti nista ne znaci.
markomarko
rank2
Zahvalio/a: 12 puta
Prim. zahvala: 11 puta

PostPostao/la markomarko » 13.03.2017, 10:31

U Srbiji može da se kupi Oikamid. Ja sam ga ranije kupovao bez recepta, ne znam kako je sada. Vidim da je sada zabranjeno da se prodaje u online apotekama.

Lično nisam osetio neki poseban benefit. Jedva malo što može biti i placebo, slabije od šolje kafe. Ali to je subjektivno iskustvo delovanja na mene. Drugarica kaže da joj daje osetan boost koncentracije i budnosti. Nisam probao da ga pijem duže.

Ovde ima dosta infoa
viewtopic.php?f=31&t=711
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 334 puta
Prim. zahvala: 1006 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 13.03.2017, 11:08

https://en.wikipedia.org/wiki/Piracetam

viewtopic.php?f=2&t=85

12. Stop sintetičkim drogama
TheMajka.com propagira obrazovanje ljudi u vezi magičnih i ljekovitih biljaka i gljiva. Dozvoljeno je raspravljati o svemu ali naglasak je na prirodnim izvorima i entheogenima. Iako na našem forumu možete naći tekstove o sintetičkim drogama, tekstovi su tu da informiraju i educiraju. Farmakološke informacije i osobna iskustva sa sintetičkim drogama su dozvoljena, ali rasprave o proizvodnji i nabavci nisu. Ovo je forum o majci prirodi i zato se tako i ponašajte.

Manite se frankenštajnskih kemikalija, za sve postoji prirodan i siguran način. Ne treba iskorištavati jedan dio tijela po cijenu drugoga ako se može cjelovito enhancati da svaki dio tijela podržava svaki drugi.

Natrag na “Otpad”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.