dobar dan, dobri ljudi

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
deraxor
rank1
Zahvalio/a: 7 puta
Prim. zahvala: 2 puta

dobar dan, dobri ljudi

PostPostao/la deraxor » 16.08.2019, 15:27

dobar dan, dobri ljudi
red je pošto sam novi da se predstavim,
U mladosti sam zloupotrebljavao opijate maximalno, bile su to devedesete godine.
danas sam mnogo stariji i ne koristim ništa osim cannabisa, a i to radi nesreće koju sam imao i zbog koje imam trajne posljedice.
Mnoge (opasne) tablete zamijenio sam već gore pomenutom vutrom.(tramadol,xanax,,,,)
Ali kod mene je tolernacija za tren na maximumu. pa mi ni ona ne pomaže stalno, a ni za sve naravno.

Zanimaju me biljke kao lijek pa bi proširio svoje oskudno znanje, kod vas ovdje.

Nisam nikada probao gljive, ni slične stvari, jednom neki lsd ali slab pa nisam ništa ni osjetio osim što nisam spavao
cijelu noć, malo su boje bile izraženije i sutra sam se osjećao skroz šugavo.

Tako da nisam neki ljubitelj i malo me strah tih haluncinacija, tripova,,bla, bla, no ako u nekim minimalnim dozama pomaže za moje stanje ili neki od mojih problema, neznam lupam, spazme u nogama koje mi neurolozi ne mogu da riješe. Zašto ne.

Eto tako, idem ja da čitam vaš forum i vidim mogu li se ja tu negdje naći.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 289 puta
Prim. zahvala: 314 puta

Re: dobar dan, dobri ljudi

PostPostao/la AFX » 16.08.2019, 21:03

Ne da nisi ljubitelj, nego nemaš uopće iskustva. Samo polako..čitaj, pitaj i iskusi.
Tu smo da pomognemo..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.