Boom festival 2012

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Psychonaut
rank11
Postovi: 492
Pridružen/a: 31.10.2010, 19:58
Ima zahvala: 85 puta
 pohvaljen: 177 puta

Boom festival 2012

Post Postao/la Psychonaut »

Posto je buducnost Ozore neizvjesna, mogli bismo ove godine zapucati u Portugal na Boom festival.

http://boomfestival.org/boom2012/

Sta mislite? Nema sanse da ne bude dobro :psy
Pozivam te da budes moj ucitelj
Avatar
oßliK
rank3
Postovi: 59
Pridružen/a: 14.10.2010, 16:46
Ima zahvala: 10 puta
 pohvaljen: 7 puta

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la oßliK »

da, doima se prekrasnim...unajmit bus i the majka pleme kesey-evim tragovima putem portugala!!!!

slika

:fly2: .........
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Red »

:ymdevil: Boom je sljedeci na listi. malo daleko, ali avantura zagarantirana.

ako bude para, bit ce svega! :thumbsup: bas me zanima tko ce nastupat....
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Sophia »

hehe mislim da je bum jedini festival na kojeg baš i nemam želje iči,, jedne godine bilo je mnogo previše ljudi da je došlo do masovne zaraze pošto nisu mogli wc-e čistit etc,, a i pričali su mi frendovi koji su bili,, da im je glazbeno presexy trensi,,, a i sve je odvojeno šatori main,, nema baš hladovine,,,, nisam bila, ali samo prenosim šta su mi rekli oni koji su bili,,
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Red »

dobro je znati :ymsmug:

Mene malo ova daljina odbija, posto smo se napatili do Ozore, mogu samo zamislit koliko bi do portugala...autom...pfff....

Jel ima u opticaju jos nesto tipo ozora, a da nije LT, a da je blize? :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Sophia »

zašto ne LT?? meni je LT bio mnogo bolji od ozore,, aj dobro, zbog sound sistema kojeg još danas dan sanjam, i nemogu se prestat divit i čudit tom prekrasnom božanstvenom kristalnom soundu, dok sam slušala immala sam osječaj mdme i lsda kako me valjaju, a već godinu i nešt nekonzumiram ništa, jer mi se eto neda i bilo je zanimljivo fetstivale proć normale :D :D :D i zbog drugačije vibrice, baš je bio neki miran festival :)) .. a ozora je ove god promjenila organizaciju, i već je najavljen AjjA i Ticon!!! još čekam da jave šta je sa čill florom, a navodno bivša organizacija ozore prirema novi festival :D :D a za informacije o svetskim festivalima čekirajte ovaj web http://www.isratrance.com/ i mushroom magazin,tamo znaju objavit cijelu mapu sveta sa svim fetivalima ,, dragi i ja još nismo ni poečli razmišljat di čemo,, znam da nam ozora negine,ni lost teori ni sispleš,,,a dali čemo uletit na još koji, vidjet čemo šta s enudi, nekak ja bi u grčku :D
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Red »

ma ja sam uvijek otvorena za prijedloge :D u biti me zanima chill, i tamo gdje mi je naj naj najvjerojatnije ce presuditi, pa gdje god, valja cu se obogatit do ljeta i tako... :ymdevil:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
Avatar
Sophia
rank8
Postovi: 306
Pridružen/a: 23.03.2010, 23:13
Ima zahvala: 70 puta
 pohvaljen: 106 puta

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Sophia »

hm ako pucaš na čill, onda ozora :D ,, jbga, po meni ima najbolji čill line up,, al vidit čemo sad za koji mj, fetsivaliče počet objavljivat imena :)
a i bilo bi lijepo da završimo na nekom festivalu zajedno, da se malo družimo na livadi ;)
vjeruj i dalje u čvrste zakone materijalne stvarnosti.ti su zakoni potrebni da bi mogao živjeti.ali nemoj ograničiti svoje vjerovanje samo na njih.prihvati činjenicu da postoje i druge stvarnosti u koima vrijede drugačija pravila i zakoni...pan
Avatar
Red
Moderator
Postovi: 3274
Pridružen/a: 06.02.2010, 20:50
Ima zahvala: 242 puta
 pohvaljen: 701 put

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la Red »

zato cekam da objave listu, jer me zivo zanima :ymparty:
“If you can't understand it without an explanation, you can't understand it with an explanation"
(:LoveSexDrugs:)
rank3
Postovi: 79
Pridružen/a: 31.08.2010, 13:34
 pohvaljen: 3 puta

Re: Boom festival 2012

Post Postao/la (:LoveSexDrugs:) »

Ja za sad ne vidim razlog da se ne pojavim na Boom-u :D .
Odgovori