Pozdrav iz Srbije :)

Želite malo sebe otkriti drugima, samo hrabro...
Duki Šampinjon
rank1

Pozdrav iz Srbije :)

PostPostao/la Duki Šampinjon » 20.11.2019, 09:06

Pozdrav ljudi, otkrio sam ovaj forum pre neke dve nedelje...ima svega upoznao sam se sa pravilima foruma i dosta sam citao o psilocibinskim pecurkama zbog kojih sam i dosao. Naime interesuje me indoor grow istih, vec sam uzgajao kanabis i imam dosta iskustva o takvim stvarima, bro ucim i uvek kad treba mogu sklopiti nesto na brzinu fazon nekom DIY metodom, ali sad sam napravio spisak svega sto mi treba za nase magicne gljive , jer kao i sto sam rekao ovo ce mi biti prvi grow. Tako da bacajte mi neke teme i najlakse metode za pocetnike u uzgoju...a bio bih zahvalan ako bi mi neko podelio iskustvo u narucivanju spora sa onog spanskog sajta posto odatle planiram naruciti cak i preko banke, platicu vise samo da stigne u roku od nedelju dana...da ne duzim to bi bilo to, zaninaju me i druge stvari na forumu ali o tome cemo kasnije .. pozdrav ljudi <3
Spunk
rank5
Zahvalio/a: 36 puta
Prim. zahvala: 55 puta

Re: Pozdrav iz Srbije :)

PostPostao/la Spunk » 21.11.2019, 05:47

Pozdrav druže
Samp lagano. Skuvaš kavu, zapališ trubu i lagano čitaš.
Vidim da ljudima šteka dostava sa fsre, a meni je ekspresno došlo. Preko banke sam platio
ποταμοῖσι τοῖσιν αὐτοῖσιν ἐμβαίνουσιν, ἕτερα καὶ ἕτερα ὕδατα ἐπιρρεῖ.
AFX
Moderator
Zahvalio/a: 304 puta
Prim. zahvala: 321 put

Re: Pozdrav iz Srbije :)

PostPostao/la AFX » 23.11.2019, 03:44

Lijep pozdrav, nemoj da te obeshrabri lagani tempo foruma..čitaj..pitaj..uživaj.
Svi moji postovi su izmišljeni tj. nemaju veze s stvarnošću i sve napisano je priča koja nema nikakve veze s stvarnim događajima i osobama.

"This is the biggest joke, I've ever played on ourselves"

Natrag na “Tko ste, gdje ste, što ste?”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.