Ja jesam. Meia.

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
Meia

Ja jesam. Meia.

PostPostao/la Meia » 13.04.2010, 12:40

Lijepi pozdrav svima! Zovem se Zrinka, imam 30 godina, tipična Vodolija... original sam iz Bjelovara, studirala u Osijeku, sada sam već 4 godine u Zagrebu, priženilo me :x , a i radim 8-16 (-|
Moj dragi i ja želimo živjeti u skladu s prirodom i ostvariti našu slobodu. Podržavamo i pomažemo svaki oblik napora u cilju istoga.
S obzirom da naša država nema ni malo sluha za ovako nešto, mislim da su zajednice istomišljenika dobar početak i podloga za budućnost, promjenu Zakona i samim time naravno spremni za njegovu primjenu.
Slušam psihodeličnu glazbu najviše, psytrance, psyrock, chill-out, ali i ethno i chill, razne tradicionalne glazbice sa svih strana svijeta, pa i klasika.
Music with no borders- kako ja volim to opisati.
Shpongle i Tool mi teku žilama umjesto krvi ;)
Jedna sam od onih koji puše, i ne piju. :D

Nadam se da će ovaj forum uspjeti osvojiti još duša kako bi si pomogli i skupa lakše kreirali svoju stvarnost.
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

Re: Ja jesam. Meia.

PostPostao/la Red » 13.04.2010, 19:21

Pozdrav i tebi :ymhug:

tako mi je drago da si nam se prikljucila. pokusavamo okupiti istomisljenike, ljubitelje magicnog i prirodnog, kao i osvjestiti druge da ipak postoji nesto vise od svakodnevnih sranja kojima nas okruzuju...

nadam se da ces se udobno smjestiti, zavaliti pa da zapalimo i popijemo caj ako ne pivo hladno :YMPEACE:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Beyond Le Fov
Moderator
Zahvalio/a: 358 puta
Prim. zahvala: 1143 puta

PostPostao/la Beyond Le Fov » 13.04.2010, 22:05

Welcome :ymhug:
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.
Meia

PostPostao/la Meia » 14.04.2010, 13:06

Hvala na dobrodošlici! Nekako se osjećam ovdje "ko doma" :)
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

PostPostao/la Red » 14.04.2010, 13:32

tako i treba, i svi bi se trebali tako osjecat. znaci da je vribra dobra...

samo pisi djevojko sto god fali a mislis da bi bio dobar extra dodatak ;)

rasiri krila heheh 8-}
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 101 put

PostPostao/la Sophia » 16.04.2010, 21:46

ajuuj eto baš mi je drago da ti se swidio forumčić :) , jer mene je na prwu oswoio hehe :)

ps, vidimo se na floruu hehe :)

:ymhug:
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.