Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la Ninti »

E to je prava sakralna umjetnost u duhu sv.valentina.. :D
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la wonaabi »

treba lizat pizdusinu a ne drkeljat!
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
mr. gljiva
rank11
Postovi: 454
Pridružen/a: 23.03.2010, 17:09
Ima zahvala: 37 puta
 pohvaljen: 96 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la mr. gljiva »

jooooooj nisam bijooooo :((
evo da i ja pokušam ispasti komičan

slika
skuliran do jajc :thumbsup:
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la wonaabi »

ovo je jedna od onih fora koje krenu kao ruganje, a završe u dubokoj melankoliji i političkoj samosvjesti.neznam da li ti to išta govori ali prva stvar koja mi je pala na pamet kad sam pročitao ovo je: dekonstrukcija ne sekularizma hrvatskih hercegovaca, s tim da je onaj tužan dio to što stvarnosti fali ovaj prefix de u početku moje uberinteligentne asocijacije.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la Ninti »

Desanka Šakić je oduvijek bila slabija :D , tome u prilog govori i hijerarhija duboko utemeljena u kartezijanskom poimanju svijeta.
Da onda nastavim u tom tonu vrijeđanja i melankolije pošto je tako predodređeno - za okomitu kategorizaciju ljudi, bića, pojava i ideja uvijek je nužna pozicija autoriteta (arbitra); bilo posrednika s bogom, bilo tzv. stručnjaka, filozofa ili nekih drugih u odnosu na one nižih sposobnosti rezoniranja - desničara, vjernika, djece, seljaka, manje poznatih bića...
To naravno ne znači da su iole upućeniji ljudi ljevičari..već samo da si neće dozvoliti upuštanje u bilokakve kategorizacije tog tipa jer one služe separaciji kroz iluzije i nanošenje zla drugima i simptom su neprepoznavanja međusobne povezanosti
znam, opet samodopadno, al mora se to reć .. :4fvgdaq_th:
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la wonaabi »

zasto samodopadno i zašto vrijeđajuće? jer ono što ne razumjem interpretiram kao samodopadnost?
"dekonstrukcija ne sekularizma hrvatskih hercegovaca" znači rušenje hdz-a, što se odnosi na mr. gljivinu sličicu, a ne na samog gospodina.
Ninti je napisao/la:za okomitu kategorizaciju ljudi, bića, pojava i ideja uvijek je nužna pozicija autoriteta (arbitra); bilo posrednika s bogom, bilo tzv. stručnjaka, filozofa ili nekih drugih u odnosu na one nižih sposobnosti rezoniranja - desničara, vjernika, djece, seljaka, manje poznatih bića...
To naravno ne znači da su iole upućeniji ljudi ljevičari..već samo da si neće dozvoliti upuštanje u bilokakve kategorizacije tog tipa jer one služe separaciji kroz iluzije i nanošenje zla drugima i simptom su neprepoznavanja međusobne povezanosti
U načelu sve to stoji, ali barem u hrvatskoj je stvarnost da su stručnjaci,filozofi i posrednici s bogom ljudi nižih sposobnosti rezoniranja koji najčešće ispadaju desničari,vjernici,seljaci...u tom kontekstu ako je okomita kategorizacija ljudi takva da se temeljil na višoj sposobnosti rezoniranja separacija briše iluzije i nanošenje zla što stvara prepoznavanje međusobne povezanosti kroz skladne i održive međuodnose.
Kako definirat višu sposobnost rezoniranja? Tko to određuje? Za nekog je to možda pljačka. Ono što želim reć je da ne poričem prepoznavanje međusobne povezanosti naših naizgled suprostavljenih pogled, nego da vidim njihovu povezanost u početnoj postavci i pitanju nužnosti pozicije autoriteta. Pogledajmo npr. neformalni arbitrarni sporazum "The majka" zajednice, postoji par takvih članova, ali recimo da 2 suvereno vladaju, prvenstveno 1. Unatoč fašističkom avataru dotičnog člana njegova hegemonija nije proizvoljan produkt nekakvih kategorizacija jer su nam njegove kategorije potpuno nepoznate, njegova tajanstvena eminencija je tu da smanji stopu kontaminacija, da nas ponizi kad to zaslužujemo i pohvali kada smo na pravom putu. Nisu se održali formalni izbori, nitko nije glasao jednostavno se zna tko je glavni i svi su ok sa time(čak i formalno glavna osoba). Separirani smo statusom, nekom bojom, nekakvim simbolom ali da li je ta separacija iluzija koja nam nanosi zlo,nepovezanost,disharmoniju ili bolji grow i manju stopu smrtnosti nadobudnih teenadgera koji traže halucinacije po livadama punim kravljih balega i nasumičnih nejestivih gljiva? Mislim da je jedina prava stvar koju možemo učiniti u ovom trenutku i ovakvim okolnostima, priznati okomitu kategorizaciju. Napuni drob tampanensisima kao što su to činili drevni tolteci i inke prije nas. Podaj svoje, duhom i svjetlom djevičansko tijelo žabcu u ovom arhaičnom ritualu iskonske moći. Ovo je put prirode! U šumi ne jebu svi veprovi! Jebe jedan! Jebe glavni! A mi ostali drkamo kurac. I on se iscrpi jer je alfa mužjak i mora obić previše ženki i naglo oslabi izgubi puno kila i kad se vrati u čopor zakoljemo ga i bacamo idućeg u vatru! There can bee only one! A mi ostali u 2 ujutro sjedimo za kompom masturbiramo i punimo web prostor skupo plaćenim bajtovima ljudi kojima nismo u stanju izrazit zahvalnost na neki normalan i humaniji način doli infantilnog privlačenja pažnje.i samodopadnih komentara.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
Ninti
Moderator
Postovi: 582
Pridružen/a: 08.07.2010, 11:33
Ima zahvala: 505 puta
 pohvaljen: 392 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la Ninti »

