Pozdrav iz Irske <3

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
luther7hrol
rank10
Zahvalio/a: 214 puta
Prim. zahvala: 93 puta

Pozdrav iz Irske <3

PostPostao/la luther7hrol » 22.04.2019, 19:38

Aktivno sam sudjelovao na TheMajci do prije par godina, kada sam se zbog raznoraznih situacija povukao, morao sam se srediti, i u meduvremenu sam promijenio drzavu. Vec vise od dvije godine zivim na zapadu Irske. Moram naglasiti da mi je TheMajka uvijek iznimno nedostajala sve ovo vrijeme i znao sam da cu joj se jednog dana vratiti. Opet sam na njenim blagim i snaznim frekvencijama i nadam se da cemo se jos dugo rezonirati. Veselim se pronalasku starih ( i novih ) prijatelja ovdje, na ovom posebnom, posebnom mjestu. Veliki pozdrav svima!
Kerouac
rank2
Zahvalio/a: 6 puta
Prim. zahvala: 2 puta

Re: Pozdrav iz Irske <3

PostPostao/la Kerouac » 22.04.2019, 21:34

Pozdrav! :) Kako ti je u Irskoj? Imam 4-5 prijatelja tamo (samo!, rekli bi neki možda) :D
Viele kleine Leute die in vielen kleinen Orten viele kleine Dinge tun, können das Gesicht der Welt verändern.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 305 puta
Prim. zahvala: 321 put

PostPostao/la AFX » 23.04.2019, 20:55

Nadam se da si pronašao sreću u Irskoj, lijep pozdrav.. :)
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"
luther7hrol
rank10
Zahvalio/a: 214 puta
Prim. zahvala: 93 puta

PostPostao/la luther7hrol » 25.04.2019, 22:31

Hvala vam! Zaista jesam, u svakom obliku. Stvarno sam preporoden na svim razinama. Neusporedivo je drukcija atmosfera i mogucnosti nego dolje. Irska odasilje ( za mene barem ) jako ljekovitu frekvenciju. Skroz sam druga osoba otkako sam dosao, osjecam se tako slobodnim i snaznim i osjecam tu slobodu i snagu iznutra i "izvana".

U prakticnom smislu, sve je jako drukcije nego li sam na to bio navikao u Hrvatskoj. Nakon pocetnog soka na svakoj mogucoj razini, ucim se jednostavno uzivati u zivotu. Ne vidim ni trunku negativnosti u icemu i zahvalan sam na onoj sili koja me je ovdje dovela, jer mi je spasila zivot i zdravlje moga duha.

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 2 gosta.