Dobar dan/vece-kako kod koga :)

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
laske

Dobar dan/vece-kako kod koga :)

PostPostao/la laske » 14.09.2010, 23:52

dobro vece,jutro,dan ... htio sam vas pohvalit jer je forum odlican, brz i pregledan... Svidja mi se background i citav je forum u fullu, vidim tu par admina stalno aktivnih poput "red" i to respectujem posto na mnogo foruma ima mnogo admina koji ga jednostavno ne ulaze, dok ovdje postavis pitanje adminu on ti odgovori u sto kracem roku... Forum je odlican i sto ekipa nije nafurana nego opustena sto se ne moze svugdje naci... stoga 5/5 za forum :)) e to sam vam htio reci ;))
jedan :ymhug: za sve vas :)
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

Re: Dobar dan/vece-kako kod koga :)

PostPostao/la Red » 15.09.2010, 06:47

:ymhug: tvoje rijeci mi mnogo znace i zato hvala ti od sveg srca na tome :-*

zbilja ulazem i radim na ovom forumu svaki dan i iz niceg smo ga zajednickim snagama dignuli na noge. nadam se da ce ostat takav dok god mogu tipkati, jer ovaj forum je mjesto na kojem uzivam djeliti svari koje volim- sa vama i to je ono sto ne zelim da ikada presuši. trudit cemo se da uvijek ostanemo iskreni i otvoreni, to obecajem :D

Hvala jos jednom i osjecaj se kao kod kuce :ymsmug:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
drvo.bor
rank3
Prim. zahvala: 4 puta

Re: Dobar dan/vece-kako kod koga :)

PostPostao/la drvo.bor » 24.09.2010, 01:17

Dobro nam došao ! :ymhug:
I evo ti odmah jedna petica iz zalaganja na tako lijepim riječima koje si uputio našem Adminu. :YMAPPLAUSE:
Follow the white rabbit...

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.