Koja inspiracija i krasnorečivost oko 3 ujutro, sjajno si to napisao čak te i mogu razumjet donekle za razliku od ostalih tvojih.. :D
a samodopadnost je moj narcistički poremečaj ličnosti znam, citiram Descartesa umjesto castanede i mislim da posložim fino i onda dođeš i.. :dreknasibici:

I dalje držim da u Hrvatskoj kao i drugdje ta ajmo reć gornja intelektualna klasa koja je naizgled politički opredjeljena, koristi ideologije i religije u svrhu ostvarenja interesa. Kao što cionisti koriste židovstvo da bi stvorili Izrael, usput napravili genocid, tako i naše 'elite' koriste zadrtost jer je to jedini način da pridobe većinsko stanovništvo koje je na toj razini..
Ali načelno se slažem s tobom
slika
Tu sivu eminenciju koja vlada forumom i sprečava kontaminacije izabrala je njegova kompetencija, čvrsta pesnica i odbojnost spram psytrens subkulture. Da je bilo demokratskih izbora, forum bi ostao zakinut za stručnjaka, što je dokaz da je demokracija još jedna alatka za bulšit
“Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience.” ― Mark Twain
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la wonaabi »

Ninti je napisao/la:čak te i mogu razumjet donekle za razliku od ostalih tvojih.. :D
To je zato jer artikuliram zajedničku stvarnost i za razliku od inače, motam tvoja govna u svoj celofan, a ne svoja u svoj. To je na tragu onog principa, moj prdac mi miriši, tuđi smrdi. Čak i kad je neki trbuhozborac onomatopejski bacio zvukove ispušnih plinova kroz prostor,nakon što je poskrivećki i nježno nataknuo nevidljivu cijev premazanu botoxom na tvoj anus i kroz pupak je izguro na svoj guzni kolutić. Stojiš u liftu, čuješ kako ga je okinuo,zvuk i miris dolaze od njega ali ti uživaš znatiželjno ga upijaš i primaš u svoje nosnice. Umjesto neugodne tišine nastupila je harmonije dva bića koja dijele prostor. To je metaforički nacrt zavođenja žene. Prevara, prevara je reprodukcijski imperativ(vještina koja garanitra sigurnost potomstva). Zato su moje riječi bile glatke ko putar ;)
Ninti je napisao/la:citiram Descartesa umjesto castanede i mislim da posložim fino i onda dođeš i.. :dreknasibici:
Nije mi baš jasno kakav je to kartezijanski pogled na svijet...ljudi gledaju stvari pod prizmom gpsa i google mapsa? Sve ima svoju koordinatu? Da si spomenula Descartesa u kontekstu epifize kao sjedišta duše i intuitivnog uvida u ulogu dmt-a za više rezoniranje....to bi bilo ok.
Ninti je napisao/la:tako i naše 'elite' koriste zadrtost jer je to jedini način da pridobe većinsko stanovništvo koje je na toj razini..
Ej al ovo sad više nije samo manipulacija, oni stvarno jesu ti zadrti kreteni. Ali eto očito ljudi ipak vode upravo onakav život kakav žele voditi. Kolko god ja odbijao prihvatit tu spoznaju.
Ninti je napisao/la:Da je bilo demokratskih izbora, forum bi ostao zakinut za stručnjaka, što je dokaz da je demokracija još jedna alatka za bulšit
Viva la diktatura! :thumbsup:
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Recimo ne masturbaciji i elektronskoj muzici 14.2.2016. Park Zrinjevac

Post Postao/la wonaabi »

neda mi se otvarat novu temu samo zbog ovog pošto sam zakasnio...al eto ako nekog zanima i uhvati vremena
nešto nadasve dubiozno i spiritualno.

Grandmaster Sam Chin dolazi iz New Yorka i održat će predavanje*
na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu, petak 11.03.2016.
s početkom u 19 sati do 20:15
u predavaonici A-128

“Learning how to learn” by attention through the movement

Zhong Xin Dao is a neutral path

topic: mindfulness and awareness
What is knowing? How can you know? Knowing, from what reference?
The principle of mental neutral and physical neutral.
Sam Chin teaches in two colleges in Pennsylvania University
*predavanje će se održati na engleskom bez prijevoda, ulaz slobodan
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori