(ToY) Tides of Youth

Obavijestite druge o zanimljivim događanjima bilo koje vrste
pssihijatrija
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 30.11.2014, 18:01
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 4 puta

(ToY) Tides of Youth

Post Postao/la pssihijatrija »

ajmo ajmo ljudeki planirali li tko na http://www.tidesofyouth.com/hr/pocetna/ :D !!?
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la wonaabi »

mokre gljive mokri snovi lost lucid ajajaja :)
:cheesy: postao sam teški hejter festova ali ovo mi zvuči kao nešto novo,nešto divlje, pogotovo jer će bit i stonera i live svirke...zanimljive radionice,odlična lokacija na moru s dosta hlada i simbolična cijena.još je i prvo izdanje
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 25.06.2015, 20:53, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la entheogenic »

O hvala psihijatrijo za ovaj post..inace nebi ni znao za festival a sad kad znam mozda se i vidimo tamo :D (makar to necemo znat hhh)
Om Shanti
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la SleppyInHead »

Tri floora: stoner, dub i trance. Zvuči odlično :D
pssihijatrija
rank2
Postovi: 30
Pridružen/a: 30.11.2014, 18:01
Ima zahvala: 11 puta
 pohvaljen: 4 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la pssihijatrija »

Vidimo se na trance-u :ymdevil: :mushh: :mushroom:
Avatar
Markandeya
rank1
Postovi: 5
Pridružen/a: 04.05.2015, 12:32
Ima zahvala: 7 puta
 pohvaljen: 3 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la Markandeya »

Nisam ni znao za ovo... zvuči super. Uspijem li dobit koji slobodni, vidimo se :D
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la entheogenic »

Odlican festival! Jako sam zadovoljan..lokacija je raj na zemlji, jedino sto je sunce przilo sto na sat ali zato je odmah u blizini bilo more :D
Nadam se da ste i vi forumasi uzivali :) (ako ste bili hh)
Om Shanti
Avatar
SleppyInHead
rank4
Postovi: 112
Pridružen/a: 09.01.2013, 16:54
Ima zahvala: 24 puta
 pohvaljen: 45 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la SleppyInHead »

Kaži još :D kakva je glazba bila?

Mene su ipak poslovi spriječili
Avatar
entheogenic
rank4
Postovi: 136
Pridružen/a: 16.01.2014, 11:03
Ima zahvala: 144 puta
 pohvaljen: 47 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la entheogenic »

Eh zao mi je sta su te poslovi sprjecili..ali bit ce prilika hehe
Evo da pocnem s glazbom onda, glazba je na trance flooru vecinom bila dosta slicna, cisti, full on i slicne vrste psytrance-a, i ako se ne varam bio je sam jedan goa dj(mislim da stevo) koji je na floor donio val srece i lijepih trenutaka, bas suprotno od vecine dj-eva koji su po mom ukusu bili malo premracni i preozbiljni.
Na stoner flooru jako opustena i ugodna atmosfera..dobro za predah i odmor..bilo je odlicnih bendova samo sto nigdje nisam vidio da su svirale mokre gljive, a koliko znam pisalo je da ce biti, ali ni nije bilo vazno jer su bendovi bili super!
Na dub flooru nisam provodio previse vremena zbog prejakog basa(koji je valjda i dio dub kulture?), glazba je i bila ok ali je meni bas bio malo preglasan..no ima ljudi koji to vole tako da je bilo za svakog ponesto :D
Dekoracije su bile odlicne, jako lijepo uredeno..najvise su me odusevile genijalno oslikane lubanje zivotinja koje su se nalazile posvuda po festivalu..predstavljale su mi susret sa smrcu kad god sam ih pogledao sto mi se i na neki nacin dopalo!
Lokacija je stvarno prekrasna, nigdje u blizini nikakvih ducana, ljudi, nicega..samo festivalci :D
Postoji i nesto sto je na mene ostavilo veci dojam od svega ovoga, a to su ljudi, atmosfera i energija na festivalu. Stvarno se dalo vidjeti odvratno iskrivljenih ljudi, energija i raznih stvari koje znate i sami ako idete na festivale. Mracne energije mi i nisu predstavljale neki preveliki problem jer im nisam dao da utjecu na mene, ali nesto se cudno odvijalo na festivalu..najpozitivnije trenutke dozivio sam na trance flooru slusajuci gou tijekom dana gdje se skupljalo dvadesetak ljudi koji su jedni druge punili pozitivom i srecom :)
Jedan ogroman efekt opustanja imala je i plaza gdje je raspolozenje bilo potpuno drugacije nego na samom festivalu.
Sve u svemu jedan jako lijepi festival koji se stvarno isplatilo posjetit, priroda je davala poseban osjecaj, po noci su se na trance-u osjecale borbe, od ogromne srece do krajnje ozbiljnosti prelazio je cijeli floor u sekundi, ujutro se dalo vidjet jako sjebanih ljudi ali zato i puno puno vise simpaticnih i dragih, dobrih dusa :)
Om Shanti
Avatar
wonaabi
rank9
Postovi: 395
Pridružen/a: 21.03.2010, 11:06
Ima zahvala: 185 puta
 pohvaljen: 136 puta

Re: Tides of Youth 3-5.7. Cres

Post Postao/la wonaabi »

mokre gljive su otkazale u zadnji čas. bila ti je obavijest na njihovoj stranici, umjesto njih je nastupilo svinjsko kopito...simpatična lokalna punk rokija.najviše vremena sam proveo na stoner flooru, gdje sam osto hipnotiziran kombinacijom elektronike i live svirke(wuna,lost lucid)...a određene kisele mrkvice su mi bile vrhunac ovog festa. koji genijalni sinestetički spoj teatra,live svirke i vj-inga.sve to sa savršenom dozom humora,stvarno su nešto posebno, da nisam spusio sve pare do ponoći kupio bi i cd.sve u svemu odličan festivalčić, ima hlada,ljepe prirode,more,live svirke,trance-a,duba...za svakog po nešto.šteta što sam mogo ostat samo jedan dan, navečer sam samo ležo na stoneru utripan,ukopavo se u zemlju i svršavo na muziku proizvodeći neartikulirane zvukove. nisam bio sposoban za neku komunikaciju,a taman kad sam došo sebi, opustio se i počeo družit moro sam se skupit ća.

što se ljudi tiče :D jbg te mračne energije nisu nikakvo iznenađenje...ono što je mene iznenadilo i usijeko mi se u pamćenje je jedan mladić koji se gubio po grmlju, i sa svjetlom u očima hvatao nasumične ljude za dlanove i govorio: "ja sam vaša sadašnjost i bliska budućnost..." :))
Zadnja izmjena: wonaabi, dana/u 07.07.2015, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.
recite ne yogi, kao drogi!
Odgovori