ckola

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
ckola
rank4
Prim. zahvala: 1 put

ckola

PostPostao/la ckola » 08.05.2010, 19:21

evo i ja da se predstavim; zovem se saša i izgleda da sam najstariji ovdje, imam 35 godina(stara antrakuka)
ali mislim da je to totalno nebitno jer se slažem i družim sa ljudima od 2 do 102 godine. oženjen i imam dvoje prekrasne djece- kćer 4 isina 2 godine. oni su moj smisao života iželim ih odgojiti u skladu s prirodom
i naučiti ih zdravom načinu života. mene nije imao tko tome naučiti ali čovjek se rodi sa nekim instiktima
pa razvije ljubav za prirodom i to je samo pitanje stanja svijesti. naravno da knjige puno pomažu ali ovaj
način komunikacije sa ljudima koji razmišljaju isto ili slično je zaista izvanredan...niko nezna sve ali zato postoje dobri ljudi poput naše Red i HypnoToad(da ne nabrajam dalje) koji su uvijek spremni pomoći
i odgovoriti na svako pitanje, ma koliko ono glupo bilo. nadam se da ču i ja biti u prilici nekome pomoći na bilo koji način i to bi bilo pravo zadovoljstvo.
i na kraju volio bi kad bi nam se malo predstavili i oni koji su sve ovo i osmislili a prvenstveno naša Red,
ona je tako nekako tajanstvena a opet sa druge strane na sve ima odgovor...prava misterija.
eto za sada toliko od mene.
pozdrav svima!
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

Re: ckola

PostPostao/la Red » 09.05.2010, 07:44

:ymdevil: napokon i neko stariji od mene! lijepo je vidjet sve generacije na jednom mjestu i da nema problema :) naravno, godine ne moraju znacit nista ako smo svi na nekoj istoj "frekvenciji".

Hvala sto si nam se predstavio, ali moram biti malo paranoik, pa ti reci da budes oprezan koliko se otkrivas javno na forumu, tvoja odgovornost :) sam forum ipak ima malo osjeljivu tematiku pa svi trebamo biti na oprezu. evo da i ja malo glumim mamu =))

Imas pravo sto se mene tice, i zao mi je sto je tako, ali ako malo razmislis nije ni cudno. Moram da se pazim :D nakon 4 godine na Vutri i sada ovdje, i tematikom kojima se bavim, uvijek moram paziti da ne otkrivam previse o meni samoj (jer to u biti nije bitno) vec da dajem ono sto ljude zanima, tu smo radi toga, uzajamna interakcija, i svi sretni..

ali evo, ako tebe zanima, mozda zanima i druge nesto vise o meni i samoj pozadini cijele price, pa cu i napisat koji redak za sve :D
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank4

PostPostao/la ckola » 09.05.2010, 09:39

ma sve mi je jasno stara moja, ali da ti kažem onako najiskrenije; pon mi je ku... života u ilegali...stalno se nešto skrivam, jebote ko da sam največi kriminalac u državi zato što volim, baš volim pušit vutru što guštam neke totalno prirodne stvari dok s druge strane nemam ni kaznu za parkiranje a kamoli kakvo kriminalno djelo(osim uzgoja, jer to je gore nego da ubiješ čovjeka ili ukradeš milijone naravno)
dosta mi je skrivanja jer koliko god se skrivao sakriti se nemogu pa ja jednostavno i dalje guštam i vodim borbe sa sudovima i nadam se da ću doživjeti konačno izlazak iz ilegale svih nas, a ima nas hvala bogu...

neznam gdje ti živiš ali u hrvatskoj su napokon napunili zatvore i ispraznili blagajne tako da pretrpani sudovi već to sami prepoznaju i oni se bore, u neku ruku, da se ti drastični zakoni promijene i da se već
jednom kaže "popu pop a bobu bob" pa prave kriminalce u zatvore a nama ljubiteljima prirode da se pruži
neka alternativa a ne odma 3 do 5 godina. brate mili, šta je previše, previše je!

