Pozdrav za sve cenjene i prisutne gostee

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
Dandaraa
rank1
Zahvalio/a: 4 puta
Prim. zahvala: 1 put

Pozdrav za sve cenjene i prisutne gostee

PostPostao/la Dandaraa » 26.10.2018, 04:42

Pozz svima od Beogradjanina koji u poslednjih par meseci zivi u selu u okolini Zvornika, forum sam pronasao tako sto sam guglao o nekim gljivama nadajuci se da su Psylocibe pa sam tako naidao na temu 'Lov na Psylocibe u divljini u kojoj sam i postavio svoj prvi post, do sad sam citao temu i evo upravo je procitah celu, posto je vec vreme za spavanje (odavno) jedva cekam da sutra zavrsim s poslom ne bi li citao i ostale teme foruma, (a pre toga odoh u lov na njih hehe) sledeca ce sigurno biti 'Identifikacija nepoznatih carobnih gljiva' jer zivim u takvom okruzenju da su oko mene sve livade (pasnjaci) i sume pa se nadam nekom lepom ulovu jer me to oduvek zanimalo ali eto u Bg-u mi nikad nije palo na pamet da ih trazim jer nisam bio u njihovoj blizini, od kad sam ovde jeo sam vrganje i lisicarke (letos) i prilicno sam iznenadjen njihovim ukusom s obzirom da sam pre jeo samo kupovne sampinjone.. Stvarno me iznenadjuje kolicina informacija na forumu sve pohvale za celu ekipu i s obzirom na moje okruzenje gore pomenuto mislim da cu biti aktivan clan na ovom forumu, i nadam se da ce moj treci post (ovo je sad drugi) biti u rubrici 'Trip kronike' hehe, toliko od mene za sad i pozz svima
Zovemo je medicina jer nam srcu prija :delicious:
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 286 puta
Prim. zahvala: 308 puta

Re: Pozdrav za sve cenjene i prisutne gostee

PostPostao/la AFX » 26.10.2018, 12:35

Dobro nam došao..
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.