PozdraV!

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
A.k.A.

PozdraV!

PostPostao/la A.k.A. » 12.04.2010, 22:35

Dobar daN,
da se predstavim, ja sam jedan djecak koji dolazi iz Zagreba. Citam mnoge vas josh od vutre iako nisam tamo clan. Uglavnom da nesto kazem o sebi, ljubitelj sam biljaka običnih, ljekovitih i magičnih i pridruzio sam se ovdje da podjeli neka svoja znanja a i da vi podjelite vasa znanja samnom. U slobodno vrijeme se bavim jednokotačnim downhillom i planinenjem. Uživam u prirodi i svim njezinim blagodatima i nadam se da cu tu na forumu dobiti neka nova saznanja koja ce moj boravak u prirodi obogatiti.

A.k.A. :D
Sophia
rank11
Zahvalio/a: 70 puta
Prim. zahvala: 101 put

Re: PozdraV!

PostPostao/la Sophia » 13.04.2010, 01:22

probala sam to čudo u medici vozit, uspijelo mi je samo tak što sam imala ljudske držače sa lijewe i desne strane he he ,, svaka čast :)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Red
Moderator
Zahvalio/a: 242 puta
Prim. zahvala: 668 puta

PostPostao/la Red » 13.04.2010, 06:33

:ymapplause: odlicno... ovo mi je drago cuti, da si nas citao na vutri ali ovdje odlucio sudjelovat. Eeee to mi je vrlo drago, jer znam da sigurno ima jako puno takvih, koji nisu na vutri zeljeli sudjelovat ali sada zbilja svi mozemo rasiriti krila.

Dragi AkA, dobro nas našao i samo piši i dijeli sa nama ;)

btw super potpis, gledao dokumentarac? :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
A.k.A.

PostPostao/la A.k.A. » 13.04.2010, 22:15

probala sam to čudo u medici vozit,

Gle cuda i ja sam to prvi put u medici vozio :D

btw super potpis, gledao dokumentarac?

Nisam nazalost ali volio bi, koji je to dokumentarac?

:)
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 14.04.2010, 06:40

evo u ovoj temi preporucujem dobre dokumentarce i serije i filmove, pa sam i taj objavila... odlican je svakako! mislila sam da si gledao...ee pa ako nisi OBVAZNO, i javi dojmove, ja sam bila odusevljena.

viewtopic.php?f=34&t=22

slika
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
A.k.A.

PostPostao/la A.k.A. » 15.04.2010, 07:48

Samo da kažem da je dokumentarac odlican=) Hvala :D
Red
Moderator

PostPostao/la Red » 15.04.2010, 12:56

hehehe odlicno :o)
drago mi je da si uzivao, i ja sama sam bila odusevljena... kraj mi je ono...pffff bizarno izvrstan! :ymsmug:

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.