ja sam neumoljivi optimista i čekam taj dan kad će to postati legalno...svi mi se smiju... ali kad to nebi vjerovao i za to se borio, mislim da bi poludio. shvaćam sve vas koji se bojite jer s razlogom se bojite,
jedan joint ti može upropastit čitav život u ovoj državi ali meni je toga nekako dosta; više mi nemaju šta upropastit, dobio sam štambilj 94te i od tada ga nosim i s njim se hrvam i ima načina da se živi i bez
države i njenih poslova...može se jednostavno živjeti od prirode.

nebi nikoga navlačio da priča o sebi pa da ima problema, pogotovo ne tebi moja crvena...pa ti si mi sunce i mjesec i mnogima bi trebala biti uzor a ja vjerujem da mnogima i jesi...legenda si!
Tain
rank7
Zahvalio/a: 65 puta
Prim. zahvala: 49 puta

PostPostao/la Tain » 09.05.2010, 13:43

istina čovjek, sve što kažeš.
a stvari idu nabolje!
jebiga, obično dogodi neka velika glupost od strane vlade pa se ljudi dignu na noge i guknu.

tako da su sve promjene dobre, nek postrože još zakon, samo će nas još više motivirat.

i je, Red mi je najutjecajnija osoba na balkanu definitivno :D
I love not man the less, but nature more.
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 09.05.2010, 14:48

^:)^ hvala ljudi, hvala... bez vas ne bi bili ovdje, zasluge idu i vama!!

ma ne bojim se, samo se ne volim izlagati nepotrebno. da se bojim ne bi radila sve sto radim i ne bi govorila sve sto govorim... [-(

Bit ce bolje. to sigurno. uskoro cemo se morat uvlaciti EU pa ce se i zakoni opustiti, do onda, strpljen- spašen :D

:ymapplause: bitno da se mi razumijemo i djelimo ono sto volimo, nesebicno.
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
ckola
rank4

PostPostao/la ckola » 09.05.2010, 18:00

ako nas prime i kad nas prime u EU morat če se mijenjati stvari na bolje, u to sam i ja uvjeren...u pola EU je to legalno a u drugoj polovici za svoje potrebe možeš imati neke količine a ni to nije loše ma bilo kakav zakon koji daje ljudima slobodu izbora...ko pije neka pije,plati porez na to piće i svi sretni, tako je sa cigaretama i na koncu sa svime...pa daj brate mili i meni neku mogučnost da guštam u nečemu, naplati mi porez i to je to...samo što naša država glumi velikog katolika pa nas crkva isto jebe u zdrav mozak, no to je već druga priča ali je usko povezana sa ovim pa ni to netreba zanemarit...jebote,ono,kao 90 posto katolika a vjeru ne prakticira ni 5...puno sam i rekao. ali crkva ima uvijek nešto protiv a politika i crkva su jedno te isto pa briju neko patrijahalno društvo koje je već izumrlo prije 300 godina...taman toliko i mi kaskamo za EU. tko god je bio po velikim evropskim gradovima mogao je vidjeti da joint možeš zapalit skoro pa gdje god hočeš i na to se nitko ne obazire. za teške ovisnike imaju fix punktove jebote...a mi ovdje...
ma diže mi se kosa na glavi i tlak mi odma skoči na 200 sa 180 kad vidim šta nam rade gamad.
oprostt ćete mi što sam ovako malo bezobrazan, znam da nije u redu ali nemogu više šutjet i trpit tu stoku koja nas je prvo opljačkala i osiromašila materijalno i duhovno i onda nas još progone kao teroriste samo zato što je to "droga"
a šta me još više živcira to su oni koji nisu nikad ni probali a sve znaju...to nevalja to je droga, od tog poludiš, dobiješ rak...e, da popizdiš! i onda takvi o meni sude; "to je drogeraš" a nit me znaju nit poznaju ali znaju da sam drogeraš i automatski nevaljam.
pa to je toliki kretenizam i debilizam da mu nema premca...ali neka ih, oni gube!
ajde neču više davit...pozdrav i nedajte se jebat :ymtongue:
Zagber

