David Icke u Zagrebu 1.04.

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Odgovori
Avatar
gotta
rank6
Postovi: 220
Pridružen/a: 25.12.2015, 23:35
Ima zahvala: 42 puta
 pohvaljen: 34 puta

David Icke u Zagrebu 1.04.

Post Postao/la gotta »

Odlično predavanje u Pragu rezultiralo je brzinskom prodajom svih karata u Riminiju i Bukureštu, ulaznice polako odlaze i za Tallin i Amsterdam, a pripremaju se predavanja i za Manchester (14.1.) i Dublin (21.1.). U silnom zaletu, Icke je danas objavio da u narednoj godini dolazi i u Hrvatsku i Srbiju.
Uz dvije navedene države Icke dolazi i u Mađarsku, Njemačku, Island, Švedsku, Slovačku, Francusku, Poljsku, te radi i kanadsku turneju. Kako će mu izaći i najnovija knjiga 'Phantom Self' u hrvatskom izdanju Telediska - ovo će biti idealna prilika za promociju iste, novo gostovanje u emisiji 'Na rubu znanosti' i brojne intervjue...

Organizator za sada raspolaže informacijama da će se predavanje LJUDSKI RODE, USTANI održati u 3 bloka, svaki u trajanju od po 2 sata, uz dvije pauze u trajanju do 30 minuta. Moguće je i duže trajanje pauza i predavanja.

Posjetiteljima će biti omogućen simultani prijevod sa slušalicama.


KUPNJA ULAZNICA
Everything you can imagine is possible. :mushroom:
..Kakva bi nastala tišina kada bi ljudi pričali samo ono što ZNAJU.... :cheesy:
Avatar
Bamakhepa
rank7
Postovi: 267
Pridružen/a: 30.01.2013, 02:03
Ima zahvala: 52 puta
 pohvaljen: 75 puta

Re: David Icke u Zagrebu 1.04.

Post Postao/la Bamakhepa »

jeee, najveci suvreeni pojacivac deluzija i paranoja u naivnog, sugestibilnog i neuravnotezenog pucanstva.

Ok, nakon crkve :D
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: David Icke u Zagrebu 1.04.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Icke je jedan od rijetkih stabilno probuđenih s mudima da kaže što vidi i slijedi ono što mu se u duhu povezuje, a da nije sabotiran lažnim svjetlom. Jedni od najvećih suvremenih prodavača deluzija na tom polju su bashar i drunvalo melchizedek, imaju velik utjecaj ali prodaju opasne poluistine. Icke je uspio koliko toliko razbiti dualnost i kristalizirati u razum širok opseg skrivene istine iako nema sve kuteve gledišta, no svakako plovi na dubokim strujama i ima jak utjecaj na duh čovjeka, motivacijom da se probudi u svoju autentičnost van umnih projekcija, ali da pazi na zamke.

slika

slika
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
shroomko
rank14
Postovi: 776
Pridružen/a: 16.07.2012, 19:45
Ima zahvala: 138 puta
 pohvaljen: 207 puta

Re: David Icke u Zagrebu 1.04.

Post Postao/la shroomko »

Ja bas mislim da je Bashar bolji od Icke-a. Icke mi je previse fokusiran na te teorije zavjere.

Iako nisam toliko profitirao od Daryl Anka, ova knjiga mi je super:

Elan - Your Power on a Plate
https://essassanilibrary.files.wordpres ... -plate.pdf

Elan je kao iz istog planeta kao i Bashar.


Hmm ustvari to je skroz drugi izvor. Sta ti konkretno mislis da je krivo u Basharovim ucenjima?
Avatar
Beyond Le Fov
Moderator
Postovi: 1576
Pridružen/a: 06.02.2010, 21:48
Ima zahvala: 424 puta
 pohvaljen: 1453 puta

Re: David Icke u Zagrebu 1.04.

Post Postao/la Beyond Le Fov »

Icke ti kaže obje krajnosti istine koje je svjestan, u jednakom balansu i bez šminke."Teorije zavjere" je jako detaljno razradio, opisao je zatvor jer zatvor treba osvijestiti, ali je jednako prostora posvetio i duhovnom identitetu čovjeka, samo što je to u drugom planu jer se svima diže kosa na glavi zbog reptila i svi su fokusirani samo na bježanje od svoje i opće dark strane, u krajnost svjetla ili u kompletnu blokadu duhovnog u sebi zbog straha od istine. Ickea cijenim prije svega jer imam skoro identična iskustva i percepciju kao on. U početku nisam znao što je krivo s basharom, izvana se činilo sve uredu ali iznutra me nešto agresivno rezalo. Kad sam ga krenuo proučavati iznutra, iza i iznad, počeli su napadaji ali vidio sam što je trebalo vidjeti da mi bude jasan unutarnji osjećaj.

Lažno svjetlo skriva zatvor i kaže ti da se samo fokusiraš u krajnost svoje umne utopije pozitive, da se ne trebaš zamarati s problemima na zemlji ili vlastitim jer postoji beskonačan broj realnosti s beskonačno verzija zemlje i samo se trebaš šifnuti u realnost po svojoj želji, pobjeći, to je najveći i najopasniji bullšit, zasljepljenje ega, prelazak iz jedne fejk umne krajnosti u drugu. To je ravno noju koji zakopa glavu u pijesak mantrajući da je u svojoj nekoj drugačijoj realnosti. Od problema se ne može pobjeći i svi smo u istoj kaši tu na zemlji koju transformiramo. Svaki kutak realnosti treba osvijestiti, pogotovo one kuteve koje ti netko kaže da se s njima ne zamaraš ili da nisu tvoj problem. Lažno svjetlo ti kaže da je tvoj lažni ego, tvoja maska sam Bog i da samo trebaš ikorištavati čitavu zemlju i svemir pokušavajući zadovoljiti svoju masku, pritom u toj hipnozi ni neznaš što se događa u pozadini sa tvojom energijom, netko ju iskorištava. A maska za koju misliš da si ti zapravo uopće nisi ti nego zanosne sile s kojima se poistovjećuješ i koje te iskorištavaju. To se dešava i s prerano i prenaglo probuđenim ljudima, oni su mala djeca u tom novom stanju svijesti, ne znaju voziti i onda sile voze njih. Uostalom svatko će sam sebe iz mreže izvaditi jer će prije ili kasnije skontati da je u ropstvu i da to ne želi, ali uvijek treba upozoriti na opasnost.

tu sam još pojasnio: viewtopic.php?f=37&p=48940#p48940
Just because you live in clown world doesn't mean you have to participate in the circus.
Odgovori