ckola

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

Re: ckola

PostPostao/la Red » 10.05.2010, 15:57

=)) koja rasprava!!

pa ne znam sto je to u meni ali eto takva sam kakva sam i tako sam se oblikovala. ali znate kako kazu svakom danom sve vise napredujem, pa i ja tome tezim.

nisam bas u horoskopu ali volim znati ponesto, to je ona moja znatizelja koja me uvijek uvlaci u sve i svasta. Zbilja ne volim sefovat, nametat drugima nesto-- ali imam neke svoje principe kojih se drzim i naravno pojedem govno ako sam u krivu, kako se kaze na greskama se uci...

ima nesto u tim znakovima, sve ih prati jedna nevidljiva nit u to vjerujem :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank4
Prim. zahvala: 1 put

PostPostao/la ckola » 10.05.2010, 16:35

ma sve i svi smo povezani, pa tako i sa zvijezdama, planetama i sve to skupa utječe na nas i i na neki način
nas određuje i predodređuje za neke stvari...to je ta sudbina valjda...neznam
ono za ovna je napisao neki tamo poznati astrolog a ja prepisao ukratko i gle čuda...stvarno te trefilo
nisam ni ja neki od astrologije ali ima tu nešto...nešto meni nedokučivo, kao uostalom i mnogo toga, ali
nečega definitivno ima!
nemo ono "šefovanje" shvatiti kao provokaciju...baš naprotiv.
pa i napustila si vutru i započela ovo, koliko bar ja shvaćam neke stvari, zato da možeš raditi ono što voliš onako kako ti to želiš i kako misliš da se to treba raditi...ovan je u tebi proradio i amen!
tamo ti je neki mars uletio u putanju neptunu dok je ovaj bio zaklonjen od sunca pa je uleio uran za punog mjeseca i....izrodila se "the majka"...od prilike tako!
i bogu hvala da je tako jer je majka zakon...obožavam ovo mjesto, osječam da tu pripadam a to rijetko kad osjetim u životu.
živila ti meni, moja Red, 105 pa opet!
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 10.05.2010, 17:29

istina dakako, u svemu ima malo istina zavisi u kakvim omjerima :ymdevil: ne osporavam nista :P

tako mi je drago da imas tako pozitivno misljenje o nasem malom mjestu :ymblushing: koje nadam se da ce postat vece...ali da se razumijemo, od gomile ne patim ;) ne zanimaju me posjete, korisnici, promet, preglet i slicne statistike jer ja od ovog foruma ne zivim niti mi je biznis... samo se nadam ugodnoj atmosferi sa ljudima koji djele slicne ljubavi.

Vutra je postala nekako natrpana i vise se nisam osjecala tako dobro kao u pocecima.a i osjecala sam da ni drugi ne mogu ili ne zele doci do izrazaja pisanjem itd.. ideja se rodila o odvajanju, jos davnih dana samo sam ja nekako teska srca to sve zeljela napusiti. znam jako puno divnih ljudi tamo, neki su mi postali vrlo bliski prijatelji...No, na kraju mi je prekipilo pa sam rekla... BIT cu sebicna, ovo je trenutak da trazim mjesto za sebe :D a ako nadem i ljude koji ce samnom djeliti ovo jos bolje, ja sam sretna.

i evo moram se pohvaliti da nam je posjecenost porasla 3 puta od prvog mjeseca, sto je odlicno, znaci da ljudi dolaze. meni je to bitno...da ima akcije i da ovo ne umre.

Ovdje nisam da bi sebi pisala, vec da pisemo svi skupa :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank4

PostPostao/la ckola » 11.05.2010, 09:54

eto, sve ide super a i ja se nadam, ustvari siguran sam da ima još hrpa ljudi koji če se pronaći u ovome...
ipak je majka... majka!
čestitam na uspjehu i nadam se da ne kvarim prosjek svojim neznanjem i da ne davim previše...to nebi nikako htio
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 11.05.2010, 20:00

ma nitko ne davi... tu smo da razmjenjujemo informacije i ucimo svi skupa, a to ukljucuje i mene :D

ako ne pisete necemo ni napredovat, zato opusteno!
ckola
rank4

PostPostao/la ckola » 12.05.2010, 14:01

ma baš mi fali aditiva za opuštenost...bit ću puno opušteniji na jesen! nekako me jesen opušta najbolje i
prepustit ću se opuš(t)enosti do kraja a dotle...cvrkut ptica i zrikavci i tako to sve pomalo.
ma sve je u stvari super...stvarno me opušta ova naša mila "majka" tako da imam bar nešto...a i to nešto je
dovoljno...opuštajuče edukativno...šta ti više treba?!

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.