PostPostao/la Zagber » 10.05.2010, 05:35

Bok ckola i dobrodosao
Vidim ima puno gorcine u tebi i to s razlogom i slatem se sa svime sto si napisao.
Moj slucaj: 2000-te na strazi u kninu (golubic) su me ulovili kako dimim joint. U kazeti su mi pronasli 0,30g (nula zarez trideset grama) travulje (papci su pronasli samo taj paketic i nisu niti trazili dalje,jer bi pronasli cijeli panj woohoo =)) ) pa mi napucali kaznu od 4400 kn kaznu. Izmislio sam pricu o strahu od mraka pa me pustili s 300 kn sudskih troskova i citanjem bukvice kako je to lose i da sam se mogao obratiti sluzbujucem da me premjesti na neko osvjetljenje mjesto. Idiotizam.
Nego, cijela ta zbrka oko 0,30g trave. Vi tu znate da to nije ni za jedan joint. Njima je to bilo kao da su pronasli cijeli krijumcarski lanac. L-)
A sta se tice RedSh. Ja bi otvotio topic naslova: Ajlovju RedSh ili Svi smo mi RedSh, gdje bi mi svi pisali koliko nam ona znaci i koliko smo fascinirani njenom snagom, spremnoscu da pomogne... RedSh zivjela ^:)^
Ja moslim da je vodenjak po horoskopu
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 10.05.2010, 06:01

=)) hahaha, molim vas molim vas... hvala na lijepim rijecima, ali zbilja... posebna tema pfff...nema potrebe. znam ja da smo svi sretni da si mozemo medusobno pomagati i djeliti, ali zbilja ne treba isticati moj trud nista posebno, radim to od srca i nije mi tesko...

hvala divni ste, bolje ljude ne bi ni mogla pozeljeti da su samnom u ovome :x

situacija je grozna, znam to, vec sam presla preko faze nadrkavanja i ljutnje. prihvacam usrano stanje i pokusavam ne ugroziti sebe dok to sranje traje. bit ce bolje, to sigurno..vec su malo poceli popustat, pa se nadam da ce jos malkice :D uskoro... dosta mi je ovog zivota u sjeni... mada i ona daje svoje cari :ymdevil:

Ovan, podznak Strijelac... :ymcowboy:
ckola
rank4

PostPostao/la ckola » 10.05.2010, 08:02

hvala na dobrodošlici Zagber
to sa 4400 kn više nema, odma krivična i dosije stari moj. dobro si prošao ali ni to nije zajebancija ako
misliš napredovat u ovoj državi. pa to što kažeš da su od jednog keca napravili buku kao da su razbili lanac krijumčara, to je ono o čemu i ja pričam...nas jebu i još se tim glupostima hvale po novinama i ostalim medijima( npr.crna kronika.S.L. pao sa 3 sjemenke-pa mislim :ymapplause:
a onda nema mjesta za prave lopine i kriminalce...to me ždere!
dapače,Red,da i u ovome ima nekih čari kao i u svemu, ali bar mi koji nemamo što izgubiti nesmijemo šutjeti i ja to ne namjeravam.
i Zagber, totalno si fulao....draga nam je piroška ovan,a!? paaaa...ima nešto u tim zvijezdama
kardinalni vatreni znak-uvijek za akciju i o čemu god da se radi najvjerovatnije če se nametnuti kao svojevrstan "šef", nego slijepo slijediti tuđe naredbe itd....prava naša Redsh čovječe!
Zagber

PostPostao/la Zagber » 10.05.2010, 09:37

Ah da, rekao si da se bavis astrologijom. Mislio sam da je vodenjak jer prosipa svoje znanje bez pogovorno, djeli savjete i iskustvo (tisucu puta hvala na tome)... Mozda je to strijelac u njoj...

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.