Lp iz Istre :)

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
Lolica
rank2
Zahvalio/a: 12 puta
Prim. zahvala: 12 puta

Lp iz Istre :)

PostPostao/la Lolica » 17.06.2019, 11:26

Pozdrav svima, dragi forumovci!
Moram priznati da je ovo moj prvi post na forumu, ali ne samo na Majci, već i inače :psy tako da sam baš uzbuđena dok tipkam ovog trenutka hahah

Pratim vas već nekoliko mjeseci, pa i duže (percepcija vremena je malo škakljiva stvar ;) ), pa si kontam da bi bilo najs i pozdraviti vas, predstaviti se i zahvaliti svima na vašim postovima sa svakojakim informacijama, savjetima...

Na Majku sam došla potražiti pokoju informaciju o gljivama. Naime, prije cca 1god počela sam sa mikrodoziranjem. Naišla sam na online intervju sa dr. James Fadimanom i odmah sam se "zakačila".
Prije nekoliko godina sam doživjela veliku traumu koja je na mene imala izrazito jaki efekt. usudila bih se reći i da mi je izazvala PTSP, bila sam u konstantnoj apatiji, pa čak i depresiji, mada funkcionalnoj. Nakon dva mjeseca mikrodoziranja gljivama po režimu dr. Fadimana (on predlaže da se svaki 4. dan uzme 0,2 - 0,5 mg gljiva) počela sam osjećati promjene u svom ponašanju, u percepciji sebe i svijeta oko sebe, počela sam više uživati u životu, lakše podnositi "teže" dane, loše vijesti, počela sam biti fizički aktivnija, više interesa prema raznim hobijima.. Ukratko, postala sam znatiženo malo dijete koje želi disati punim plućima i uživati u tome.
Nemojte me krivo shvatiti, te promjene koje gore opisujem su bile male, ali proces oporavka je započeo :) Nakon 3 mjeseca mikrodoziranja, napravila sam pauzu od cca 6 mjeseci. Naime, nabavka mi predstavlja problem. A i interesiralo me kako ću se ja osjećati kada nisam na terapiji. Bila sam OK nekih 3 mjeseca, tada su me počele krize hvatati (rekla bih zbog naviknuih starih obrazaca ponašanja kojima imamo sklonosti vraćati se), ali meditacijom, radom na sebi sam, razgovorima sa bliskim ljudima, uspijela sam prevazaići mnoge prepreke.

I šta sada? Da ne duljim... Idemo dalje! :)

Još uvijek nisam tripala. A želim. Imam u planu ovoga ljata uzeti gljive. Još razmišljam o količini.. Ne želim žuriti i naglo odluke donositi. Također, čitam mnogo o DMT-u. Jako me interesira. Ali o tom - potom. Uvijek je tu problem nabavke, pronalaženje sittera itd.

Dragi moji,
eto, to sam ja :) Čitamo se uskoro, and stay cool :mushroom:
Easy Is Right
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 294 puta
Prim. zahvala: 318 puta

Re: Lp iz Istre :)

PostPostao/la AFX » 19.06.2019, 11:49

Lijep pozdrav..
..iskreno, za dmt ti ne treba sitter jer nećeš biti "ovdje"..al to je samo moje mišljenje
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
bartul_9
rank2
Zahvalio/a: 13 puta
Prim. zahvala: 3 puta

PostPostao/la bartul_9 » 19.06.2019, 11:56

Pozdrav i dobrodošla.

Mene isto taj DMT jako interesira, slušam masu o tome u zadnje vrijeme i baš me privlači.

Također je nabavka veliki problem al neću ništa forsirat ni zurit, kad budem spreman sigurno će samo nekako nač put do mene, tako da samo polako.
:sunn: you got nothing to lose
Lolica
rank2

PostPostao/la Lolica » 19.06.2019, 16:44

Ma na netu gledam ljude koji su snimali svoja iskustva (ok, netko drugi ih snimao.. B-) ), pa se može vidjeti kojekakva vrištanja i trzanja, mada ima i onih koji su bili u potpunom miru tih.. 10ak min. Mislim, ne traje dugo u ovom našem, što bi rekli, realnom vremenu. A ako ću se sa nekim osjećati sigurnije, onda je bolje da imam sittera. Barem za prvi put! Šta ne?
Easy Is Right
Lolica
rank2

PostPostao/la Lolica » 19.06.2019, 16:45

bartul_9 je napisao/la:kad budem spreman sigurno će samo nekako nač put do mene

Da, da! Upravo tako! :D
Easy Is Right
Spunk
rank5
Zahvalio/a: 35 puta
Prim. zahvala: 52 puta

PostPostao/la Spunk » 19.06.2019, 16:48

Pozdrav i tebi

Ajd molim te, ako ti nije problem u temi o mikrodoziranju malo detaljnije napisati nešto o tvojim iskustvima...

Drago mi je da ti to dobro čini. I radi mene :)

Pozdrav i zdrava bila
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
Zephyrus
rank7
Zahvalio/a: 144 puta
Prim. zahvala: 65 puta

PostPostao/la Zephyrus » 23.07.2019, 22:33

Lolica je napisao/la:Nakon 3 mjeseca mikrodoziranja, napravila sam pauzu od cca 6 mjeseci. Naime, nabavka mi predstavlja problem.

Oi, pozdrav, dobrodosla.

Kakva nabavka, grom te spalio?
Tko jos kupuje gljive?

Guglaj PF Tek i samo naprijed.
Jigoku de matteru...
ALLIS
rank2
Zahvalio/a: 11 puta

PostPostao/la ALLIS » 24.07.2019, 13:41

lip pozdrav :) dobrodošla drago mi je da ti mikrodoziranje pomaže defintivno napiši svoja iskustav već ima tema na mikrodoziranje možda drugima bude koristila <3 Namaste
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 294 puta
Prim. zahvala: 318 puta

PostPostao/la AFX » 24.07.2019, 21:45

Lolica je napisao/la:Ma na netu gledam ljude koji su snimali svoja iskustva (ok, netko drugi ih snimao.. B-) ), pa se može vidjeti kojekakva vrištanja i trzanja, mada ima i onih koji su bili u potpunom miru tih.. 10ak min. Mislim, ne traje dugo u ovom našem, što bi rekli, realnom vremenu. A ako ću se sa nekim osjećati sigurnije, onda je bolje da imam sittera. Barem za prvi put! Šta ne?

U svojih +30 puta nisam nikada vrištao
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.